Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

hause

Пользователи
  • Публікації

    2 037
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача hause

  1. t.me/gnapinfo/4152 вознесенськї.MP4
  2. Наші біженці в Європі. У травні Верховний Комісар ООН у справах біженців оприлюднив аналітичну доповідь. Ключові витяги з неї: • Міграція українців перейшла з фази надзвичайного реагування у фазу довгострокову. • Поведінка укр. біженців НІЯК НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від сценаріїв завершення війни. • Тотальна більшість біженців назавжди лишаться за кордоном, навіть якщо війна й припиниться. • Станом на лютий, 4,4 млн українців перебували під режимом тимчасового захисту в країнах ЄС. • За умов продовження війни 99% біженців лишаться там. • Європейським державам рекомендовано припинити розглядати укр.біженців як об’єкт гуманітарної підтримки – й почати розглядати їх як важливий ресурс для власних ринків праці. • На тлі старіння населення ЄС і дефіциту робочої сили інтеграція українців має стати частиною довгострокових соціальноекономічних стратегій. • Нова демографічна реальність для України: очікувати повернення своїх громадян – марно. • Повернення дедалі менше залежить суто від безпекових факторів – уже більше від економічних.
  3. 🤣 З 26 червня поточного року після внесення готівки в термінал перед завершенням операції необхідно буде ввести пароль, який буде приходити у SMS-повідомленні. Без введення відповідного коду транзакція не завершиться. Код може надійти також у вигляді дзвінка. На квитанції обов’язково буде зазначатися повний номер телефону платника. Як поповнити картку з 26 червня Під час внесення готівки користувач повинен виконати кілька послідовних дій: 🔤указати повний номер мобільного телефону; 🔤отримати одноразовий пароль через SMS або автоматичний дзвінок; 🔤ввести пароль на екрані термінала; 🔤дочекатися підтвердження та отримати квитанцію. Для чого це Нова вимога спрямована проти анонімних фінансових операцій через термінали. Раніше через такі пристрої можна було вносити готівку без будь-якої ідентифікації, що створювало ризики для фінансового моніторингу.
  4. Там в другій половині є про рішення міжн.суду, що кримській міст знаходиться вже у внутрішньому морі росісії 🤣
  5. У Черняхові на Житомирщині оголосили новий тендер на будівництво Алеї пам’яті Героїв на понад 8,7 млн грн. Що відомо suspilne.media/zhytomyr/1337956-cherniahiv-tender-aleia-heroiv/?fbclid=IwY2xjawSoTyRleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZBAyMjIwMzkxNzg4MjAwODkyAAEegpZBezQXYVfaNWUxr2_Mjh5QaAiMC2l51m6F9L5xvkXSe5_LsyQgOULWTwM_aem_JoFQMFW8cyTn_7i7eEiHRQ ЗИ: перемоги ще не видно, а дерибан продовжується, а скільки таких містечок в Україні і яка сума витрачається?
  6. Це вчергове підтверджує, що українці є гнидами з мордору-2, перетворити країну у концлагер це ще треба вміти...
  7. Ага, казав сліпий "побачимо"
  8. Ну каса все ще попереду, а думати вже пізно, бо немає кому і чим
  9. А що сталося з кемською курською волостю? як був крисчятник мордором так і залишиться, зате у нас буде черговий зепотужний відосик наряду з розваляними кабами прифронтовими містами...
  10. Я думаю що всім тут пох що я думаю 🤣, але для тих хто проживає у містах, які виносяться кабами, було б краще зробити так, щоб цього не було взагалі або то звести до мінімуму, а потім вже пуляти по крисчянам, "но кто-то крикнул из ветвей..."
  11. t.me/gnapinfo/4115 Як же це потужно, блін. В цей час кацапи розбирають КАБами Харків, захопили більшу частину Костянтинівки, а ці потужники все марять кавою у Ялті.
  12. На укр-поляцькому кордоні що українці, що поляки - це ті ще гниди, знайомі зараз розповідають, що укргниди стали ще паскуднішими, навіть на виїзд стали шманати своїх же вздовж і поперек, дойопуються до всього, як і поляки на в"їзд
  13. Польща і російський колгосп. Сьогодні польський громадський діяч Кшиштоф Скіба (Krzysztof Skiba) опублікував дуже гострий пост. Пан Скіба це — відомий польський сатирик, музикант і публіцист. Він є співзасновником рок-гурту Big Cyc, який прославився своїми іронічними піснями з політичним підтекстом. Скіба активно виступає як коментатор суспільно-політичних подій у Польщі, поєднуючи гумор із гострою критикою. Раджу почитати. Переклад мій. Владислав Бовсуновський. *** ПІД РОСІЙСЬКИЙ ЧОБОТ Ми самі пхаємося під російський чобіт. Видно, що тужимо за правлінням Москви, від якого понад тридцять років тому нас визволив Валенса разом із Рейганом. Полякам уже набридла демократія, добробут і відпочинок у Хорватії. Ми знову мріємо перетворити Польщу на російський колгосп, країну бідності та відсталості, а також на західну провінцію імперії Сталіна. Це не якісь фантазії, а реальна оцінка того, що відбувається ЗАРАЗ. Антиукраїнські настрої, а фактично мода на атаки проти України щодня наближають нас до пащі та совєцького бруду, який пропонує Путін. Щоб виграти війну або хоча б у шахи, треба зробити добру розвідку. Хто друг, а хто ворог. Єдина країна, яка активно бореться з Путіним, тобто Україна, що вже три роки успішно чинить опір і кривавить, перестала подобатися полякам. У тренді зараз дурне, абсурдне і самогубне обливання брудом усього українського. Концерт білоруського репера Макса Коржа, на який приїхали білоруси, грузини та українці з усієї Європи, став детонатором антиукраїнських настроїв. А чому? Бо кілька дівчат перелізли через огорожу? Бо кілька тисяч людей бігало під сценою з оголеними торсами? Бо на 70 тисяч глядачів один хлопець приніс прапор УПА? І це ви називаєте заворушенням? Серйозно? У той самий час фанати «Леха» з Познані без жодної причини вибивали вікна й били перехожих у Белграді. Оце було справжнє хуліганське побоїще. Але про це — тиша. Ніхто не перейнявся. Бо то наші. А нашим можна. Вам заважає хлопець із прапором УПА на концерті, а не заважає друг президента Навроцького з татуюваннями Гітлера? Зрозумійте, що для багатьох (не для всіх) українців УПА — це щось подібне до нашої Армії Крайової. Це їхнє національне партизанське військо часів війни. Так, вони страшні винуватці Волинських убивств. Для нас — злочинці. І тут немає про що сперечатися. Але це було 80 років тому. Треба про це говорити і пам’ятати про злочини, але й пам’ятати, що наша АК (примітка - Армія Крайова) у відповідь теж палила українські села і вбивала їхніх жінок та дітей. Ці історичні рани вміло підпалюються і керуються російськими відділами пропаганди. Наче й не було Катині та вбивств поляків від часів поділів аж до «утвердження Польщі Народної». Раптом росіяни — святі й улюблені. А українці погані. Тільки той Бандера й Бандера, а Червона Армія, яка ґвалтувала полячок, якось дивно пішла в забуття? Пам’яттю можна маніпулювати, і це росіянам у Польщі чудово вдається, у чому допомагає їм ціла армія «камратів» та слуг Брауна. Рівності в тих давніх драмах, звісно, немає, бо етнічні чистки почали українці. Але після вшанування жертв, прийміть мужньо, як розумні люди, факт: ЗАРАЗ Україна — наш союзник. Вона воює з чудовиськом. Її мали перемогти за три дні, а минає три роки, і великий Путін досі не може з ними впоратися. Пріоритетом нашої зовнішньої політики має бути допомога Україні та лобіювання її вступу до НАТО. Цього, до речі, хотів сам Лех Качинський, але нині про це ніхто не пам’ятає. Парадоксально, але завдяки війні НАТО стало сильнішим. Швеція та Фінляндія вступили до альянсу зі страху, й військовий потенціал Союзу збільшився і нині в багато разів перевищує потенціал Росії. Завдяки воєнним біженцям з України зросла польська економіка. На 15 млрд щороку. Кошти, які ми витрачаємо на допомогу Україні, при цьому — дрібні гроші. Це українці прибирають і ремонтують ваші доми, будують житлові квартали, полють газони, збирають сміття, возять піцу та посилки як кур’єри, подають їжу й пиво у закладах як офіціанти та бармени. Це українські працівники виконують роботу, на яку просто немає охочих серед поляків. Бо платня надто низька. Ми поводимося як накурений і сліпий кіт у мішку. Російська пропаганда і російські тролі, а також такі видатні брехуни, як продавець пива Славек Хулайнога та Гжегож Гасніца Браун, зробили вам справжній кисіль у мізках. Ці гасла, що «це не наша війна», — казки для дітей. Через Польщу вже три роки йде вся військова допомога для України. Ми теж у цій війні з Росією, тільки нам значно зручніше, бо наші житлові квартали ще не бомблять. Ми лише транзитна дорога для зброї та прихисток для біженців. Найгірше, що цим антиукраїнським настроям, підігріваним путінською пропагандою, піддається не лише президент Навроцький (відібрав у жінок з України 800+, урізав кошти на Starlink, тобто шкодить армії, яка воює з Путіним), але й уряд Туска. Команда Рудого, намагаючись тактично сподобатися правим і фанатам, депортує учасників концерту Макса Коржа, які на Національному стадіоні перестрибували через бар’єри. Серйозно? У юності я розвалив лавку на концерті «Республіки» в 1982 році, і навіть Ярузель (примітка - Ярузельский Войцех, останній голова Польщі комуністичних часів) мене тоді не депортував. Посадив лише тоді, коли я розкидав антикомуністичні листівки. Я вважав Кєрвінського розумним хлопом. А це якийсь дешевий популіст із російського цирку. Вихваляється цими депортаціями, як силіконові зірки інтернету своїми цицьками. Панове політики з «Платформи», затямте собі дві речі: — Коаліція з проросійською «Конфедерацією» неможлива, бо вони вами зневажають і працюють на опікунів Урсули фон дер Байер. Кожен жест «під Конфу» (типу дурних депортацій після концерту) — це втрата енергії і голосів тих, хто вам іще вірить. Зиск у банді пивника з Торуні — нульовий. — І друге. Мільйони поляків голосували за вас не тому, що ви такі гарні, розумні, світові й чудові. А лише тому, що ви ТРОХИ МЕНШЕ ОГИДНІ, ніж ПіС. Єдині в цьому уряді, хто ще має яйця й розсудок, це міністри Журек і Сікорський. Вони знають, що підлизування правим веде в нікуди. Той лікар, який удає з себе військового, тобто Косіняк-Камиш, представляє мертву партію з 2% підтримки. Він продасть вас за обіцянку бути міністром чого-небудь у Ярослава. Тож підлизування PSL, селянам і мисливському лобі — теж глухий кут. Село втрачено й проковтнуте Качором на сніданок. На жаль, президент Навроцький виявився політичним аматором. Я сподівався, що він займеться веселими іграми у палаці, але він серйозно хоче бути активним і наразі прикидається копією Трампа, йде на руку Путіну, пливучи на хвилі сильно антиукраїнських рішень. У Росії бракує боєприпасів, бракує солдатів (беруть найманців у Кіма з Кореї), Росія економічно розвалюється, як стара пропита баба, ще кілька років війни — і її військовий потенціал буде на рівні князівства Монако. Але нарцис із США повірив, що Владімір хоче миру. І отримав передпокій та фіґу з маком. І саме це НІЧОГО зараз допомагає Росії протриматися. А до того ще й президент Снус іде його слідами. Вже весело підключив польську крапельницю для колишнього агента КДБ і його банди. Це російські диверсанти підпалюють польські базари, фірми та склади. Таких підпалів було вже понад десяток. На Маривільській у Варшаві згоріло кілька тисяч магазинів. Збитки — кілька мільярдів злотих. Доведено, що це робота російських агентів. А ви бачили анти­російські гасла на стадіонах? Ні. Є тільки антиукраїнські. Цікаво, чому? Кожен убитий в Україні росіянин зі зброєю в руках уже не ввійде на територію Польщі. Кожен розбитий українцями танк, знищений дрон, затоплений корабель — не атакує Польщу. Ми повинні їм за це подякувати. І справді «дякуємо». Депортаціями, лайкою і щоденною ненавистю. Ми самі пхаємося під російські чоботи. Самі, за допомогою наших політиків. Похила площина. Божевілля. Абсурд і дно. Якщо Україна програє цю війну, то ми програємо одразу після неї. А ті, хто за десять років стоятиме в черзі за російським цукром за талонами, цього вам не пробачать Вперше прошу максимально поширювати. Час зупинити цей стрибок сторч головою у порожній басейн. https://www.facebook.com/share/p/1935VeYsxn/
  14. Бутус прозрів? А що так? IMG_7150.MP4
  15. "Війна дозволяє владі позбавляти прав усіх і кожного, крім себе. Призупиняє діяльність усіх партій, крім партії влади. Дає змогу легалізувати одноосібний лайт-авторитаризм. Виправдовує репресії, утиски й закручування болтів. Забороняє громадськості контролювати дії керманичів і гарантує останнім непідзвітність, безкарність, закритість. Уможливлює ручне управління й царську модель. Є супервигідним виправданням «у нас війна», а отже, критика мародерів прирівнюється до розхитування човна, а це ж (авжеж!звісно!безперечно!) кому на руку – нашому заклятому ворогу! (кому ж іще). А тим часом позаду півтора каденції вічно шостого президента, і ця вічна каденція завдяки війні не матиме жодного конституційного ліміту, а буде підпорядкована простій формулі: війна = посада. Цієї логічної прямолінійності вже неможливо уникнути. Хоче хтось того чи не хоче, обгрунтовано це чи не обгрунтовано, іпсо це чи не іпсо – весь час, доки триватиме війна, постійно над правителем, зміни якого прагне 67% населення, висітиме ця формула: війна напряму передбачає обіймання престолу без виборів, звітності, громадського контролю. Поки війна - вічним керманичем може бути людина навіть із нульовою чи відʼємною підтримкою. Нічого з цим не вдіяти." 👇 https://www.youtube.com/watch?v=8fjVuP8QkhY
  16. Та воно так і буде: академія Чуч-Зе-Ху Ось типовий представник чучзеху: ""Голова «Укрпошти» Смілянський назвав «козлами» українців, які «кричать» про його високу зарплату (970 тис. грн на місяць). Він сказав, що від цих людей «користі в десятки разів менше», ніж від нього, тому що у нього вища зарплата, а отже, і більше сплачених податків." Чувак отримує зарплату з податків тих самих людей, яких обізвав "козлами". А всі його "досягнення" останнього часу - в перемальовуванні логотипів за великі гроші." t.me/gnapinfo/4086
  17. Інститут українського при пи зденства давно потрібно ліквідувати як повністю себе дискредитувавший неймовірною корупцією особливо під час війни
  18. Не буряти, а свої: як влада перетворила ТЦК на мільярдний бізнес на крові Джерело: https://censor.net/ua/b4008983
  19. Ну і? Один молодий зелений мудар, що замість реформи в армії малював "новий сайт" цілих 5 місяців, а інший старий маразматік "троцкіст-утопіст", а де ж результат? Ї ба шитись до кінця?
  20. Щоб ще ядерка не прилетіла по Львову чи Івано-Франківську...
  21. https://www.facebook.com/reel/1283107733807420 масквіч нарахував 15 прильотів
  22. 🤣🤣🤣 Кофавялті знову жжот : В ОП заявили про масштабну трансформацію економіки після війни Джерело: https://censor.net/ua/n4008960 Нова модель економіки має базуватися на трьох головних напрямах: викорінення корупції та рівні правила для всіх; розвиток потужної промисловості для оборони та відновлення; створення інноваційної економіки з виходом на світові ринки. Джерело: https://censor.net/ua/n4008960 mg42ua Здравствуйте, товарищи! Начинаем программу телепередач. На завтра, на завтра. Завтра вы увидите, то что никогда не видели, Это будет завтра.
×
×
  • Створити...