Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

loader

Пользователи
 • Публікації

  5 572
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Повідомлення, опубліковані користувачем loader

 1. 1 година тому, AOZ1 сказав:

  Чи тут є військові? У мене до всіх ППО-шників прохання. Не забувайте з ким ви воюєте не будьте підорасами. Якщо зламали столик і лавочку,відновіть. У вас і пила та дерево є. Якщо вистачило сил бліндаж на НП викопати, знайдіть сили викопати яму і всю срань і бухло закопати туди. Без поваги. Щось придавило мене.

  Вам військові щось взломали?) Щось вас придавило) 

  • Дякую 1
 2. 6 хвилин тому, murava сказав:

  Отак читає пересічний ухилянт всеохопні новини і чує - якщо тебе піймають, то запакують в бус, відмова - кримінал, попав в армію і не загинув, а витіснили з позицій - тюрма, навіть якщо посадили в тюрму - все одно прийде рекрутер і спробує затягнути в армію.

  Або ти продаєш останнє і купуєш папери, або в окоп, або тюрма. Вибір просто обнадійливий.

  І правда, чого вони через ту тису лізуть...

  Якось державна агітація працює ну зовсім не так, нє?

  Ну я так думаю.

  Народ валить. По спостереженням в 2022 виїхало менше. Результати через рік думаю будуть цікаві. Бо зараз ще по інерції тут платяться податки, сім'ї ще не всі виїхали і тп. Ну вирішили виїхати на кнуті, при тому що своїм лишили пряники. 

 3. 1 година тому, Dmitriy_S сказав:

  Та ясне діло, мирний план Зеленського - то повна ахінея. Україна півтора роки стабільно втрачає території і при цьому хоче, щоб кацапи забралися на кордони 91-го року. Кацапи ржуть.

  А які в нього варіанти? Він гарант Конституції. Формально здати території він не має права. Тому його план - цілком логічний принаймі. Це вже не кажучи про те, що погодитись на умови кацапів значить завтра вітттяпають ще. 

 4. 3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

  І що саме цікаве, що жоден з прихильників продовження війни не відповів на моє питання про стратегію і як вони це все собі далі бачать. Підозрюю, що там те саме рускоє авось.

   

  Наврядчи тут є прихильники продовження війни, але поки не видно, щоб від наших людей це залежало.

  Тому стратегія очевидна - треба реформувати саме на довгу дистанцію і завдавати максимальних втрат ворогу. Чекати вікна можливостей. В ідеалі втягнути союзників на свою територію, хоча б на умовний північ. Поки не видно що ми хоча б це робимо гарно. Але припинити війну з нашого боку неможливо. 

 5. 28 хвилин тому, yuragon сказав:

  Точно як мій кум, спочатку казав 2-3 тижні, потім 2-3 місяці, а тепер взагалі мовчить і в аспірантуру поступає )))

  На рівні суспільства це було очевидно. Якщо ви лишаєте стільки дірок то ними іде багато людей. Не може бути так що Усик умовний катається, пів кварталу служить формально, маса людей виїжають аля волонтери і при цьому ви хочете якось заманити того що ніколи не хотів воювати. Це так не працює. 

  Першим серед знайомих оформив догляд за інвалідом чел який травив байки, що записався в ТРо, але поки він їм не треба,лишив аля телефон. 

  Першим виїхали по "білому білету" знайомі які звонили чогось на початку війни і розповідали що от-от повертаються в місто з Ужгорода. 

  Зараз прижимають лавочку студентів, так вони валять іншими шляхами. Держ політика провалена повністю. 

 6. 4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

  В 22-му черги стояли. Думаю, трохи інше уявлення про армію і війну в багатьох було. Але мудре керівництво армії і держави цю ілюзію швидко виправило.

  Це перекручування фактів. Ви не стояли ні в яких чергах. А ті хто стояли знали чому це робили. Самі ці люди які попри все взяли зброю до рук і врятували країну.

  А от держава - ні в яких чергах не стояла, більшість держ апарату рятувала свої сраки, "волонтерили" у Львові, ганяли тачки під закон і т.п. При чому це стосується навіть силових органів, де лише мала частка підрозділів дійсно рятувала країну.

  І от замість того щоб вже літом 22го ввести ротації, зробити мотивацію іти на контракт, скасувати більшість обмежень, разом з тим скасувати класовість привілеїв як то бронь  і т.п. - ніхто цим не займався. Ніхто не думав і про тих хто пішов першими.

  В 2024 прийняли закон "спакувати всіх хто не порішав", наслідки колосальні і їх ще не відчули, бо ті ФОПи що вже виїхали чи зараз перетинають кордон по схемам наданим державою (шлях, влк і т.п.), вони ще тут платять якісь податки. Через рік - буде удар по економіці, неочікуваний для влади. Брати гроші за немобілізацію помісячно треба було з 2022го, паралельно працюючи над покращенням умов служби. Так був би ресурс, зберегли б поганих цих людей, які тим не менш тут жили, робили ВВП, заводили валюту і т.п.

  Тому повний пройоб влади, пошук простих рішень очевидний, але при цьому черги в перші місяці це не про це, бо мотивованих людей, які їх створювали, завжди мало, навіть на просту роботу, не кажучи про війну. Тому навряд чи черги могли бути довго, але ротації треба було вводити, покращувати умови теж треба було бо це гра вдовгу.

  • Лайк 1
 7. 18 годин тому, SermenK сказав:

  Питали який сенс в цьому обліку і в зборі данних?)  

  В Україні повістки почнуть розсилати поштою. Повістка буде вважатися врученою навіть у разі проставлення поштової відмітки про відсутність адресата.

  Безпрограшно)) 
   

  Може і людина буде вважатися на службі вже з цього моменту?) Тримати віртуально посадку. 

 8. 24 хвилини тому, Дощ сказав:

   

  Всіх же не призвуть

  Це маячня звісно. Так, я бачу що є блогери які навіть закордон катають і чекають 2 роки дзвінка після влк. 

  На ділі - всі знайомі що не порішали, пішли по повістці "оновити дані" - служать. Ще раз - всі. Тому оновлення даних всі сприймають як безпосередньо мобілізацію. 

  Основна проблема цього - відсутність довгострокової стратегії. Служба безлімітна, єдиний спосіб щось обрати - рішати безпосередньо в підрозділах, оминати тцк. 

  Це все придумано тими ж рішалами. Золотий час. Де-факто зараз якраз і вигребуть резерв, залишки патріотів, що не наважилися раніше. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
 9. 21 годину тому, Dmitriy_S сказав:

  Як вам такий прогноз?

    Приховати вміст

  Заключительная стадия войны на пороге.

  Закрытие военного сезона - харьковское наступление. Оно должно быть предопределено на провал. Но Запад несколько задержал помощь - и это после того, как сам пакет помощи был задержан на полгода. В итоге Зеленскому приходится на ставке говорить об экстренной ситуации в связи с коллапсом поставок после одобрения пакета помощи.

  РФ вступает в "летнее" наступление.

  И меняет расклад в элитах.

  Шойгу после скандала со своим "дружком" (притянуто за уши) отправляется в СовБез, который оказывается обезглавленным - главный куратор спецслужб, главное контактное лицо с Салливаном-Бернсом пока остаётся без должности.

  Патрушев был лицом спецслужб в Совете Безопасности. Отставка - это вывод силовой группы из СовБеза и превращение Совета в "почетную скамейку пенсионеров": теперь там трон будут делить клоуны Шойгу-Медведев.

  СовБез вычеркиваем: он более не субъектен и не интересен для самого Кремля.

  Патрушеву подберут декоративную функцию, и это также отход от самой "модели Патрушева". Путин уходит от модели НКВД и углубляется в идеологему неоимперии.

  Поэтому реформа в МО и СБ в первую очередь реформирует спецслужбы и лишь вторично убивает СБ как "сменщика и гаранта".

  Белоусов в роли главы МО, вместо Шойгу, достаточно интересен. "Гражданский клоун в лампасах" отправлен на скамейку пенсионеров, а МО возвращена его исконная функция - обеспечения армии.

  Белоусов известен как системщик экономического толка, т.е. он будет отвечать за обеспечение армии, тем самым забирая полномочия недавно назначенного на тот же вектор вице-премьера Д. В. М.

  Военное планирование - на Генштаб.
  Обеспечение армии - на Белоусове.

  Это удар по "финансовому клану Шойгу". Его отсоединяют от прямого управления потоками, давая питаться только "деньгами из протекающих труб".

  Белоусов - это про переустройство ВПК на длительное время, т.е. переход в состояние войны как константы. Другими словами, строительство ВПК для "новой блоковой системы": РФ будет вторичным звеном человеческой многоножки Пекина.

  Причем Пекин отсекает экономическую ветвь от военной. Пекин - центр нового "полюса".
  Военная связка - РФ-Иран-Северная Корея.

  Экономическая связка обвивает весь Восток, уходит в Африку и Латинскую Америку.

  "Кирпичи" развалены Аргентиной.
  Параллельно Казахстан играет в три пути.
  Армения выпрыгивает из-под российской военной орбиты.
  Так что экономическая ось разбита.

  Китай готовится к восточной войне.
  Поэтому Пекин захочет выпрыгнуть из "украинского узла" (по возможности).

  Для этого всплыло ТЯО.
  И Салливан через дружеские СМИ сливает информацию о том, что Мост через Керченский Пролив не имеет экзистенциального стратегического значения: россияне построили путь "вне моста", тем самым превратив мост в символ оккупации, но не значимую военную артерию.

  Вашингтон "умыл руки": за мост они не отвечают. Кремль понял и сыграл в ТЯО как "ответ на разрушенный символ".

  Вашингтон отпрыгнул.
  Британцы подняли ставки.
  Макрон сравнял ставки информационным "введением войск".
  Остальные страны ЕС и Вашингтон сбросили руки.
  Россия сравнялась через блеф ТЯО.

  Блеф сработал в момент, когда партию слил Вашингтон.

  Теперь РФ хочет "вынести переговоры наверх": от Киева к Вашингтону.

  Для этого 21 мая Кремль объявит Зеленского "нелегитимным" и сообщит, что с ним переговариваться не будет.

  Выход в мистера С. (от Украины) не произойдет, но будет выход в президента США после ноября.

  Переговорная позиция коалиции Запада будет сформулирована в июне - в Швейцарии.

  Ультиматумы Украины и РФ побьют друг друга.
  В меню - "стык" швейцарской формулы мира и китайской формулы мира.

  Контекст - глобальная безопасность и переход в Холодную Войну 2.0.

  Поэтому Патрушев - в утиль: модель СССР 2.0 мертва.

  Модель неоимперии Китая, где РФ - "равная" провинция,- на столе. (с) 

   

  Кацапський набір слів. Дуже типовий. Псевдоінтелектуальщина, що межує з шизофренією, підправлена констатацією фактів, що публічно відомі. 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
 10. 2 години тому, Dmitriy_S сказав:

  Цікаво, а вже знамениті, завдяки військовим блогерам, краматорські повії дискредитують ЗСУ? 

  До речі, мені цікаво, чому українські дівчата не можуть організувати волонтерські борделі? Мені здається, це було б дуже слушно.

   

  Ну дивіться, воєнком по суті мало що порушив, по факту більше шкоди було саме від тих хто поширив чи злив те відео. Квартал цьому підіграв в своєму крінж форматі. Ще й якось підара вдягали в форму. Тому тут дії військових самі по собі ні до чого. 

  Наприклад трохи вище сюжет Соколової про чела що барижив зброєю вбитих солдат, наших, його по суті навіть не засудили і запрошують в ефіри марафона, щоб 7351 мав собі кумирів. Оце диверсія і там всі - командири, суди, марафон. Вся система працює на підрив. 

  А ви про якісь повії і тп. Люди не святі, але десь є кримінал, а десь моральний аспект і не більше. 

 11. 51 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

  Чув, що є така практика здавати картки командиру перед виходом по БР, не знаю наскільки розповсюджена ця практика.

  Де чув) Шановні, у вас що голови нема своєї. 2024 рік, думаю у більшості доступ у сімї до тих карток. Здати командиру щоб що.

 12. 1 година тому, Vinsol2009 сказав:

  Маячня, а шо були можливості? Хтось хотів із ним в проєвропейську коаліцію.

  Політика мистецтво можливого 

  Звісно їх закони б не прийняли, принаймі сходу, але показати альтернативні шляхи - їх прямий обов'язок. Все важливе іде шляхом простих рішень і схем. 

 13. 13 годин тому, Dmitriy_S сказав:

  www.dw.com/uk/porosenko-frn-mae-pripiniti-finansuvati-colovikiv-z-ukraini/a-69028399

  Знов зелені гниди розпоясалися:)

  Так Петро давно вже пітримує "лінію партії". По суті ніяких адекватних альтернативних законопроектів від ЄС не було за час війни. Максимум лайтова критика і трендові нахрюки. По суті він багато зробив як волонтер, але толком нічого як нардеп. Тому маємо з однієї сторони кретинів і запроданців, а з іншої - опозицію без власної думки.

  • Дізлайк 1
 14. 1 хвилину тому, ks6 сказав:

  Естественно. И кто-то реально рискнул бы своей жизнью полгода в самых опасных местах, что бы не тянуть 10-15 лет. Но у нас даже рабочую вагнеровскую схему умеют просрать.

  Поки мобілізація без строків для всіх це було б дивно

 15. 1 годину тому, iiigolkin сказав:

   

  Я хз, якщо вже .ru сайти скаржаться - може, правда щось змінилося?

  Банальна економіка. За рахунок цього вони (кацапи) і виживають. Достатньо вільна економіка їх по суті рятує. Не треба нічого робити, бізнес сам шукає шляхи, нові ринки і тп. Так щось зникло а щось стало дорожче, але по факту все працює. 

  Коли 2 місяці назад стеки на fpv дрони здорожчали майже в 2 рази ви ж не писали чогось.

  • Лайк 1
 16. 12 годин тому, Дощ сказав:

  Ну ось же:

   

  Ще й здивувало чому саме 70, а не 30-40-50, ще й так швидко погодили прям за пару днів, і джерел фінансування не шукали, прям чарівники.

  А я вам зараз поясню в чому об'їбос

  Ідем на сторінку МО, не на mil а на фейсбук, ну то таке

  Ось сюди https://www.facebook.com/100069073844828/posts/pfbid02zRAdTbN1J6jxB699askgcvVYGq1FeMxhY4pZwVjWNe9jUwZ63wYmfj1kHTqVxzk6l/?app=fbl і що ми бачим?

  Тобто є 100к бойових

  Є 30к за спецзавдання

  І з'явилось 70к за завдання на нулі

  Screenshot_2024-05-05-00-19-07-018-edit_com.android.chrome.jpg

  Раніше виконання завдань на нулі оформлялось окремим бр і проводилось 100к як бойові

  Тепер же 30к і +70к, які виплатяться не в тому ж місяці, як раніше бойові, а лиш як назбирається 30 днів.

  Роз'яснень поки немає як ділити і хто їх отримуватиме, очевидно по небойовим посадам - типу медики медеваку, зв'язківці, підвіз бк і т.п. - які раніше отримували 100 по бр.

  Ну тобто очікували +70, а отримали -30, ще й чекай поки назбирається 30 днів, а якщо відбув лиш 25 по ротації як тро чи погранці і увалив в тил - ну то й забудь, запий холодною водою

  Но більше всього вибішує одноразова винагорода за кожні 30 днів. Одноразова - це ж один раз, вона одноразова. Як вона може бути за кожні?

  Мабуть це не останнє роз'яснення, ще буде

  Прийняли якусь муть ніц не зрозуміло. Я думав нарешті на передку буде +170к.Виходить не так? 

 17. 8 годин тому, Дощ сказав:

  То мабуть за кіотські гроші за вихлопи, розбирали років 100 тому на пріусах - там японці вирішують чим платити, а в нас вибору немає - наша справа взяти чим дають

  В чому проблема віддати в ЗСУ? 

  Взагалі патрульної поліції на дорогах стало на порядок більше і це в глибокому тилу. Проїжаєш 5 км, 4-5 екіпажів, розбазарювання ресурсу колосальне. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
 18. 26 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

  Бо перемовини без зовнішнього тиску при ньому неможливі. А тиснути поки нема кому.

  Я точно не фанат Зеленського, але це звісно маячня. Хуйло поки не готове до перемовин і вішати це на Зеленського явний зашквар. 

  • Лайк 4
×
×
 • Створити...