Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

loader

Пользователи
 • Публікації

  5 572
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача loader

 1. Вам військові щось взломали?) Щось вас придавило)
 2. Народ валить. По спостереженням в 2022 виїхало менше. Результати через рік думаю будуть цікаві. Бо зараз ще по інерції тут платяться податки, сім'ї ще не всі виїхали і тп. Ну вирішили виїхати на кнуті, при тому що своїм лишили пряники.
 3. Бо то не документ. На таке вже не поведуться.
 4. А які в нього варіанти? Він гарант Конституції. Формально здати території він не має права. Тому його план - цілком логічний принаймі. Це вже не кажучи про те, що погодитись на умови кацапів значить завтра вітттяпають ще.
 5. Наврядчи тут є прихильники продовження війни, але поки не видно, щоб від наших людей це залежало. Тому стратегія очевидна - треба реформувати саме на довгу дистанцію і завдавати максимальних втрат ворогу. Чекати вікна можливостей. В ідеалі втягнути союзників на свою територію, хоча б на умовний північ. Поки не видно що ми хоча б це робимо гарно. Але припинити війну з нашого боку неможливо.
 6. На рівні суспільства це було очевидно. Якщо ви лишаєте стільки дірок то ними іде багато людей. Не може бути так що Усик умовний катається, пів кварталу служить формально, маса людей виїжають аля волонтери і при цьому ви хочете якось заманити того що ніколи не хотів воювати. Це так не працює. Першим серед знайомих оформив догляд за інвалідом чел який травив байки, що записався в ТРо, але поки він їм не треба,лишив аля телефон. Першим виїхали по "білому білету" знайомі які звонили чогось на початку війни і розповідали що от-от повертаються в місто з Ужгорода. Зараз прижимають лавочку студентів, так вони валять іншими шляхами. Держ політика провалена повністю.
 7. Це перекручування фактів. Ви не стояли ні в яких чергах. А ті хто стояли знали чому це робили. Самі ці люди які попри все взяли зброю до рук і врятували країну. А от держава - ні в яких чергах не стояла, більшість держ апарату рятувала свої сраки, "волонтерили" у Львові, ганяли тачки під закон і т.п. При чому це стосується навіть силових органів, де лише мала частка підрозділів дійсно рятувала країну. І от замість того щоб вже літом 22го ввести ротації, зробити мотивацію іти на контракт, скасувати більшість обмежень, разом з тим скасувати класовість привілеїв як то бронь і т.п. - ніхто цим не займався. Ніхто не думав і про тих хто пішов першими. В 2024 прийняли закон "спакувати всіх хто не порішав", наслідки колосальні і їх ще не відчули, бо ті ФОПи що вже виїхали чи зараз перетинають кордон по схемам наданим державою (шлях, влк і т.п.), вони ще тут платять якісь податки. Через рік - буде удар по економіці, неочікуваний для влади. Брати гроші за немобілізацію помісячно треба було з 2022го, паралельно працюючи над покращенням умов служби. Так був би ресурс, зберегли б поганих цих людей, які тим не менш тут жили, робили ВВП, заводили валюту і т.п. Тому повний пройоб влади, пошук простих рішень очевидний, але при цьому черги в перші місяці це не про це, бо мотивованих людей, які їх створювали, завжди мало, навіть на просту роботу, не кажучи про війну. Тому навряд чи черги могли бути довго, але ротації треба було вводити, покращувати умови теж треба було бо це гра вдовгу.
 8. Може і людина буде вважатися на службі вже з цього моменту?) Тримати віртуально посадку.
 9. Це маячня звісно. Так, я бачу що є блогери які навіть закордон катають і чекають 2 роки дзвінка після влк. На ділі - всі знайомі що не порішали, пішли по повістці "оновити дані" - служать. Ще раз - всі. Тому оновлення даних всі сприймають як безпосередньо мобілізацію. Основна проблема цього - відсутність довгострокової стратегії. Служба безлімітна, єдиний спосіб щось обрати - рішати безпосередньо в підрозділах, оминати тцк. Це все придумано тими ж рішалами. Золотий час. Де-факто зараз якраз і вигребуть резерв, залишки патріотів, що не наважилися раніше.
 10. Це не важливо, я ж про текст, а не про людину. Воно виглядає типово.
 11. Кацапський набір слів. Дуже типовий. Псевдоінтелектуальщина, що межує з шизофренією, підправлена констатацією фактів, що публічно відомі.
 12. Харківська ОВА має сидіти. Тут варіантів нема.
 13. Ну дивіться, воєнком по суті мало що порушив, по факту більше шкоди було саме від тих хто поширив чи злив те відео. Квартал цьому підіграв в своєму крінж форматі. Ще й якось підара вдягали в форму. Тому тут дії військових самі по собі ні до чого. Наприклад трохи вище сюжет Соколової про чела що барижив зброєю вбитих солдат, наших, його по суті навіть не засудили і запрошують в ефіри марафона, щоб 7351 мав собі кумирів. Оце диверсія і там всі - командири, суди, марафон. Вся система працює на підрив. А ви про якісь повії і тп. Люди не святі, але десь є кримінал, а десь моральний аспект і не більше.
 14. Обидва. З іншої сторони любителям кварталу жерти лайно не звикати.
 15. Де чув) Шановні, у вас що голови нема своєї. 2024 рік, думаю у більшості доступ у сімї до тих карток. Здати командиру щоб що.
 16. А звідки ви знаєте що офіцери отримували? Тут знаю, тут не знаю.
 17. Звісно їх закони б не прийняли, принаймі сходу, але показати альтернативні шляхи - їх прямий обов'язок. Все важливе іде шляхом простих рішень і схем.
 18. Так Петро давно вже пітримує "лінію партії". По суті ніяких адекватних альтернативних законопроектів від ЄС не було за час війни. Максимум лайтова критика і трендові нахрюки. По суті він багато зробив як волонтер, але толком нічого як нардеп. Тому маємо з однієї сторони кретинів і запроданців, а з іншої - опозицію без власної думки.
 19. Поки мобілізація без строків для всіх це було б дивно
 20. Банальна економіка. За рахунок цього вони (кацапи) і виживають. Достатньо вільна економіка їх по суті рятує. Не треба нічого робити, бізнес сам шукає шляхи, нові ринки і тп. Так щось зникло а щось стало дорожче, але по факту все працює. Коли 2 місяці назад стеки на fpv дрони здорожчали майже в 2 рази ви ж не писали чогось.
 21. Думаю не варто таке писати у відкритий доступ.
 22. Прийняли якусь муть ніц не зрозуміло. Я думав нарешті на передку буде +170к.Виходить не так?
 23. В чому проблема віддати в ЗСУ? Взагалі патрульної поліції на дорогах стало на порядок більше і це в глибокому тилу. Проїжаєш 5 км, 4-5 екіпажів, розбазарювання ресурсу колосальне.
 24. Я точно не фанат Зеленського, але це звісно маячня. Хуйло поки не готове до перемовин і вішати це на Зеленського явний зашквар.
×
×
 • Створити...