Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

vadimv

Пользователи
  • Публікації

    47 973
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    229

Усі публікації користувача vadimv

  1. Пізнати істину можна трьома шляхами: - шляхом спостережень - шляхом роздумів і логічних висновків - попісявши на провід під напругою )
  2. Ну ні - так ні, бігайте далі ) Оце мені більше нічим зайнятися ) Я краще піду в теплому морі поплаваю ))
  3. Традиційно зацитую Сапольського ) У мужчин, которые слишком активно занимаются спортом, например у профессиональных футболистов и бегунов, пробегающих больше 20– 30 километров в неделю, отмечается сниженный уровень ЛГРГ, ЛГ и те- стостерона в крови, у них меньше размер яичек и менее активная сперма. Также у них более высокий уровень глюкокортикоидов в крови, даже при отсутствии стресса. у 30-летних спортсменов, пробегающих 20–30 километров в неделю, может возникнуть декальцинация костей, а это уменьшает их массу, увеличивает риск переломов и сколиоза (по- перечного искривления позвоночника) — их скелеты становятся похожими на скелеты 70-летних стариков. Чтобы понять значение физических нагрузок, представьте себе такую картину: вы сидите у костра в компании охотников и собирателей с афри- канских равнин и объясняете им, что в нашем мире так много еды и так много свободного времени, что некоторые пробегают по 15 километров в день просто ради удовольствия. Вероятно, они скажут: «Вы что, там все сумасшедшие? Это же так тяжело!» На протяжении всей истории, если за день человек пробегал 15 километров, то он очень хотел кого-нибудь съесть или очень не хотел, чтобы кто-нибудь съел его.
  4. То не море було ) В нормальному морі зараз біля 30 ))
  5. Наши знакомые с 6-ю детьми выехали в Гермашку. На пособие на 8-х там очень даже неплохо. По сравнению с тем, как они под Сумами жили...
  6. Та скіки їх вже було. Дослідники поціновувачі кацапського калу. Ніяк не нажеруться.
  7. Якими ще "власноруч"? ) Власноруч вони в туалет сходити неспроможні, інфантіли ж. )) Л - логіка ))) Якщо ви про мене, то філологія - це таке хобі по другому диплому. Перший диплом інженегра-електромеханіка, спеціалізація - робототехніка ) Так шо коли я пишу про роботів - то це цілком професійно )) Шо це ще за страхіття з варениками замість рота і кігтями? ) Поверніть краще ту, що "блять" через слово ))
  8. На когось жеж треба перекласти відповідальність менеджменту за пройоби.
  9. ...жерти ту холодну напівсиру гречку одним комком чи послати на*** тих, хто її запихує...
  10. Вони доводять тільки те, що "виборцям" довелося двічі усувати кацапських гауляйтерів, яких вони нібито "вибрали".
  11. Коли кандидатів закатують в асфальт - це не "вибори". Це така сама дурилка картонна, як і "свобода волі" у рабів божих, за яку полагається кара. Щоб потім навісити на них відповідальність за "власний вибір". Поки чучма буде жити в Монако.
  12. А де були інтереси України, коли вкравчук з чучмою підписували будапештський папірець?
  13. "Це ж було вже!" (с) у 2023 році
  14. www.instagram.com/reel/DZ48G7IKUPy/?igsh=MTRrOHFjdGRkYzh5cQ==
  15. Вони якось не здогадалися, що небитим палець буде тіки в тому разі, якщо зовсім не брати молотка в руки )
  16. В Монако клімат крохи інший - там можна і плаский дах робити, а вже на ньому - СЕС )
  17. Мабуть неготовність публічно заявити про готовність працювати комендантом концтабору )
  18. Тю, так це просто - треба всього лише переписати закон )
×
×
  • Створити...