
porterlv
Пользователи-
Публікації
4 618 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
1
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача porterlv
-
Нда... По ходу тре оновлювати "фаєрвол" форуму... Ватні 3,14здуни вилазять звідусіль. Звідки їх тут стільки береться?
-
Max Power ви не вірно зрозуміли... Коли через ділянку проходить газогін високого тиску вам будуватися не позволять. Є таке поняття як охоронні зони комінікацій. Ви десь бачили будинки під ЛЕП? 😉
-
Журба... Але не факт, що є нагла потреба в демонтажі.
-
Ви не враховуєте теплообмін і к-сть тепла. Так само як льох не просто нагріти - інше приміщення не просто охолодити. Повітря в льоху прогріється швидко, теплообмін зі стінами буде повільнішим. Вам уже згадували за термодинаміку і фізику. То можна порахувати. По суті, ви плануєте носити воду в ситі... Ми зробили що могли, ви маєте право вчитись на своїх помилках. Єдиний хоч якось діючий умовно пасивний варіант - пропускати проточну воду з свердловини (+6-8 Цельсія) через внутрішній блок від мертвого кондиціонера. Тут і потужній тихий вентилятор і площа радіатора і дельта температур більш прийнятна. Не забудьте то змонтувати під стелею. Бо інакше просто в ноги буде холодно. І задумайтесь, чому проста фреонова "сімка" маючи потужність по холоду/теплу 2+ кВт погано утеплене приміщення вистудити не може маслаючи постійно 😉
-
Ох, ті дітиска... То вони в лісі без батьків дюльферять, то Прутять в Карпатах Турнір в Яремче. Втиснемо матакаранами по високій весняній воді Прута.
-
10 - 15 градусів - перепад дуже малий. В машині перепад 70 - 80 градусів і дикий повітрообмін. Компенсувати малий перепад (тепловий тиск) можна площею. Так працює опалення теплою підлогою. Писав вам уже, що з двох умовно малих радіаторів з тихохідними вентиляторами ви особливого вихлопу не побачите...
-
Може, умови були сприятливі для такого явища?
-
Це нормальна ситуація. Фізику не обманиш. Точка роси "плаває" в залежності від температури/вологості*/тиску. Потім, як ті краплі випарууться при зміні умов - пройдуть через мембрану. Саме тому утеплювач не рекомендують напакавувати щільно. Між ватою і мебраною має бути зазор.
-
Я не по тому, але у вас сильно краще ніж у мене було. Що там в мене зараз - я хз, бо вже 10 років зашите. Це ж не космічний корабель і як на мене тут нема чим паритись. Але почекайте когось хто в темі. Я теж постою, послухаю. Проклеювати потрібно паробар'єр. Гідро бар'єр прекрасно працюватиме в нахльост.
-
Нотаріус вам підкаже і зробить відповідні витяги. Перевіряються підстави та право власності, відсутність обтяжень (арешти, застави, судові провадження, сервітути, призначення ділянки ітд). За певних обставин варто подивитись на червоні лінії.
-
"Нормальний госпідар завжди знайде до чого домахатись". Тобто я на то не вчився, постою послухаю. Але, по ходу, ви "майстрів" ще не бачили...
-
Яка напруга з поля? Мо він обрізає струм для обмеження максимальної потужності?
-
Так уточніть в "управдому" і нам розкажіть. Навіщо вгадувати?
-
Те, що ви нічого не помічаєте, може навпаки, говорити про якісну роботу. 😉
-
Де, бля? Невже, щось в замін давали і гарантували? Чи просто висловлювали бажання і занепокоєння?
-
Це залежить від тепловтрат і СОР теплонасосу, дельти температув і вологості повітря.
-
Вартість газу підтягнеться раніше чи пізніше... Частину електрики для теплонасосу гарно компенсують сонячні панелі. Нестачу її в ночі - теплоакомулятор. Хто планував теплонасос з нуля найчастіше опалює підлогами. У мене навіть як дві доби зимою не опалювати - зміна температури не значна. Бо два масиви перекриттів виступають теплоакумуляторами.
-
Дурня повна. Ціна енергоносіїв завжди балансувала. Халяви не було і не буде в майбутньому... Теплонасос як мав УМОВНИЙ ККД вище одиниці та і має. Тому, як був вигідним так і залишається.