Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
  • Публікації

    4 618
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача porterlv

  1. Нда... По ходу тре оновлювати "фаєрвол" форуму... Ватні 3,14здуни вилазять звідусіль. Звідки їх тут стільки береться?
  2. Max Power ви не вірно зрозуміли... Коли через ділянку проходить газогін високого тиску вам будуватися не позволять. Є таке поняття як охоронні зони комінікацій. Ви десь бачили будинки під ЛЕП? 😉
  3. Так інакше і не може бути. Це нормально. Цікавий момент. Ну не вода ж в геоконтурі? Чи вода?
  4. Журба... Але не факт, що є нагла потреба в демонтажі.
  5. Ви не враховуєте теплообмін і к-сть тепла. Так само як льох не просто нагріти - інше приміщення не просто охолодити. Повітря в льоху прогріється швидко, теплообмін зі стінами буде повільнішим. Вам уже згадували за термодинаміку і фізику. То можна порахувати. По суті, ви плануєте носити воду в ситі... Ми зробили що могли, ви маєте право вчитись на своїх помилках. Єдиний хоч якось діючий умовно пасивний варіант - пропускати проточну воду з свердловини (+6-8 Цельсія) через внутрішній блок від мертвого кондиціонера. Тут і потужній тихий вентилятор і площа радіатора і дельта температур більш прийнятна. Не забудьте то змонтувати під стелею. Бо інакше просто в ноги буде холодно. І задумайтесь, чому проста фреонова "сімка" маючи потужність по холоду/теплу 2+ кВт погано утеплене приміщення вистудити не може маслаючи постійно 😉
  6. Ох, ті дітиска... То вони в лісі без батьків дюльферять, то Прутять в Карпатах Турнір в Яремче. Втиснемо матакаранами по високій весняній воді Прута.
  7. 10 - 15 градусів - перепад дуже малий. В машині перепад 70 - 80 градусів і дикий повітрообмін. Компенсувати малий перепад (тепловий тиск) можна площею. Так працює опалення теплою підлогою. Писав вам уже, що з двох умовно малих радіаторів з тихохідними вентиляторами ви особливого вихлопу не побачите...
  8. Це нормальна ситуація. Фізику не обманиш. Точка роси "плаває" в залежності від температури/вологості*/тиску. Потім, як ті краплі випарууться при зміні умов - пройдуть через мембрану. Саме тому утеплювач не рекомендують напакавувати щільно. Між ватою і мебраною має бути зазор.
  9. Я не по тому, але у вас сильно краще ніж у мене було. Що там в мене зараз - я хз, бо вже 10 років зашите. Це ж не космічний корабель і як на мене тут нема чим паритись. Але почекайте когось хто в темі. Я теж постою, послухаю. Проклеювати потрібно паробар'єр. Гідро бар'єр прекрасно працюватиме в нахльост.
  10. Тим має займатись електроніка. Термодатчики, вологомір, змішувальний вузол для контролю Т подачі.
  11. Нотаріус вам підкаже і зробить відповідні витяги. Перевіряються підстави та право власності, відсутність обтяжень (арешти, застави, судові провадження, сервітути, призначення ділянки ітд). За певних обставин варто подивитись на червоні лінії.
  12. Це вирішується контролем температури подачі. Просто не регеходити точку роси і все. Цікаво, як Т подачі з геоконтура?
  13. "Нормальний госпідар завжди знайде до чого домахатись". Тобто я на то не вчився, постою послухаю. Але, по ходу, ви "майстрів" ще не бачили...
  14. Там площа трохи не та. І дельту температур тримає саме теплонасос. Тобто питання не в тому працює чи ні, а в площі теплообміну і заданому перепаді температур.
  15. Яка напруга з поля? Мо він обрізає струм для обмеження максимальної потужності?
  16. Питання теплообміну. Різниця температур мізерна, тому толку буде мало. Тобто воно працюватиме, але прохолоди ви не відчуєте...
  17. Так уточніть в "управдому" і нам розкажіть. Навіщо вгадувати?
  18. Те, що ви нічого не помічаєте, може навпаки, говорити про якісну роботу. 😉
  19. Де, бля? Невже, щось в замін давали і гарантували? Чи просто висловлювали бажання і занепокоєння?
  20. Так, але це не заваджає тому кілька сантиметровому шару тягнути воду як губка якийсь час.
  21. А виглядає як газоблок. Це різні матеріали. Я хз як піно, а газоблок таки воду тягне. Ставив на клей, а от штукатурив класикою. Жалію, що не давав сіток. Усадки дикі, стіни водою поливав зі шлангу, але не факт що то допомогло. Усадочних тріщин дуже багато.
  22. Це залежить від тепловтрат і СОР теплонасосу, дельти температув і вологості повітря.
  23. Вартість газу підтягнеться раніше чи пізніше... Частину електрики для теплонасосу гарно компенсують сонячні панелі. Нестачу її в ночі - теплоакомулятор. Хто планував теплонасос з нуля найчастіше опалює підлогами. У мене навіть як дві доби зимою не опалювати - зміна температури не значна. Бо два масиви перекриттів виступають теплоакумуляторами.
  24. Дурня повна. Ціна енергоносіїв завжди балансувала. Халяви не було і не буде в майбутньому... Теплонасос як мав УМОВНИЙ ККД вище одиниці та і має. Тому, як був вигідним так і залишається.
×
×
  • Створити...