porterlv
Пользователи-
Публікації
4 983 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
1
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача porterlv
-
Зайшов у електронній кабінет заради цікавості. Був шокований неоплаченим штрафом за перевищення трирічної давності. Усі протоколи і квитанції зберігаю. Штрафу не пригадую, протоколу немаю. При перевірках І на КПП з комплексом "Стріла" претензій не отримував. Ніяких листів не приходило ні з поліції ні виконвічої. Як і де по номеру протоколу і даті отримати його копію? Чому в кабінеті не відображиються інші оплачені штрафи??? По щоденнику найшов - за парковку... (а не перевищення швидкості як у кабінеті. Мо стаття одна?) Штраф оплачував, квитанцію маю. От куди писати - дзвонини, щоб анулювали заборгованість?
-
Який би лічильник не поставили - він відповідатиме вимогам і тарифним планам по договору. Для них важливе "двіженіє", миються бабки - виділили кошти, їх треба освоїти і відзвітувати. Для цього треба дати вказівку робочим а робочим виконати заміну. Подробиці нікому не цікаві (хоть вчора новий поставили).
-
Любий засіб даватиме тимчасовий ефект, поки будуть умови для росту цвілі. Заберіть умови утворення - зникне цвіль. А це температура і вологість. Якщо ніша холодна - по кутах Тповерхні нижче точки роси, випадає конденсат (волога). Очевидно, треба підняти температуру в ніші або (і) осушити повітря. Як це зробити у вашому випадку - питання інше.
-
Дорогу вбили проведенням каналізації. Які претензії до запаркованого - не розумію.Це скоріше проблема в голові вавномаза (мо сусідські розборки?). Люди без розуму і (чи) роботи маються фігньою - моча в голову б'є. Звичайним теж бува клапан сифонить після 40-ка, однак як є розум - людина себе контролює і дає оцінку діям та вимогам (претензіям до інших). По собі знаю В приватних районах часто побутує думка, що дорога під моїм будинком - моя. Туда не можна ставити машини але можна тримати срач, чи захаращити півдороги щебнем на 10 - 15 років. Чи посадити кущ, котрий не дасть розминутись двом машинам. 2 ТС - а як мав припаркуватись водій? Це вузька бокова вулиця з вбитою інфраструктурою. Он позаду огорожа, теж без тротуару не об'їхати і не один день стоїть. На таких вуличках часто взагалі торотуарів нема. а як є - усі одноголосно паркуються на них, щоб можна було вулицею проїхати хоч якось... Руху інтенсивного нема - мамаші з калясками по проїжджій (і не тому, що напарковано а тому що тротуари як шпали і по них возиком не зручно). У мене на вулиці, сусд перед брамою паркується. Не в западло а тупо немає де більше. Щоб нормально вирулювати зрізав один стовпчик і робив браму ширшою. Одне діло в центрі на магістралі перекрити проїзд чи магістральний тротуар. Інше припаркуватись у себе під будинком в непроїздних тупіках.
-
Ситуація цікава! Проплатив дружині єдиний через термінал, Через понад півроку виліз лист з повідомленням про переведенням на загальну сис оподаткування (а при розборі польотів ще й штраф 3000 ) Виявилось, груда металу зарізала ІПН (не хватило довжини поля вводу чи хз що). Рахунок вірний, сума вірна, час - вчасно, прізвище ім'я по батькові - є. Кошти зайшли вчасно але не зараховані на конкретну особу. Чек в наявності. Після візиту до інспектора зарахували поточною датою а не датою чеку (залупились), переходу на загальну уникнули. А за штраф - залупились теж. Виявилось, в податковій теж косяк - у їх базі Ім'я приватника не відповідає справжньому і прописаному у всіх документах і звітах. От кажу дружині - пиши претензію рекомендованим і по результату відповіді - до суду. Сплачено вчасно, ідентифікувати особу можна, оригінал чеку є. Казна отримала кошти ВЧАСНО, технічна помилка очевидна, як і косяк самої податкової з іменем. А дружина не вірить в успіх... А як ви думаєте? Є шанс? * До речі, про штраф дізнались випадково, через знайомих. Ніхто з податківців нічого не казав. Так би і висів хз скільки наростаючи. будьте обережні з тими 3,14дарасами...
-
Моїй машині з салону пішов 13-й рік, пару днів тому розміняв 130 000 км. Якщо я її продаватиму, мені хтось повірить? :D
-
Hikvision DS-2CD2083G0-I не могу настроить
porterlv відповів у розділі Розділ для нових користувачів
"с новой камерой" - зверніться до продавця чи його служби підтримки. -
Для компа обладнане +- нормальне робоче місце. А з ноутом сидять скособочено де попало і як попало... комп уже є, як і модем. Купувати ноут + модем - затратно. Крім того, УСБ буде хіба мобільний. А в наявності, мабуть уже є швидкий домашній нет ;) Далеко не всі сучасні ноути мають легкознімну батарею. Та й запасна дась +2 - 4 години всього... Генератор більш універсальне рішення для приватного будинку (ще холодильник/морозильник/котел можна підживити при потребі).
-
Солнечная панель: 18V 20W Батарея: 18V 12AH Далеко на цьому не заїдате навіть у сонячний день... Шукайте інші варіанти. годину від АКБ А як сонце буде в ідеалі мо ще так раз. За 2 -3 роки АКБ під заміну... Існують малогабаритні генератори. Ціна приблизно та сама буде. Гугліть "Бензиновый генератор 0,8 квт"
-
Очевидно, розкручується згон перед лічильником, заглушку вкручують, пломбують + юридично розриваєте договір. * якщо згодом газу схочете - вас чекатиме "стандартне підключення" за купу грошей бумажок і часу... Типу отримання дозволу на пуск газу, ревізія вентканалів і все передбачене законом і нормами при підключенні. Тобто, розривати договір є сенс лише за умови 100% невикористання газу в майбутньому.
-
Віднедавна усі листи від "лоха" пішли на рус мові, хоча меню вибране укр. і таким є на сайті. Це тільки у мене чи у багатьох?
-
Так в наступному році нова влада щось нове придумає. В основному стоїть завдання збрити максимум як найшвидше а далі...
-
Один из многих рудиментов от развала Аукро. Вроде Прому пренаджежит.
-
Розмір пені хіба не законами регулюється? Пеня не може бути 100% від боргу за день. Ніяк.
-
Хтось відмовиться від газу взагалі, хтось платитиме, хтось судитиметься... Через якийсь час підніметься шум і хтось при зміні влади прийме політичне рішення і врятує народ. Розумію, якщо газ постачається але нема споживання - рахують за попередні періоди чи по якихось нормах. Тобто ви маєте право і можливість користуватись газом, газовики зобов'язані "дбати" за трби щоб ви могли отримати послцгц вчасно і у повному обсязі. Однак, якщо у вас газ опломбований, ви не маєте права і можливості ним користуватись, то на основі чого можуть виставляти рахунки?
-
Слабий розчин кислоти + купа сміття що літає у повітрі, трохи сполук сірки. Звстсовувати можна у відьомських обрядах.
-
Юра, мо вам цегли пару тон потрібно? За 6 - 8 місяців будинок може бути з неї
-
За таку ціну той набір собі нехай на пипку натєгнуть
-
Xiaomi Aqara Hub Контролер розумного дому. Нова, в комплеrті з адаптером під європейську (нашу) розетку. Оригінальної коробки нема, тому дешевше (хотілка 900 грн)
