porterlv
Пользователи-
Публікації
4 983 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
1
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача porterlv
-
А ви пора***те то в грошах і думайте чи вам то треба.
-
І саме це питання вас спонукало зареєструватись на будівельному форумі? Правда? Де, які саме? Чому мовчите про час автономної роботи, АКБ і час їх заряду? Ви точно якості і надійності шукаєте чи подешевше?
-
Не пробував але впевнений що інвертор стартане, лиш не заживлюватиме силовий вихід.
-
У вас ще стільки цікавого по переду... Скажемо так, ще не бачили пошкоджених тих трансформаторів.
- 291 відповідь
-
- гібрідний інвертор
- сонячний інвертор
- (та ще 2)
-
Одні хитруни змагаються з іншими... Тут на схемі "засіб" хоч до розпредільчого щита. Тобто просто генерації не буде. А чув, що тулили і після чи перед лічильником. Тобто, станція як ставала на генерацію, по перевищенню рубало і власне споживання, чувак тупо сидів без електрики.
-
Забрати органіку - зникнуть за пару днів.
-
А в мене штатний насос котла прокачує 25 на трьох поверхах, сумарно 1500м труби. Правда, гідравліка під то рахувалась відразу. І розходу на окремих розходомірах майже не помітно. Ціна поділки використаних занадто груба. А загалом усе працює відмінно.
-
Ну як же миттю? Ну ж не 30 метрів до нього було... Дорогий досвід. Проте, тепер буде легше на них полювати з виносними прожекторами.
-
15 метрів для RS232 є верньою планкою. Якщо не запрацює чи тре більше - ставте активні конвертори RS232 - RS485 і хоч кільометр тєгніть.
-
Візьміть три штуки "суньxуйчай" по 100 грн. Два поставте в сервант, будуть про запас. Раз в три - пять років поміняєте. То не та деталь, над якістю якої треба паритись.
- 6 відповідей
-
- 1
-
-
- came
- конденсатор
-
(та ще 1)
Теги:
-
Та монопенісуально який, питання чи і як параметризований. А того мені звідси не видно, тому несу, що знаю.
-
Тут би процитувати ваше недавнє питання до мене 😁 Грошей би дали ви їм, БО, якщо лічильник без параметризації під ЗТ - генерацію зараховує за споживання 😉
-
А ви мастак під'їбати. Зараховано. Як не крути, а та техніка розрахована на роботу 24/7 і є достатньо якісною.
-
Люди готові платити за комфорт. З сонячними панелями вигідніше гнати інвертор постійно. Після подорожчання мені лєтрика стала 1000 грн в місяць. З запуском сонячних панелей, не дивлячись на появу кондиціонера, за місяць вийшло 200 грн.
-
Зима покаже... Ото, думаю приготувати місце для генератора. З появою гібридника генератор і підключення тре переробити. Але поки нема на то часу - палені інвертори все ще не випускають з майстерні
-
Ви, мабуть, подумали, що мені цікава ваша думка?
-
Не буксуйте... В режимі байпасу перетворювачі працюють на ХХ а потужність знімається з мережі. В автономці перетворювачі працюють під навантаженням вашого споживаня. Вловлюєте різницю? Тобто, власне споживання міняється хіба на потужність кулерів. А нагрів через ККД менше 100% то не про власне споживання. Здавав на брухт після попередньої зими. Свинець - розхідник, то аксіома. Похибка часу може бути в залежності від якості і глибини циклу. Бо в когось 1 АКБ на 80 А/год а в когось 4 послідовно на 200 А/год. Ото і навантаження на них різне і час життя.
