Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
  • Публікації

    4 983
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача porterlv

  1. Напівшишечки не рахується...
  2. Щоб відволіктись після важкої ночі ворожих обстрілів Лижний сезон закрився, майже не відбувшись. Матеріал старий, домонтував смачні залишки:
  3. - А у вас є роутери з чотирма антенами, щоб битонні стіни добре пробивало? - Ні, нема. Спитайте далі праворуч у відділі перфораторів.
  4. То як зі снарядами на нулі - не завжди є достатньо, не завжди підвозять вчасно...
  5. А чого ви зразу не казали, що ви з іншої секти Тутка 99+% форточники
  6. Фрай, почніть з блокування вспливаючих вікон і установки плагіну "Adblock". І Ваше життя уже ніколи не буде як раніше
  7. Млядь, забув, що на вихідні сюди краще не заходити...
  8. Та все нормально, просто ви мені не сподобались Ви би № шаськи підказали - щоб схемотехніку конкретно того цуда подивитись. Бо по факту з такими ще не стикався. В однофазних аналогах онлайників нема прямого перетворення на низьку напругу. При роботі від мережі у них АПФЦшка формує +-400 а тоді ШІМ на синус півмостом. А у цьому мало би бути ще простіше, бо вхідна напруга вища.
  9. А ось і секрет того неймовірного УПСа 😁 тільки про рівномірність навантаження по фазах там не ідеться...
  10. Подейкують, що в Китаю там нові кордони давно. Огорожа, своя поліція китайська в поселеннях і місцевих до лісу уже не пускають.
  11. А можете пояснити яким боком класичний УПС відноситься до того, що зараз робить Іголкін (квант АБЦ)? Чукча пісатєль, чукча нє чітатель? І що дивного, що старі моделі звільняють місце аналогічним сучаснішим?
  12. Ну а костянич не може разом з наблюдателем звідти наблюдать?
  13. Воно зрозумуло, що то шавка гавкає. Але навіщо його тут тримати? Яка з нього користь? Перетворення теми в рулон туалетної бумаги? Розстріляти два рази і хай собі дизлайки ставить без права голосу, як інші опущені чорти форуму. До речі, а куди подівся наш вічно відпочиваючий інвалід sergio?
  14. 1) На нього є інструкція, Там би мало бути написано допуски виробником. 2) треба пробувати по факту, тоді будемо знати. Чи ви думаєте що хтось пробував і звіряв потім покази. 3) думаю, ніц йому не буду (короткотривало) хіба трохи пахнути буде паленим, а що до обліку - див п. 2)
  15. ми чекаємо замірів/відгуків по факту. Реально цікаво! Ну і мо Іголкіну буде стимул Квант ABC скоріше допиляти. А підчистити зайве не завадить.
  16. Та припаркуйтесь уже! Ви ж самі з собою сваритесь і говорите. Трансформатор має право на життя, ніхто не заперечує. Тут нема людей з досвідом експлуатації. Тому до замірів по факту говорити нема про що.
  17. Чекаємо з нетерпінням! Монтуватимете домів чи на вулиці?
  18. Ми не ниємо, а задали вам конкретні питання. Шкода, що у вас нема на них відповідей.
  19. Хіба? На пасажирських вагонах ще за совітів вагон піднімали спецкраном разом з пасажирами. година на весь рухомий склад. youtu.be/NRY_CTEn3to?t=113
  20. А РЕСовці про то в курсі? Маю сумніви, що вам позволять ставити щось до лічильника. Ну і як мінімум - воно буде опломбованим. Тому так собі рішення...
  21. Так ото ж і питаємо. Бо для 16 кВт трансу там десь 3 А +- струм ХХ, на кожну фазу. І ККД 85 - 90 % Далі самі порахуєте чи спитаєте у виробника "по ссилкє"? Чи транс 5 * 3? Тоді чуть легше буде. Але як перерахувати на рік експлуатації...
  22. Який струм ХХ? Який ККД? Вартість експлуатації прораховували?
  23. Діти в Млинках були. Там теж цікаво:
×
×
  • Створити...