Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 816
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Якби Україна сама себе не залишила запасів зброї та не розпустила армію у всіх розуміннях цього слова
  2. У сотень тисяч людей, які віддали свої життя за Україну, не буде потомства або їм ніколи не прийдеться його побачити. Це робить людину без внуків та дітей менш цінною?
  3. Звичайно же, у моєму віці кожен повинен міняти памперси внукам та власні 🤣🤣🤣
  4. Стандартний совковий набір 🤣🤣 І це чудо ще когось тут совком називає
  5. Я аналізую ситуацію, роблю певні висновки, можу помилятися, не без цього, тоді як ти всього лише тупий гасельний дрочер без жодного натяку на власну думку
  6. Ти ж вичікуєш поки інші за тебе здохнуть, висловлюючись використовуючи твій же вокабуляр. Тож твої поведінкові реакції повністю підтверджують мою думку про психогенотип українця. Ти в саме такий вписуєшся.
  7. Так і знав)) Пристосуванець звичайний))
  8. За даними Генпрокуратури Україниз січня по кінець жовтня 2025 року зафіксовано понад 161 тисячу випадків самовільного залишення частини (СЗЧ)а також понад 21 тисячу випадків дезертирства І від себе добавлю: а також мільйони ухилянтів Ти до якої категорії належиш?
  9. Нескорених вбивали чи ізолювали від суспільства, пристосуванців стимулювали та всяко вигонароджували. Чим це відрізняється від виведення породи собак з різними властивостями? Собак же виводять з заданими характеристиками і ти тут суперечити не будеш. А щодо досліджень то їх немає і ніколи не буде бо вони в принципі заборонені як і заперечення холокосту. Тобто ми лише можемо робити якісь свої власні узагальнення виходячи з історичного досвіду. Виходячи з роботи з тваринами в цьому напрямку. Організми від тваринного нічим не відрізняються вони аналогічні по своїй суті.
  10. Я говорив про історично доведений факт проживання українців під чужинцями на протязі останніх 700 років, з яких лише 45 років можна вважати умовно незалежними. Тепер питання, чи вплинуло проживання в таких умовах на формування певного психологічного генотипу українців?
  11. Українці точно такі як і мільярди інших людей піддаються природньому підбору який зберігає гени необхідні для виживання. Психологічні особливості теж підлягають передачі через генетику, як і всі інші
  12. Це ти пересмикуєш разом з такими же зомбованими, як і ти🤣
  13. Так і запишемо - природного відбору не існує 😂 бо це фашизм
  14. Не збрехав власник цієї компанії в інтерв'ю нещодавно виходить Власна балістика це надзвичайно круто
  15. Я говорю про сформовану віками психологію українця, яка ввійшла в гени Бо проводився відбір і вижили пристосовані А саме ти та інші приписують мені негатив, бо я посмів висловити абсолютно історично підтверджену тенденцію😅
  16. Підсумуємо “суверенітет vs. служба чужинцям” Якщо максимально спрощено й суворо: Періоди майже/повної самостійності (без Київської Русі) 1. Козацька держава (максимум) 1648–1654 → ≈ 6 років (мінімалістичний підхід).або 1648–1657 → ≈ 9 років , якщо включати останні роки Хмельницького. 2. УНР / Гетьманат / Директорія 1918–1920/21 → орієнтовно 2–3 роки хоч якоїсь реальної незалежної суб’єктності. 3. Сучасна Україна 1991–тепер → понад 33 роки . 👉 Разом грубо: Мінімально жорстко: 6 (Гетьманщина максимум) + 2 (УНР реалістично) + 33 (нині) ≈ 41 рік . Трохи ширше, з урахуванням фактичної суб’єктності: 9 (розширена Гетьманщина) + 3 (УНР/Гетьманат/Директорія) + 33 ≈ 45 років . 🔴 Весь інший час – “служила чужинцям” Між цими “вікнами свободи” українські землі були в складі: Велике князівство Литовське Корона Польська / Річ Посполита Московська держава / Російська імперія Австрійська / Австро-Угорська імперія СРСР Тобто з точки зору “служила чужинцям / мала своїх”: Більшу частину історичного часу українці жили під владою інших держав . Але кілька разів створювали та відновлювали свою державність – і саме сучасний період (з 1991 року) є найдовшим безперервним відрізком незалежності в усій нашій історії.
  17. 🤡, скільки самостійної державності має Україна з часу заснування Київської Русі? Хто були правителі Київської Русі? Під ким була Україна за час всієї її історії?
  18. Я нічого не хочу чи хочу. Це взагалі не стосується моїх хотілок. Мова йде про статус та його наслідки прописані в законі.
  19. Це теж типу анекдота про шаріка))
  20. Це як в анекдоті про шаріка?)) Дай мені хоча би одне посилання на закон, який передбачає надання громадянства біженцям з України
  21. Чесно кажучи, нічого не зрозумів з цього набору фраз
  22. Тобі, як особливо обдарованому, невідомо.
  23. Яку перспективу?))) Тимчасовий статус не надає жодних перспектив отримання громадянства. Він цього не передбачає.
×
×
  • Створити...