karbo
Пользователи-
Публікації
11 816 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Якби Україна сама себе не залишила запасів зброї та не розпустила армію у всіх розуміннях цього слова
-
У сотень тисяч людей, які віддали свої життя за Україну, не буде потомства або їм ніколи не прийдеться його побачити. Це робить людину без внуків та дітей менш цінною?
-
Звичайно же, у моєму віці кожен повинен міняти памперси внукам та власні 🤣🤣🤣
-
Стандартний совковий набір 🤣🤣 І це чудо ще когось тут совком називає
-
Я аналізую ситуацію, роблю певні висновки, можу помилятися, не без цього, тоді як ти всього лише тупий гасельний дрочер без жодного натяку на власну думку
-
Ти ж вичікуєш поки інші за тебе здохнуть, висловлюючись використовуючи твій же вокабуляр. Тож твої поведінкові реакції повністю підтверджують мою думку про психогенотип українця. Ти в саме такий вписуєшся.
-
Так і знав)) Пристосуванець звичайний))
-
За даними Генпрокуратури Україниз січня по кінець жовтня 2025 року зафіксовано понад 161 тисячу випадків самовільного залишення частини (СЗЧ)а також понад 21 тисячу випадків дезертирства І від себе добавлю: а також мільйони ухилянтів Ти до якої категорії належиш?
-
Нескорених вбивали чи ізолювали від суспільства, пристосуванців стимулювали та всяко вигонароджували. Чим це відрізняється від виведення породи собак з різними властивостями? Собак же виводять з заданими характеристиками і ти тут суперечити не будеш. А щодо досліджень то їх немає і ніколи не буде бо вони в принципі заборонені як і заперечення холокосту. Тобто ми лише можемо робити якісь свої власні узагальнення виходячи з історичного досвіду. Виходячи з роботи з тваринами в цьому напрямку. Організми від тваринного нічим не відрізняються вони аналогічні по своїй суті.
-
Я говорив про історично доведений факт проживання українців під чужинцями на протязі останніх 700 років, з яких лише 45 років можна вважати умовно незалежними. Тепер питання, чи вплинуло проживання в таких умовах на формування певного психологічного генотипу українців?
-
Українці точно такі як і мільярди інших людей піддаються природньому підбору який зберігає гени необхідні для виживання. Психологічні особливості теж підлягають передачі через генетику, як і всі інші
-
Це ти пересмикуєш разом з такими же зомбованими, як і ти🤣
-
Так і запишемо - природного відбору не існує 😂 бо це фашизм
-
Не збрехав власник цієї компанії в інтерв'ю нещодавно виходить Власна балістика це надзвичайно круто
-
Я говорю про сформовану віками психологію українця, яка ввійшла в гени Бо проводився відбір і вижили пристосовані А саме ти та інші приписують мені негатив, бо я посмів висловити абсолютно історично підтверджену тенденцію😅
-
Підсумуємо “суверенітет vs. служба чужинцям” Якщо максимально спрощено й суворо: Періоди майже/повної самостійності (без Київської Русі) 1. Козацька держава (максимум) 1648–1654 → ≈ 6 років (мінімалістичний підхід).або 1648–1657 → ≈ 9 років , якщо включати останні роки Хмельницького. 2. УНР / Гетьманат / Директорія 1918–1920/21 → орієнтовно 2–3 роки хоч якоїсь реальної незалежної суб’єктності. 3. Сучасна Україна 1991–тепер → понад 33 роки . 👉 Разом грубо: Мінімально жорстко: 6 (Гетьманщина максимум) + 2 (УНР реалістично) + 33 (нині) ≈ 41 рік . Трохи ширше, з урахуванням фактичної суб’єктності: 9 (розширена Гетьманщина) + 3 (УНР/Гетьманат/Директорія) + 33 ≈ 45 років . 🔴 Весь інший час – “служила чужинцям” Між цими “вікнами свободи” українські землі були в складі: Велике князівство Литовське Корона Польська / Річ Посполита Московська держава / Російська імперія Австрійська / Австро-Угорська імперія СРСР Тобто з точки зору “служила чужинцям / мала своїх”: Більшу частину історичного часу українці жили під владою інших держав . Але кілька разів створювали та відновлювали свою державність – і саме сучасний період (з 1991 року) є найдовшим безперервним відрізком незалежності в усій нашій історії.
-
🤡, скільки самостійної державності має Україна з часу заснування Київської Русі? Хто були правителі Київської Русі? Під ким була Україна за час всієї її історії?
-
Я нічого не хочу чи хочу. Це взагалі не стосується моїх хотілок. Мова йде про статус та його наслідки прописані в законі.
-
Це теж типу анекдота про шаріка))
-
Це як в анекдоті про шаріка?)) Дай мені хоча би одне посилання на закон, який передбачає надання громадянства біженцям з України
-
Чесно кажучи, нічого не зрозумів з цього набору фраз
-
Тобі, як особливо обдарованому, невідомо.
-
Яку перспективу?))) Тимчасовий статус не надає жодних перспектив отримання громадянства. Він цього не передбачає.
