Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 816
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Розрив з РПЦ, зі всіх прасок кричали про армію, про витіснення російської мови Це про що? Невже гетьман вважав, що путін взагалі ніяк не буде реагувати на це? З ким Україна готувалася до війни без забезпечення зброєю?
  2. Не перший раз проводилися навчання в тому числі спільні з бульбашами Але невже під ці мувінги хтось давав зброю чи фінансування Україні?
  3. Це ж саме величний гетьман готував Україну, як антипроект Росії Армавіра і все без зброї Це ж не клоун дав всі приводи уйлу обгрунтувати свій напад Клон був лише визнаний ним слабкою ланкою та вдалим часом для реалізації своїх цілей
  4. Так який хрен сподівався що клоун може бути готовим до великої війни? Але ж ваш гетьман повинен був, на те він і гетьман
  5. Раптово" можно на приграничное село напасть, а с случае 22 года была подготовка полугодовая у границ, на которую зеленый говнюк не обращал внимание ( но при этом конечно запасся огромным количеством оружия, да??) ... Розцінюю це твоє судження про "неготовність гімнюка чинити спротив" Хоча слово зброя тут і вживається, але контекст говорить про інше, саме про неготовність клоуна до війни.
  6. У попередньому повідомленні ти не про зброю говорив, а про неготовність гімнюка чинити спротив І я вже сказав, що непрозорливості клоуна я не дивуюся Більше того, він виконував мирні обіцянки своєму виборцю Але ж що ж це передбачливим гетьманом патронного заводу не збудовано навіть?
  7. Я так розумію ти не покинув, бо обісрався та прилип, чи виключно із патріотичних мотивів не на фронті?
  8. Підлужний готувався, по крайній мірі розповідає про це, невже дурив верховного? А народу, який і так на лижі став та ополовинився навіть через закриті наглухо кордони, точно треба було про війну цілодобово віщати?
  9. Мені достатньо і цієї фрази.
  10. Як ти можеш по обставинах набрати достатню кількість озброєння для захисту країни за короткий час у випадку раптового нападу? Історія продемонструвала, що це проблематично та приносить великі жертви та втрату територій. Я цим не буду дорікати якомусь клоуну, але ж не сивочолому гетьману, з ним то точно такого не повинно було трапитися
  11. Тобто, на відміну від РФ, до повноформатної війни не готувалися? Це предмет гордості зараз? Якось не в'яжеться з таким передбачливим сивочолим
  12. Мене в цій ситуації цікавить лише хто тут бикує більше, хоча, як говорила моя бабуся: яке їхало таке і здибало))
  13. Сперечатися з чатом не так вже і важко, аргументів у нього не так вже і багато Правда він досить впертий 🤣 Але на відміну від людей у нього хоча би які аргументи є🤣
  14. Ще не знайшовся той GPT chat шоби я його не задовбав 😂
  15. Типу ти руський і думаєш)))
  16. І чим льотні характеристики не влаштовують? Єдиним недоліком є недостатня кількість виробництва Прекрасна аеродинаміка, швидкість та керованість. Вирішено питання з точністю. Рекордна дальність та вага бч
  17. "деяким українцям, які біля інженерів бігали, смішно, що треба робити переналаштування/калібрування під кожен новий тип двигуна для ракети. Бо ж ці українці розумні, не те що тупі американці, які Томагавк десять років розробляли:)" ..... Цьому ніяк не вгодиш 😂 От якби кацапи придумали, то було би зая бісь, накрайняк піндоси, не так би абідна 😅😅
  18. Глава Microsoft AI дал айтишникам 18 месяцев, чтобы сменить профессию Мустафа Сулейман заявил, что искусственный интеллект полностью охватит все IT-профессии уже через полтора года. По его словам, у работников осталось крайне мало времени на раздумья — иначе они рискуют оказаться вне рынка труда. Сулейман подчеркнул, что изменения затронут абсолютно все должности, связанные с работой за компьютером, вне зависимости от уровня и специализации.
  19. "Не розробляються ракети такої дальності і точності на колінці із гівна і палок за півроку. Так навіть Raytheon не може. Та й кацапи свої ракети на базі радянських розробок роблять." Як же цього ковбасить, що не кацапи таку ракету створили)))
  20. А зразу назвати ракету фламінго забобони не дозволили?)) ти ж зразу читав про це враження і там фламінго вказувалось)))
  21. Павка Корчагін, перевтілення ІІ)))
  22. Це все більша частина українського суспільства. І саме заради них солдати віддають своє життя. Я розумію, що у тебе каша в голові, але такі реалії. Солдати воюють за цілісність кордонів, а не проти своїх співгромадян. Але це не ти, ти прагнеш громадянської війни і всяко нагнітаєш протистояння в суспільстві.
  23. Ахаха Україні можуть відновити цей статус лише "хитросракі піндоси"
  24. Твій мозок затято не сприймає того, що тебе сприймають не більше, як порохобота на зарплаті. Ти можеш хоч всратися, витаючи на патріотичних гаслах, але пи*допротивнішого за святого Петра президента Україна ще не бачила, навіть Янукович такої огиди не викликав до останньої своєї виходки.
  25. Якщо так про союзників відзиватися, то якби частиною тієї рабсії не стати 😂
×
×
  • Створити...