karbo
Пользователи-
Публікації
11 816 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Розрив з РПЦ, зі всіх прасок кричали про армію, про витіснення російської мови Це про що? Невже гетьман вважав, що путін взагалі ніяк не буде реагувати на це? З ким Україна готувалася до війни без забезпечення зброєю?
-
Не перший раз проводилися навчання в тому числі спільні з бульбашами Але невже під ці мувінги хтось давав зброю чи фінансування Україні?
-
Це ж саме величний гетьман готував Україну, як антипроект Росії Армавіра і все без зброї Це ж не клоун дав всі приводи уйлу обгрунтувати свій напад Клон був лише визнаний ним слабкою ланкою та вдалим часом для реалізації своїх цілей
-
Так який хрен сподівався що клоун може бути готовим до великої війни? Але ж ваш гетьман повинен був, на те він і гетьман
-
Раптово" можно на приграничное село напасть, а с случае 22 года была подготовка полугодовая у границ, на которую зеленый говнюк не обращал внимание ( но при этом конечно запасся огромным количеством оружия, да??) ... Розцінюю це твоє судження про "неготовність гімнюка чинити спротив" Хоча слово зброя тут і вживається, але контекст говорить про інше, саме про неготовність клоуна до війни.
-
У попередньому повідомленні ти не про зброю говорив, а про неготовність гімнюка чинити спротив І я вже сказав, що непрозорливості клоуна я не дивуюся Більше того, він виконував мирні обіцянки своєму виборцю Але ж що ж це передбачливим гетьманом патронного заводу не збудовано навіть?
-
Я так розумію ти не покинув, бо обісрався та прилип, чи виключно із патріотичних мотивів не на фронті?
-
Підлужний готувався, по крайній мірі розповідає про це, невже дурив верховного? А народу, який і так на лижі став та ополовинився навіть через закриті наглухо кордони, точно треба було про війну цілодобово віщати?
-
Мені достатньо і цієї фрази.
-
Як ти можеш по обставинах набрати достатню кількість озброєння для захисту країни за короткий час у випадку раптового нападу? Історія продемонструвала, що це проблематично та приносить великі жертви та втрату територій. Я цим не буду дорікати якомусь клоуну, але ж не сивочолому гетьману, з ним то точно такого не повинно було трапитися
-
Тобто, на відміну від РФ, до повноформатної війни не готувалися? Це предмет гордості зараз? Якось не в'яжеться з таким передбачливим сивочолим
-
Мене в цій ситуації цікавить лише хто тут бикує більше, хоча, як говорила моя бабуся: яке їхало таке і здибало))
-
Сперечатися з чатом не так вже і важко, аргументів у нього не так вже і багато Правда він досить впертий 🤣 Але на відміну від людей у нього хоча би які аргументи є🤣
-
Ще не знайшовся той GPT chat шоби я його не задовбав 😂
-
Типу ти руський і думаєш)))
-
І чим льотні характеристики не влаштовують? Єдиним недоліком є недостатня кількість виробництва Прекрасна аеродинаміка, швидкість та керованість. Вирішено питання з точністю. Рекордна дальність та вага бч
-
"деяким українцям, які біля інженерів бігали, смішно, що треба робити переналаштування/калібрування під кожен новий тип двигуна для ракети. Бо ж ці українці розумні, не те що тупі американці, які Томагавк десять років розробляли:)" ..... Цьому ніяк не вгодиш 😂 От якби кацапи придумали, то було би зая бісь, накрайняк піндоси, не так би абідна 😅😅
-
Глава Microsoft AI дал айтишникам 18 месяцев, чтобы сменить профессию Мустафа Сулейман заявил, что искусственный интеллект полностью охватит все IT-профессии уже через полтора года. По его словам, у работников осталось крайне мало времени на раздумья — иначе они рискуют оказаться вне рынка труда. Сулейман подчеркнул, что изменения затронут абсолютно все должности, связанные с работой за компьютером, вне зависимости от уровня и специализации.
-
"Не розробляються ракети такої дальності і точності на колінці із гівна і палок за півроку. Так навіть Raytheon не може. Та й кацапи свої ракети на базі радянських розробок роблять." Як же цього ковбасить, що не кацапи таку ракету створили)))
-
А зразу назвати ракету фламінго забобони не дозволили?)) ти ж зразу читав про це враження і там фламінго вказувалось)))
-
Павка Корчагін, перевтілення ІІ)))
-
Це все більша частина українського суспільства. І саме заради них солдати віддають своє життя. Я розумію, що у тебе каша в голові, але такі реалії. Солдати воюють за цілісність кордонів, а не проти своїх співгромадян. Але це не ти, ти прагнеш громадянської війни і всяко нагнітаєш протистояння в суспільстві.
-
Ахаха Україні можуть відновити цей статус лише "хитросракі піндоси"
-
Твій мозок затято не сприймає того, що тебе сприймають не більше, як порохобота на зарплаті. Ти можеш хоч всратися, витаючи на патріотичних гаслах, але пи*допротивнішого за святого Петра президента Україна ще не бачила, навіть Янукович такої огиди не викликав до останньої своєї виходки.
-
Якщо так про союзників відзиватися, то якби частиною тієї рабсії не стати 😂
