karbo
Пользователи-
Публікації
11 825 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Дикі племена і дотепер вбивають і приносять у жертву своїм богам собі подібних
-
Нове мислення і не убий приніс Христос, з якого ти зараз насміхаєшся
-
Оце, чим ти зараз оперуєш, принесло християнство. Відмову від кровної жертви, відмову від вбивства собі подібних. Твої предки вбивали і пили людську кров.
-
Плоть у вигляді хліба, кров у вигляді вина. Тобто, канібалізм, так притаманний доновозавітній людині замінено на цивілізованих підхід.
-
Тоді у старозавітні часи були такі звички. Таким був тоді світ. Це була норма. Ісус прийшов, щоби це змінити. Нормою було розп'яття, а народ приходив дивитися на це, як на виставу.
-
Ісус Христос воскрес чи таки мертвий? Без відповіді на це питання все інше втрачає сенс.
-
Твоя душа окупована оповита російської мовою, ти своєї рідної цураєшся, бридуєш та гидуєш. Кацап добився свого.
-
При чому тут це? Ти є тим, що споживаєш. З тебе виходить те, чим ти наповнений.
-
Це Ісус Христос у євангелії говорить. Побалакай з ним
-
Ти давно вже здав своє перейшовши на російську
-
Ще кацапу-проповіднику Від Матвія 26:52 52 Тоді промовляє до нього Ісус: Сховай свого меча в його місце, бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть.
-
Кацапу-проповіднику Вiд Iвана 15:13 Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.
-
Так то людей, а не кацапів. Тебе, клоуна, послухати, так Давид згрішив, коли Голіафа вбив))))
-
Говорю що у Львові це було , напів жид усім приписує)) ображена тьолка))
-
Ще раз спробуємо)) Персонажа, якого дразнили в дитинстві жидом навіть жиди за свого не визнають, тож дитячі образи тепер комплексами вилазять і проявляються в спробах когось обізвати. Не виключаю, що перебуваючи у бабусі в гостях на Львівщині так його і називали
-
У Львівській області так називали людей з села, зневажливо звісно Тут ображений напівжид вирішив іншим це навішувати)) так це і зрозуміло бо ті кого би він хотів вважати за своїх його зневажають Тут психіатрії клієнт))
-
Ахаха Напівжид ще комусь клички дає))) Навіть євреї таких зневажають та плюють на них)) Рогуль має відношення до Львова та області.
-
Кацапи жорстко пересрали, при всій моїй фантазії я би такого собі уявити в житті не зміг)) Гадаю, вони чітко розуміють, що їм нічого протиставити американським технологіям Їхні пукавки раптом перестали стріляти в Ірані та Венесуелі.
-
Если Дональд Трамп попытается задержать Владимира Путина, США перестанут существовать, — заявили российские СМИ со ссылкой на Кремль.
-
Хлібопічка 0,4 кВт тоді як електродуховка 2 кВт потужності. Саме тому духовка дає стабільний гарний вихід.
-
Духовка часто вже в багатьох в наявності.
-
Я просто маю можливість порівнювати, бо мав moulinex з функцією випічки житнього хліба, і іншу хлібопічку, яка уже років десять служить, а також електродуховка. Ще житній хліб тепер останніх десять років не пік, але зараз задумався)) А тому лише закваска і духовка для випічки. Заміс та розстойка хлібопічка добре.
-
Я практично згоден з усім крім можливості забезпечити температурний режим та випікання однієї кнопкою.
-
Добавив вище Дублюю Якщо в цифрах то Якщо в цифрах то Старт 220-240 градусів с на 10 хв потім різко вниз до 180-200 на 30-40 хв в залежності від маси хліба Старт 220-240 градусів с на 10 хв потім різко вниз до 180-200 на 30-40 хв в залежності від маси хліба Вага стандартна - 700 - 1200 грамів тіста 1200 хлібопічка точно не пропече. Для духовки це взагалі не проблема.
-
Тут потрібна справжня висока температура, щоби зробити скоринку та зафіксувати жорсткість форми хліба. Потім низька температура для довгого допікання. Якщо в цифрах то Старт 220-240 градусів с на 10 хв потім різко вниз до 180-200 на 30-40 хв в залежності від маси хліба
