Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 825
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Дикі племена і дотепер вбивають і приносять у жертву своїм богам собі подібних
  2. Нове мислення і не убий приніс Христос, з якого ти зараз насміхаєшся
  3. Оце, чим ти зараз оперуєш, принесло християнство. Відмову від кровної жертви, відмову від вбивства собі подібних. Твої предки вбивали і пили людську кров.
  4. Плоть у вигляді хліба, кров у вигляді вина. Тобто, канібалізм, так притаманний доновозавітній людині замінено на цивілізованих підхід.
  5. Тоді у старозавітні часи були такі звички. Таким був тоді світ. Це була норма. Ісус прийшов, щоби це змінити. Нормою було розп'яття, а народ приходив дивитися на це, як на виставу.
  6. Ісус Христос воскрес чи таки мертвий? Без відповіді на це питання все інше втрачає сенс.
  7. Твоя душа окупована оповита російської мовою, ти своєї рідної цураєшся, бридуєш та гидуєш. Кацап добився свого.
  8. При чому тут це? Ти є тим, що споживаєш. З тебе виходить те, чим ти наповнений.
  9. Це Ісус Христос у євангелії говорить. Побалакай з ним
  10. Ти давно вже здав своє перейшовши на російську
  11. Ще кацапу-проповіднику Від Матвія 26:52 52 Тоді промовляє до нього Ісус: Сховай свого меча в його місце, бо всі, хто візьме меча, від меча і загинуть.
  12. Кацапу-проповіднику Вiд Iвана 15:13 Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.
  13. Так то людей, а не кацапів. Тебе, клоуна, послухати, так Давид згрішив, коли Голіафа вбив))))
  14. Говорю що у Львові це було , напів жид усім приписує)) ображена тьолка))
  15. Ще раз спробуємо)) Персонажа, якого дразнили в дитинстві жидом навіть жиди за свого не визнають, тож дитячі образи тепер комплексами вилазять і проявляються в спробах когось обізвати. Не виключаю, що перебуваючи у бабусі в гостях на Львівщині так його і називали
  16. У Львівській області так називали людей з села, зневажливо звісно Тут ображений напівжид вирішив іншим це навішувати)) так це і зрозуміло бо ті кого би він хотів вважати за своїх його зневажають Тут психіатрії клієнт))
  17. Ахаха Напівжид ще комусь клички дає))) Навіть євреї таких зневажають та плюють на них)) Рогуль має відношення до Львова та області.
  18. Кацапи жорстко пересрали, при всій моїй фантазії я би такого собі уявити в житті не зміг)) Гадаю, вони чітко розуміють, що їм нічого протиставити американським технологіям Їхні пукавки раптом перестали стріляти в Ірані та Венесуелі.
  19. Если Дональд Трамп попытается задержать Владимира Путина, США перестанут существовать, — заявили российские СМИ со ссылкой на Кремль.
  20. Хлібопічка 0,4 кВт тоді як електродуховка 2 кВт потужності. Саме тому духовка дає стабільний гарний вихід.
  21. Духовка часто вже в багатьох в наявності.
  22. Я просто маю можливість порівнювати, бо мав moulinex з функцією випічки житнього хліба, і іншу хлібопічку, яка уже років десять служить, а також електродуховка. Ще житній хліб тепер останніх десять років не пік, але зараз задумався)) А тому лише закваска і духовка для випічки. Заміс та розстойка хлібопічка добре.
  23. Я практично згоден з усім крім можливості забезпечити температурний режим та випікання однієї кнопкою.
  24. Добавив вище Дублюю Якщо в цифрах то Якщо в цифрах то Старт 220-240 градусів с на 10 хв потім різко вниз до 180-200 на 30-40 хв в залежності від маси хліба Старт 220-240 градусів с на 10 хв потім різко вниз до 180-200 на 30-40 хв в залежності від маси хліба Вага стандартна - 700 - 1200 грамів тіста 1200 хлібопічка точно не пропече. Для духовки це взагалі не проблема.
  25. Тут потрібна справжня висока температура, щоби зробити скоринку та зафіксувати жорсткість форми хліба. Потім низька температура для довгого допікання. Якщо в цифрах то Старт 220-240 градусів с на 10 хв потім різко вниз до 180-200 на 30-40 хв в залежності від маси хліба
×
×
  • Створити...