karbo
Пользователи-
Публікації
11 820 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Ага, тарифи в 500 процентів для всіх хто торгує з руською нафтою це про любов)))
-
Та не допилює ніхрена цей ванька, він свої забаганки адресує китайцям і ті швидко втілюють Там мільйони практикуючих інженерів всіх мастей
-
Всі ці шахеди для країни з нормальною авіацією взагалі не проблема. Їх можуть збивати ще на дальніх підступах. При наявності балістики рознесуть виробничі потужності. Зробили з літака з гімна та палок чудо зброю Тобто вплив цього літаючого гімна можуть повністю нейтралізувати І найсмішніше тут, що ці шахеди натренують наших пілотів та розширять парк бойової авіації, яка в свою чергу буде рівняти їхні бойові позиції на землі. Чим більше шахедів, тим вище майстерність наших пілотів. Шахеди це безплатні тренувальні цілі Раніше літаку приходилось тягнути за собою на тросі макет повітряної цілі для тренувань пілотів
-
Український військовий пілот про боротьбу з шахедами Він бачить проблему лише в кількості нормальних літаків, бо ефки, міражі та інші збивають їх на ізі
-
Щось то пархатий рагуль розійшовся)))
-
Ти гониш. 300 кг рояль?))) Ой блд, глянув, навіть більше можуть мати))
-
Кацапи віддають завдання китайцям і ті працюють над технічними рішеннями, постачання всіх складових та верстатів теж на китайцях. Руський Іван лише каже, що він хоче бачити, все інше китайці роблять. Хрен там а не руський інженер. Все що може зробити руський інженер це примотати синьою ізолентою старлінк до ішака
-
Це нині не мова України, це рупор ворога з кодуванням на рівні підсвідомості.
-
І це все лише тому що аргументів по темі немає. Рагулятина, одним словом))))
-
Ахаха Тут і кацапського рогуля понесло))) Пархатий рагуль задав темп)))
-
Це мова Росії з усім її хламом
-
Кожна мова несе код формує світогляд
-
Російська мова впливає на особу яка її використовує особливо з дитинства
-
Це про дар говоріння іншими мовами, жодного відношення до даної дискусії не має
-
Пархатий рагуль виліз))))
-
Ми ведемо дискусію про мову як інструмент.
-
Взагалі шось незв'язане несеш
-
Тут все надзвичайно серйозно. Звукова зброя давно розроблювалася, а щодо реб то було би смішно щоби в США вона була слабша російської Сильні звукові випромінювання в спецназі захисні шоломи бо хвилі всюди проникають Екранування...
-
До римлян 10:17 Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове.
-
Отож то, не так просто моль залягла на дно)))
-
Тож віра через слухання, тобто через мову. Ще древні євангелісти про це знали і використовували. Розказувати тут якісь байки, що мова не впливає на світогляд може лише ідіот.
-
Зараз говоримо не про вік опонента, а про мову як інструмент і яким чином вона впливає на людину.
-
Ти зіскакуєш з теми яку сам же розпочав
-
Ми про мову як інструмент Давай про капусту в іншій дискусії
-
Аргумент просто вбивчий))))
