karbo
Пользователи-
Публікації
11 819 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Це ура патріот яких світ не бачив Номерний в Канаді
-
Нормально стимулює до розвитку та підтримки когнітивних функцій.
-
Його відео цінні тим що він нахвалює українців. Це не критик, а саме тому інформація про те, що уряду Канади такі справжні роботящі українці і нахрен не потрібні звучить дуже правдоподібно.
-
Ок ти вважаєш що поговорити це не хоббі?))
-
Доживеш до моїх років та стану здоров'я будеш думати інакше
-
Я пробую аналізувати чому не взлітає. Місцеві настільки далекі, що бачать у моїх спробах розібратися "происки" агента впливу РФ, тобто кацапа))) Кожну людину з заявкою на самостійне мислення автоматично заносять до ворогів українського народу))
-
Великий прихильник українців у Канаді. Ютубер
-
Марко з Канади розказує.
-
Не змогла зіграти роль ще тупішої. Здалася.
-
Банять регулярно. На дітей моїх наїжджають. До речі. Дочка покинула Україну, бо її, відмінницю, з золотою медаллю, заставляли хабар платити за здачу екзамену в університеті Дитина елементарно не витримала наруги цієї гнилої спільноти. Тут добре лише тупим, гнилим і наглим. Десь так. Закінчила американський університет, працює, заробляє
-
Я про це в курсі з 1991 року. Лише тоді про Гондурас говорили, зараз він злетів до небес
-
Якщо звідти щось вискакує то мабуть шось там є
-
Я завжди знав що у тебе одна звивина і та пряма))))
-
У хлібопічці житній хліб неможливо випікати по повній програмі, бо він робиться на заквасці, а не на дріжджах. Та і технологія випікання не відповідає вимогам. Лише духовка може з цим справитися повноцінно. При такому способі виготовлення житнього хліба житнє борошно виконує роль баласту.
-
Так чому ваших дітей, родичів проганяє цивілізований світ? Відповідь буде?
-
Типу, дивитися і мовчати?))
-
@Tochkin а чому Канада проганяє українців? Ти же так їх хвалив, так хвалив. Що трапилося?))
-
По рівню правового нігілізму я би поставив Україну в одну нішу з Сомалі І тому не дивно що увесь цивілізований світ проганяє українців І Америка і Німеччина і Польща навіть
-
Країна ухилянтів не лише від армії,та і від виконання законів, уплати податків... Як йому ще вдається поняття не маю
-
Чесно кажучи дивуюся як Зеленському вдається організовувати спротив кацапам на протязі чотирьох років у країні з таким населенням Він просто геній
-
Для перевірки та затримання достатньо підозри офіцера айс
-
Вбий мій пост у GPT chat
-
У них повне право перевіряти кожного хто знаходиться на території США незалежно від раси, віку статі
-
Скоріше за все вони громадяни США і розуміють ситуацію зсередини Кожен хто розуміє як працюють силові структури США не дозволить собі лізти в залупу
