karbo
Пользователи-
Публікації
11 839 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Тобто ти зараз опосередковано підтримуєш присутність у Венесуелі Китай та Росію? Прикриваючись ударом по агресору з чисто гуманних почуттів Якщо би Трамп наважився на такі дії, то вони би були виключно в інтересах України. Це було би украй позитивно для України.
-
Ти хто такий шоби від мене вимагав подібні речі? Може тобі ще і сертифікати надавати? Не влаштовує інформація, то ігноруй або спростовуй.
-
Ти би для початку усвідомив що тебе несповна розуму назвали тому, що ти закликав вдарити американський авіаносець ядерним зарядом. Як лише буде десь застосовано подібну зброю, то України не стане, бо кацапів вже ніщо не стримає. Носієм тактичного ядерного заряду теоретично може стати кожен шахед. І це вся Україна під загрозою.
-
Всі питання до Флеша на наразі
-
У мене враження, що ти видаєш цю фразу дивлячись у зеркало.
-
Палата представителей США отклонила резолюцию о запрете военных действий против Венесуэлы без одобрения Конгресса. За инициативу проголосовали 211 конгрессменов, против — 213, следует из трансляции заседания нижней палаты. ⚡️США могут начать военную операцию против Венесуэлы уже в ближайший час. На этом фоне миссия Венесуэлы при ООН назвала притязания США на нефть и активы страны «безумной идеей и бредом». В письме представительства говорится, что в истории Венесуэлы ещё не было случаев, когда глава иностранного государства заявлял права на её территорию, включая нефтяные месторождения и другие активы. Также подчёркивается, что эти заявления сопровождаются ультиматумом: в случае отказа подчиниться воле США стране угрожают вооружённым нападением.
-
Схоже, починається Трамп про Венесуелу: "Вони забрали землю, права на нафту — все, що у нас було. Вони забрали це, тому що у нас був президент, який, можливо, не стежив за ситуацією. Але тепер так більше не буде — ми хочемо все це повернути. Вони забрали наші права на нафту, там було багато нафти. І ми хочемо все це повернути".
-
Венесуела їх буде більше постачати
-
Бачу ти не сильно розумом обдарований ну це буває
-
Потопити одним дроном? Навіть при такій спробі цій країні буде кінець.
-
Так ти кажеш їх взагалі не було
-
Розвалити щоб підсилити Китай? Через п'ять хвилин після оголошення розпаду на тій території буде китайський прапор
-
Ліквідація Росії неможлива з багатьох причин.
-
Тут мало що залежить від України, треба згоди спонсорів
-
Зачіпатися за нинішні пропозиції миру і пробувати пережити Путіна
-
Тому що народ не підтримує цю війну Купують маргіналів на м'ясо
-
Китай теж не хоче розпаду РФ, але в разі такого зайде від своїх і до її північних кордонів
-
В СССР були передумови. Це була зшита з різних кусочків країна без спільної ідеології з вкрай слабкою економікою.
-
Не буде розвалу РФ, бо в цьому ніхто не зацікавлений.
-
Вмовляють дві сторони. Україні обіцяють захист типу п'ятої статті НАТО
-
58:26 Клоунам які заперечували наявність протидронів від США
-
Економічна ситуація в РФ критична. Війна йде на понтах без економічної бази та підтримки населенням. Трампу вони повинні кланятися, бо він їх рятує з останніх сил Ця війна не популярна в РФ. Це сьогодні можна сказати з великою долею впевненості Попри пропаганду їм так і не вдалося перетворити цю війну в третю вітчизняну
-
Виключно туди бо впускають та бабло
-
Не буде миру, то Трамп піде через Венесуелу та забере всю її нафту Звідси ціни різко вниз Вплив Китаю вниз Нафта РФ обезціниться кардинально Здається Венесуела має найвищі запаси нафти у світі і це все відійде під вплив США
