Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 839
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Кацапе, ти і реально надієшся, що хтось буде перед тобою виправдовуватися?))
  2. Це ти дядько?))) чмо ти болотне)))
  3. Щодо долі підводного човна то знаючи силу вибуху та його глибину і відстань до човна то ступень враження легко можна розрахувати
  4. Ну так, на передовій дещо інші задачі та умови. Там би вижити в першу чергу. Але, чим більше вас, ує банів здохне від будь-чого, тим легше тим нашим на фронті
  5. Кожна новина про дохлого кацапа свято для українця. І пох навіть якщо його акула з'їла)))
  6. Вперше від тебе чую, що Україна не втрачає території.
  7. Коли одна група військ наступає, то вона втрачає в рази більше та підбирає трупи противника та свої
  8. Він тебе по другому колу прийшов рятувати Він прийшов рятувати кожного, хто проявляє бодай які кацапощелепні якості
  9. Поки ви у йобки туди не приперлись Донецьк жив краще всіх в Україні
  10. По собі судиш, кацапе)))) За Путіна дохнете пачками))))
  11. А я бачу що ти звичайний кацапський дятел
  12. Кацапе, українці клали і ложили на всіх президентів
  13. Поклоняються героям, на колінах кацап перед владою стоїть та сильнішими
  14. По этому засекретили потери и количество СЗЧ? Чтоб не расстраивать нарід У кожному народі є бойова частина, вона видохлася, інша ще не підтягнулася до рівня першої, яка фактично перемелена в боях Так буває. Особливо в країнах з демократією.
  15. Народ завжди прагне волі, населення ковбаси по 2.20 Це різні соціальні утворення з різними властивостями та запитами
  16. Це ти, кацапе, про населення. Про народ це інше.
  17. Не буває цінностей в ізоляції. Спочатку безпека території де ці цінності можна підтримувати.
  18. На протистояння Китаю. Мала би Україна таку позицію, то би з нею так себе США вели.
  19. Розкинула би ноги, розслабилася не було би згвалтування, а так сама винна Вонюча кацапська мораль
  20. Істину нам принесли в черговий раз))))
  21. Виявляється не кацап вонючий напав, а українців натравили))))
  22. Так званий захист Європи це побічний продукт захисту власної держави
  23. Українці, ви помираєте за Європу, я гадав, що за незалежну Україну та право проживати у своїй країні
  24. Нібито абсолютно очевидно що твоя теорія абсолютно співпадає з кацапською
×
×
  • Створити...