Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Слава Щ.

Пользователи
 • Публікації

  3 856
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача Слава Щ.

 1. Не варто приводити як приклад для наслідування фото, де виконаний монтаж з порушеннями.
 2. Або можемо замовити із-за кордону, строк поставки 1-2 тижні, для процесорів 4-го покоління, з дискретною графікою NVIDIA GeForce 820M. Ціна 1800 грн. + доставка 400 грн. Можлива наша заміна, вартість роботи - 200 грн, не залежно від кількості заміняємих деталей. У разі нашої заміни на всі встановлені деталі надаємо гарантію 1 міс.
 3. Це квартира котла немає, але якщо з'єднати нулі на вході і виході ДБЖ то значно спроститься монтаж в щитку і комутація ДБЖ. Чим може нашкодити такий наскрізний нуль?
 4. Мені здається Ви плутаєтесь в термінах. ДБЖ (ворожою мовою ИБП) це 3 в 1: Інвертор + ЗП (ЗУ) + Премикач мережа/батарея/зарядка. Витягніть вилку ДБЖ з розетки і Ви зробите з нього інвертор, але навіщо із ДБЖ робити інвертор?
 5. На під'їзді ДБЖ. Хочу його стаціонарно повісити в тамбурі біля розподільчого щитка. Зараз планую комутацію під нього в щитку. Питання наступне: чи можна комутувати саму фазу, а нуль входу і виходу постійно з'єднати з нулем в щитку (звісно ж з урахуванням кулів ПЗВ)? В такому разі нуль входу і виходу ДБЖ будуть з'єднані. Чи можна так робити? Чи все ж нулі теж потрібно теж комутувати щоб не допустити з'єднання вхідного і вихідного нулів ДБЖ?
 6. Щодо якості даної батареї і її сумісності з вказаним ДБЖ, є які зауваження?
 7. Хочу купити таку батарею до такого ДБЖ, що скаже шановне товариство?
 8. Є у нас все де брати, от тільки може бути доставка місяць, але в Польщу і назад відправляти по гарантії мабуть не менше вийде. Піськами мірятись не маю часу, багато основної роботи.
 9. Ви думаєте діагностувати двопроцесорну серверну материнку простіше? Приїжджайте, покажу, тільки навряд Ви що зрозумієте.
 10. Вам повинні повернути стільки, скільки він коштує зараз (Стаття 8, п. 7)
 11. Ну можливо Вам сам процес подобається. Я в подібних випадках не марную час на розмови. Завжди швидко вирішується так:
 12. Таку штуку на квартиру можна купити? Чи є щось краще? Освітлення, роутер, компьютер, домофон, зарядити телефони...
 13. Не підходить для довгого використання, тому що у нього ПВХ оболонка, а ПВХ деградує під дією сонячного світла, саме тому у нього такий термін служби. СІП же має поліетиленову ізоляцію, яка не боїться світла.
 14. Правильно: "кран-балки ю, башенные или козловые краны" - це тимчасові конструкції. Є невеличка відмінність між цими проводами: - Кабель силовий гнучкий КГНВ - мінімальний термін використання - 4 роки. - Провід самонесучий ізольований СІП - мінімальний термін використання - 40 років.
 15. Давайте нам на діагностику. Якщо проблема дійсно в BIOS, то 400...700 грн. ремонт. Якщо все-таки хаб, він же комбайн, то ремонт недоцільний, вартість материнки 2500...4000 грн. Діагностика безкоштовна у разі виконання ремонту, в разі невиконання - 150 грн.
×
×
 • Створити...