Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

МакДо

Пользователи
  • Публікації

    1 959
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача МакДо

  1. Можете просто покласти прижим без гвинта між панелями. Забезпечите місце для теплових розширень. Буде власний досвід.
  2. Ставите work mode - Selling first і в Time of Use виставляєте % АКБ, до якого інвертор буде продавати в мережу. В додатку Deye Cloud та Solarman Smart це можна зробити віддалено.
  3. Тільки майте на увазі, PV2 не бере більше 12,5А з поля і обмежує генерацію 6кВт. Пересвідчився в цьому неодноразово. Не накупіть зайвих панелей.)) Все влом на PV1 кинути, щоб подивитися різницю. Але хочу це зробити, поки не змонтував панелі.
  4. 100%. Вдень немає часу, після роботи лізу на дах. Встановив аж три профіля за 2 не повних вечора. Встановлювати їх дуже легко - все на гвинтах. А от виставити їх рівно ще та задача. То найбільша траханина. Найбільше часу витрачаю на «вверх - вниз». Дуже хочеться, щоб хтось стояв знизу і казав: тут нижче, там вище. Кріпити кабель заземлення до рами панелі на ось такі шурупи:
  5. А воно ще все на землі. Поки зібрав всі комплектуючі… Сьогодні лише перший профіль накинув (але потім й прикрутив) Планую на землі до кожної панелі прикрутити по хвостику і при встановленні на дах, коли помічник триматиме панель на ребрі для послідовного підключення відразу й прикрутити того хвостика до наступної панелі, що вже теж з хвостиком. От тільки думаю чи 150мм кабелю буде норм, чи робити 200мм… До мене також їдуть злі шайби з Алі, але відчуваю, що вони теж не попадуть шипом в 2мм виступ полички профілю. Тому то остання надія. Але готуюсь морально до хвостиків та саморізів з головкою під ключ.
  6. Дякую за пораду. Я планував в той отвір саморізом з нержавійки притискати наконечник… Бо виробник якби натякнув мені, що туди саморіз саме по діаметру отвору) не хочеться на даху на гвинт одягати шайбу/гровер і ото його закручувати притримуючи гайку
  7. Того вимагає технологія. Маю вже двох знайомих у яких дах під легенькою напругою) І… обидва вирішили заземляти
  8. Колеги, в кого є ідеї як організувати заземлення сонячних панелей на даху? Придбав монтажний профіль, анодований алюміній. Ще до купівлю профілю замовив з Алі шиповані підкладні пластинки. Сподівався все пройде без пригод. Але, виявилося, що мені продали профіль типу Жук і ті підкладні пластини не підходять. Банально немає поличок, щоб та пластинка врізалася. Пробував різні танці і комбінації з пластинками, але ніяк. Невже доведеться заземляти панелі через спеціальні отвори в рамі за допомогою кабелю?
  9. на весь процес пішов майже місяць. Після заміни лічильника до отримання змін пройшло тижні 2. ЗТ почав діяти з дати заміни лічильника. Ну а договір з КОЕК я підписував довше. Але то пофіг, я вже по-тихеньку експортував ще до підписання договору.
  10. Мені його копію видали монтажники після встановлення лічильника. Точно не памʼятаю, але вам там все дадуть. Якщо немає перешкод переміщатися містом - завітайте, розкажуть)
  11. Лічильник повинен бути зчитаним. На це в мене теж пішов деякий час. Будьте готові. Потім берете той акт і йдете в ДТЕК, прихопивши все, що у вас є. В мене також просили сертифікати на інвертор та панелі - роздрукував даташити Там потрібно буде заповнити доки про тип мережі бла-бла і заповнити лінійну схему. Потім вам дадуть новий паспорт ТР і вже тоді в ЕК за списком купки доків
  12. Спробував продати АКБ, щоб перевірити. Як бачимо, дійсно, по АС він не може впихнути більше за 12кВт. Розряд АКБ 200А.
  13. Дехто з вас памʼятає дикий розбаланс АКБ з сеплос бмс. Ось що наробила JK-PB, різниця в добу: Після заміни Бмс ті ж самі комірки 5, 9, 13 показали свій стан. Нагадую, страждали вони через затонкі перетинки між стрінгами комірок.
  14. Діма, вам вдалося впихнути в мережу більше 12кВт?
  15. Так, інвертор у підвалі. Зараз температура АКБ 17 градусів. Влітку підвал не міг прогрітися з цілими днями відкритими дверям та вікнами. Максимум було 20 градусів.
  16. А ще інвертор урізає генерацію, коли Max sell power 12000w, а АКБ до обіду вже заряджена, газон политий, їжа приготовлена. @Vikctor, тут також враховувалися питання зимньої генерації. Але діалог цікавий
  17. У вас поля підключені до PV1 та до PV2?
  18. Схід 7кВт, південь 6кВт, захід 7кВт. Південь виходить в пік близько 13:00. В цей час світило буде потрапляти на східне поле далеко не перпендикулярно, не кажучи вже про захід. Тому на всю потужність комбінацій схід-південь або південь-захід навряд чи довго працюватимуть. Тобто 13кВт генерації не очікую довго отримувати. Інвертор дозволяє гарантовано генерувати 15кВт, можливо може й більше. Сертифікований інженер прорахував геть все, навіть тінь від димаря, що в обід починає затіняти східне поле. Можливо я не правий.
  19. Так, він продовжував фільтрувати. Але після побаченого я вже не зміг його впихнути взад.
  20. Я не спеціаліст. Але коли перепад тиску, то фільтруючому елементу вже геть весело). Пан монтажник, що монтував колону помʼякшення мені сказав те саме. Пройшов рік, різниці в тиску не було. Думаю, блін, за рік вже б мало зі свердловини хоча б піску накидати.
×
×
  • Створити...