Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

МакДо

Пользователи
  • Публікації

    2 546
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Повідомлення, опубліковані користувачем МакДо

  1. 28.05.2026 в 15:39, ЯД сказав:

    Скорее больше выходит за счет доп схід захід панелей, хз

    Сонце встає раніше і стає вище дубового гаю швидше. Схід-захід (точніше південний схід та північний захід) виграє. Але взимку захід по зрозумілим причинам взагалі не працює, а схід не встигає відтанути. Поле чистого півдня почувається краще.

    IMG_8202.jpeg

    IMG_8203.jpeg

    • Лайк 2
  2. 7 годин тому, standov сказав:

    Ну мікроінверторів багато, мабуть всі або иайже всі вміють керуватися частотою, але питання в тому щоб знімати з них метрологію в vrm без костилей та ізоленти

    Я в тому не дуже компетентний, але вони керуються глючною дея саме по частоті. А ще, вищезгаданий пан ніби то знімає з них інфу в ХА. Вони вайфайні і ХА ловить їх саме так. Не знаю чи воно вам допоможе. З іменитих брендів МІ ще чув про Honeywell та Ecoflow в силу своєї незацікавленості. Але ж будь який МІ не від Victron, тому на мою не компетентну думку, танці з бубном можливі з будь яким приладом з не екосистеми Victron.

  3. 47 хвилин тому, standov сказав:

    І як підпитання, це саме питання про мікроінвертори, які бренди/моделі дивитися в першу чергу.

    Нещодавно замовив собі два Deye sun-m200g4-eu-q0 (ті що глючні :)), вивчивши позитивний досвід їх використання паном @volomoto. З цікавого, що в Україні я знайшов їх дешевше, ніж на амазоні.

  4. 28.05.2026 в 15:39, ЯД сказав:

    Скорее больше выходит за счет доп схід захід панелей, хз

    Десь у вашому доповненні до відповіді є правда. Весною помічав, що зранку завжди сонячно, а вже ближче до обіду починаються згущення хмар.

    • Лайк 2
  5. 6 годин тому, Nic-олаевна сказав:

    Доречі, у мене тис сидить в затінку. Правда, він у мене якоїсь кущової форми. Ніколи не бачила на ньому ні хвороб, ні шкідників, ні опіків

    Мій тис багатостраждальний. Вже не раз було таке, що за літо 2-3 рази обробляв фунгіцидами. Він лише раз за 3 роки був яскраво зеленим, він був тьмяно-зеленим. Він майже не виріс ні у висоту, ні в боки за весь цей час. Поруч з ним росте блакитний ялівець з поодинокими білими гілочками, якому теж не дуже. Також поруч росте Кипарисовик тупий Чірімен. Воно теж страждає, а між головок якісь нарости, що дуже нагадують іржу на рослинах з ютюб. 

    IMG_8116.jpeg

  6. 4 хвилини тому, ЯД сказав:

    Так тема мерения ж не тут). А вообще март заметно больше солнца было, и на правом берегу)

    А я і не міряюсь. Я показав різницю, бо не хотів писати: на 1% більше) бо то дуже завуальовано. Особисто в мене нічого не змінювалось. Хіба тінь від опори або від дубів у гаю в березні трішки більше занижували генерацію 

  7. 7 хвилин тому, DimaF сказав:

    У всех так)

    Просто солнца в марте было больше)

    Напевно то залежить від хмарності у вашому районі) бо на правобережжі квітень трішечки обігнав березень: 1990 vs 2009кВт*год

  8. 3 години тому, Nic-олаевна сказав:

    МакДо, є у нас тема "Все что мы хотели спросить/узнать о хвойных", зазвичай там обговорювали саме такі проблеми і є там багато інформації і порад. Але, чи жива ще тема, чи хтось там відповідає не знаю.

    У мене досвід з хвойними не великий і таких опіків не було, але думаю шанс у рослини є, хоча поновлювати її доведеться довго. Починайте саме з кореневої системи, Радіфарм або Фертірут вам в допомогу. Чому коріння, бо саме потужний поштовх від коріння дасть нарощування нових гілок і хвої. Якщо гілки де руда хвоя живі, то з них полізе зелень. Але проливати коріння доведеться декілька разів. А уже коли побачите пробудження нових приростів на гілках, тоді можна і по кроні дати антистресс і підживлення. 

    Це у разі, якщо дійсно опік, а не шкідник чи хвороба.

    На інших рослинах, що отримали опіки (Коніка і ще якийсь кущ), ураження було плямою, що дивилася прямо на південь. А тис якось дивно по колу побурів. Різати поки не збираюсь, бо воно дивне - хвоя не суха. Напевно оброблю чимось від ржі і робитиму кореневе живлення. 

    • Лайк 1
  9. Всім привіт. Після зимніх морозів з яскравим сонцем помітив побуріння хвої Тиса та Коніки, що стоїть поруч. Коніка плюнула і скинула буру хвою та викинула нові бруньки. Від того опіку (?) не лишилося і сліду. А ось Тис трішки вмер (?). Підкажіть, що йому можна зробити? Різати хотів би в останню чергу. Вже після я дізнався в gpt, що тис не любить півдня. А іноді в морозні дні сонце шкварило дуже.

    IMG_8162.jpeg

    IMG_8163.jpeg

    IMG_8164.jpeg

  10. 13 годин тому, ЯД сказав:

    Ну вы б хоть погуглили сначала. Его не sunsynk пишет, а рандомные люди в интернете. И делают под любой инвертор) 

    Тут пан мав на увазі інвертор Deye під брендом SunSynk і він дійсно має інший інтерфейс/прошивку. 
    Взагалі SunSynk продають у південній Африці (ПАР), V-TAC в Європі (Італія, Іспанія), TAB в Польщі та Балтії, Fuji в Японії, а Deye в Китаї та на глобальному ринку. І так, це все Deye.

  11. 18 хвилин тому, Фрай сказав:

    Не дуже зрозумів куди у вас тече конденскт?

    З протилежної сторони перестінку отвір, в якому є коробочка з суперізолу, в якій стоїть баночка :) Розумію, що то дурне рішення, але доступ до каналізації неможливий. + до того, потрібен доступ для ревізії, бо то не водичка з зворотнього осмосу. 

    • Лайк 1
  12. 1 годину тому, Gitan сказав:

    Гарно.

    Ще не можу визначитися зі світлом. Хотів би ті рейки на фоні чорної стіни підсвітити, але не розумію, чи то робити LED стрічкою (розміщати між рейок чи зверху) чи якимось мінімалістичним бра...

  13. 19 хвилин тому, jonk сказав:

    Имеется скважина с насосом, который управляется реле давления на гидроакумуляторе. Гидроакумулятор стоит в доме, до него от скважины 15 метров 32-й трубы. Надо бы поставить на скважине тройник на полив. Тоесть перед гидроакумулятором. Надо на 60м трубы. Вроде бы полив должен работать - гидроакумулятор будет в другую сторону опустошаться и реле будет включать насос. Но я не специалист, возможно, есть подводные камни. Пожалуйста, подскажите.

    Так воно і працює. Лишень майстер встановив мені зворотній клапан після ГА, щоб не «турбувати» фільтраційну систему з колоною помʼякшення.

  14. 16.08.2025 в 19:47, standov сказав:

    Є потреба для плюща на довго (в ідеалі назавжди) зробити сітку/направляючі щоб він вився. Висота десь метрів шість, зараз більша частина не завита і тупо від ультрафіолету помирає за рік і обривається. З чого то роблять враховуючи що вага значна і щоб один ращ зробити і воно жило. З металу не хочу бо кажуть що від того промерзають взимку гілки.

    Плющ не вʼється. Йому потрібна пласка поверхня, щоб запускати туди корінчики. Звісно не метал)

    Я теж думав колись, що воно плететься і підкинув йому капронову сітку. Потім руками кожну гілку у клітинки засовував, щоб сформувати імітацію плетіння. Ще та херня. Добре, що цієї зими він не витримав морозів, бо я вже втомився від того.

  15. 38 хвилин тому, Vikctor сказав:

    Підкажіть при додаванні другой батареї (паралельне підключення до інвертору) потрібно в графі Batt.Capacity прописати їх сумарну ємність? 

     

    668103787_.thumb.png.49ec5a096475cf0074e53124330b845e.png

     

    Чомусь був впевнений що це якось автоматично повинно відбуватися. Як Current limit наприклад автоматично змінився. 

     

    221449184_.thumb.png.de55462f75abfbb4b46097e6fe1355ff.png

    Треба, автоматом воно не пише. Принаймні з не Deye АКБ. Charge/Discharge current limit інвертору диктує Бмс зі своїх налаштувань.

    • Лайк 4
  16. 14 хвилин тому, Made in USSR сказав:

    интересная история по инвертору дея  . У человека  при кз вылетел инвертор . ответ официальной дея :

    "Стосовно гарантії, власник звернувся до офіціалів, його направили до продавця, зв'язок з продавцем не дав жодного позитивного результату (люди не наші, обладнання китайське, гарантія до дверей, ми нічим не допоможемо), далі повторний зв'язок з офіціалами, на що власник отримав відповідь - присилайте, від 12 до 15 місяців очікування і ми вам дамо заключення стосовно вашої одиниці. Ясне діло, що жодна людина яка купила обладнання ціною ~1000$, в надії на те що воно працюватиме і у випадку чого є гарантія, чекати стільки часу не буде, відповідно власник прислав його мені, протягом тижня все було відремонтовано. Ось така історія, сервісна підтримка та гарантія на фотках в інтернеті."

    https://www.youtube.com/watch?v=ma9PhB8kRCw

     

    Хз, я сам ловив КЗ на виході інвертора і він відпрацьовував швидше за АВ. Довелося перемикати навантаження будинку на мережу, щоб спрацював АВ. Після того КЗ було легко локалізоване та вилікуване, після чого інвертор продовжив штатно працювати і надалі.

    • Хаха 1
  17. 38 хвилин тому, Vladdi сказав:

    А Ви препарати просто додаєте, разом з відстоєм

    За інструкцією виробника - змиваю в унітаз. Але часто то робити влом, через осад який на дні унітазу залишається, тому просто сиплю в яму вміст пакетів :) 

    • Лайк 1
×
×
  • Створити...