МакДо
-
Публікації
2 546 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Повідомлення, опубліковані користувачем МакДо
-
-
-
2875кВт*год з полей 20,8кВт
-
3
-
-
7 годин тому, standov сказав:
Ну мікроінверторів багато, мабуть всі або иайже всі вміють керуватися частотою, але питання в тому щоб знімати з них метрологію в vrm без костилей та ізоленти
Я в тому не дуже компетентний, але вони керуються глючною дея саме по частоті. А ще, вищезгаданий пан ніби то знімає з них інфу в ХА. Вони вайфайні і ХА ловить їх саме так. Не знаю чи воно вам допоможе. З іменитих брендів МІ ще чув про Honeywell та Ecoflow в силу своєї незацікавленості. Але ж будь який МІ не від Victron, тому на мою не компетентну думку, танці з бубном можливі з будь яким приладом з не екосистеми Victron.
-
47 хвилин тому, standov сказав:
І як підпитання, це саме питання про мікроінвертори, які бренди/моделі дивитися в першу чергу.
Нещодавно замовив собі два Deye sun-m200g4-eu-q0 (ті що глючні
), вивчивши позитивний досвід їх використання паном @volomoto. З цікавого, що в Україні я знайшов їх дешевше, ніж на амазоні.
-
28.05.2026 в 15:39, ЯД сказав:
Скорее больше выходит за счет доп схід захід панелей, хз
Десь у вашому доповненні до відповіді є правда. Весною помічав, що зранку завжди сонячно, а вже ближче до обіду починаються згущення хмар.
-
2
-
-
6 годин тому, Nic-олаевна сказав:
Доречі, у мене тис сидить в затінку. Правда, він у мене якоїсь кущової форми. Ніколи не бачила на ньому ні хвороб, ні шкідників, ні опіків
Мій тис багатостраждальний. Вже не раз було таке, що за літо 2-3 рази обробляв фунгіцидами. Він лише раз за 3 роки був яскраво зеленим, він був тьмяно-зеленим. Він майже не виріс ні у висоту, ні в боки за весь цей час. Поруч з ним росте блакитний ялівець з поодинокими білими гілочками, якому теж не дуже. Також поруч росте Кипарисовик тупий Чірімен. Воно теж страждає, а між головок якісь нарости, що дуже нагадують іржу на рослинах з ютюб.
-
4 хвилини тому, ЯД сказав:
Так тема мерения ж не тут). А вообще март заметно больше солнца было, и на правом берегу)
А я і не міряюсь. Я показав різницю, бо не хотів писати: на 1% більше) бо то дуже завуальовано. Особисто в мене нічого не змінювалось. Хіба тінь від опори або від дубів у гаю в березні трішки більше занижували генерацію
-
7 хвилин тому, DimaF сказав:
У всех так)
Просто солнца в марте было больше)
Напевно то залежить від хмарності у вашому районі) бо на правобережжі квітень трішечки обігнав березень: 1990 vs 2009кВт*год
-
6 хвилин тому, DimaF сказав:
Ага)
Что интересно за март больше чем за апрель, примерно на 25%)
В мене всі платежі згідно зі звітами та актами від коек
-
Щойно прийшли кошти за квітень 2026, Київська область
-
3
-
-
3 години тому, Nic-олаевна сказав:
МакДо, є у нас тема "Все что мы хотели спросить/узнать о хвойных", зазвичай там обговорювали саме такі проблеми і є там багато інформації і порад. Але, чи жива ще тема, чи хтось там відповідає не знаю.
У мене досвід з хвойними не великий і таких опіків не було, але думаю шанс у рослини є, хоча поновлювати її доведеться довго. Починайте саме з кореневої системи, Радіфарм або Фертірут вам в допомогу. Чому коріння, бо саме потужний поштовх від коріння дасть нарощування нових гілок і хвої. Якщо гілки де руда хвоя живі, то з них полізе зелень. Але проливати коріння доведеться декілька разів. А уже коли побачите пробудження нових приростів на гілках, тоді можна і по кроні дати антистресс і підживлення.
Це у разі, якщо дійсно опік, а не шкідник чи хвороба.
На інших рослинах, що отримали опіки (Коніка і ще якийсь кущ), ураження було плямою, що дивилася прямо на південь. А тис якось дивно по колу побурів. Різати поки не збираюсь, бо воно дивне - хвоя не суха. Напевно оброблю чимось від ржі і робитиму кореневе живлення.
-
1
-
-
Всім привіт. Після зимніх морозів з яскравим сонцем помітив побуріння хвої Тиса та Коніки, що стоїть поруч. Коніка плюнула і скинула буру хвою та викинула нові бруньки. Від того опіку (?) не лишилося і сліду. А ось Тис трішки вмер (?). Підкажіть, що йому можна зробити? Різати хотів би в останню чергу. Вже після я дізнався в gpt, що тис не любить півдня. А іноді в морозні дні сонце шкварило дуже.
-
13 годин тому, ЯД сказав:
Ну вы б хоть погуглили сначала. Его не sunsynk пишет, а рандомные люди в интернете. И делают под любой инвертор)
Тут пан мав на увазі інвертор Deye під брендом SunSynk і він дійсно має інший інтерфейс/прошивку.
Взагалі SunSynk продають у південній Африці (ПАР), V-TAC в Європі (Італія, Іспанія), TAB в Польщі та Балтії, Fuji в Японії, а Deye в Китаї та на глобальному ринку. І так, це все Deye. -
18 хвилин тому, Фрай сказав:
Не дуже зрозумів куди у вас тече конденскт?
З протилежної сторони перестінку отвір, в якому є коробочка з суперізолу, в якій стоїть баночка
Розумію, що то дурне рішення, але доступ до каналізації неможливий. + до того, потрібен доступ для ревізії, бо то не водичка з зворотнього осмосу.
-
1
-
-
1 хвилину тому, Gitan сказав:
Рейки праворуч треба додати до кута стіни.
Нажаль, на відкоси вже виготовляють «коробку» з лиштвою) Тому не доклали
-
1
-
-
1 годину тому, Gitan сказав:
Гарно.
Ще не можу визначитися зі світлом. Хотів би ті рейки на фоні чорної стіни підсвітити, але не розумію, чи то робити LED стрічкою (розміщати між рейок чи зверху) чи якимось мінімалістичним бра...
-
23.05.2026 в 11:07, dneprstab сказав:
Це який додаток моніторінгу ?
Це картка Sunsynk Power Flow Card для HomeAssistant
-
1
-
-
19 хвилин тому, jonk сказав:
Имеется скважина с насосом, который управляется реле давления на гидроакумуляторе. Гидроакумулятор стоит в доме, до него от скважины 15 метров 32-й трубы. Надо бы поставить на скважине тройник на полив. Тоесть перед гидроакумулятором. Надо на 60м трубы. Вроде бы полив должен работать - гидроакумулятор будет в другую сторону опустошаться и реле будет включать насос. Но я не специалист, возможно, есть подводные камни. Пожалуйста, подскажите.
Так воно і працює. Лишень майстер встановив мені зворотній клапан після ГА, щоб не «турбувати» фільтраційну систему з колоною помʼякшення.
-
-
Щойно прилетіли гроші за березень. Київська область
-
4
-
-
16.08.2025 в 19:47, standov сказав:
Є потреба для плюща на довго (в ідеалі назавжди) зробити сітку/направляючі щоб він вився. Висота десь метрів шість, зараз більша частина не завита і тупо від ультрафіолету помирає за рік і обривається. З чого то роблять враховуючи що вага значна і щоб один ращ зробити і воно жило. З металу не хочу бо кажуть що від того промерзають взимку гілки.
Плющ не вʼється. Йому потрібна пласка поверхня, щоб запускати туди корінчики. Звісно не метал)
Я теж думав колись, що воно плететься і підкинув йому капронову сітку. Потім руками кожну гілку у клітинки засовував, щоб сформувати імітацію плетіння. Ще та херня. Добре, що цієї зими він не витримав морозів, бо я вже втомився від того.
-
38 хвилин тому, Vikctor сказав:
Треба, автоматом воно не пише. Принаймні з не Deye АКБ. Charge/Discharge current limit інвертору диктує Бмс зі своїх налаштувань.
-
4
-
-
14 хвилин тому, Made in USSR сказав:
интересная история по инвертору дея . У человека при кз вылетел инвертор . ответ официальной дея :
"Стосовно гарантії, власник звернувся до офіціалів, його направили до продавця, зв'язок з продавцем не дав жодного позитивного результату (люди не наші, обладнання китайське, гарантія до дверей, ми нічим не допоможемо), далі повторний зв'язок з офіціалами, на що власник отримав відповідь - присилайте, від 12 до 15 місяців очікування і ми вам дамо заключення стосовно вашої одиниці. Ясне діло, що жодна людина яка купила обладнання ціною ~1000$, в надії на те що воно працюватиме і у випадку чого є гарантія, чекати стільки часу не буде, відповідно власник прислав його мені, протягом тижня все було відремонтовано. Ось така історія, сервісна підтримка та гарантія на фотках в інтернеті."
https://www.youtube.com/watch?v=ma9PhB8kRCw
Хз, я сам ловив КЗ на виході інвертора і він відпрацьовував швидше за АВ. Довелося перемикати навантаження будинку на мережу, щоб спрацював АВ. Після того КЗ було легко локалізоване та вилікуване, після чого інвертор продовжив штатно працювати і надалі.
-
1
-
-
38 хвилин тому, Vladdi сказав:
А Ви препарати просто додаєте, разом з відстоєм
За інструкцією виробника - змиваю в унітаз. Але часто то робити влом, через осад який на дні унітазу залишається, тому просто сиплю в яму вміст пакетів
-
1
-

Зелений тариф в кожен дім
в Альтернативні джерела електроенергії і тепла
Опубліковано:
Сонце встає раніше і стає вище дубового гаю швидше. Схід-захід (точніше південний схід та північний захід) виграє. Але взимку захід по зрозумілим причинам взагалі не працює, а схід не встигає відтанути. Поле чистого півдня почувається краще.