МакДо
Пользователи-
Публікації
2 536 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача МакДо
-
Какие препараты сыпите в септик ?
МакДо відповів у розділі Свердловини, каналізація, септики, басейни
Здається, особливо не перебираємо. Раз в кілька тижнів мию плитку та вагу безхлорною кислотою. -
Какие препараты сыпите в септик ?
МакДо відповів у розділі Свердловини, каналізація, септики, басейни
Можливо я не те придбав? -
Какие препараты сыпите в септик ?
МакДо відповів у розділі Свердловини, каналізація, септики, басейни
Авжеж, я не кажу, що він поганий. Результату нуль саме в моїй ямі з моєю водою та з моєю побутовою хімією. В мене не септик, а проста яма. Кришка люка була привідчинена увесь час. Результат не те, що відсутній, а здавалося, що ефект від водограю ще тримався і він згасав. Сьогодні зазирнув і побачив повну бездіяльність. -
Какие препараты сыпите в септик ?
МакДо відповів у розділі Свердловини, каналізація, септики, басейни
Звітую. Пройшло 2,5місяці. Закинуто 9 таблеток за увесь час. Тобто по 3-4 таблетки в місяць. Результату нуль. Водограй і те, краще працював. На сьогодні найкращий результат показав доктор робік. Повернуся на нього. От така в мене вода/яма. -
Дякую, читав. Від виходу ПВУ до стелі маю 1,5 метра. Якщо сам корпус влізе поміж труб, то буде там. Дякую))) на нагрівачі одноразово виставлю температуру, а коригувати буду окремим термостатом. Я десь писав вище. На нагрівачі, здається, семисторне керування. Термостат додатковий буде підстраховкою. Завершив приєднання до вулиці. Лишилося косметику: десь підрізати, ізовент підвісити і т.д. Я вже втомився (фізично).
-
А ще згадав, як сидів за столом, на руку щось капнуло і спрацював ввідний автомат. Крапнуло з повного води точкового світильника. Я піднявся на горище і побачив, що від ваги води гнучкий, погано закріплений повітровод злетів з патрубка решітки фронтону і конденсат лився на вату. Але установка стояла на горищі і, по ідеї, конденсату там мало бути багато.
-
Може це воно? m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/regulyator-shvidkost-systemair-re-1-5-IDQlxiQ.html?gclid=Cj0KCQiAgK2qBhCHARIsAGACuzloAGULEm7RmlQq0JUzqG0ulw5RTa_LicU60UyLRilrA5X-Gd8oqY8aAjfWEALw_wcB&utm_campaign=electronics-[uk]-shopping-cpc-ukraine-np-ads-[m]&utm_content=147569058405&utm_id=20145336620&utm_medium=cpc&utm_source=google
-
Коротше викинув я того глушника зі схеми. Якщо буде капець як не комфортно, встановлю його одразу після ПВУ у майбутньому. Але стара система була без глушників на алювенті з вентиляторами у квадратному корпусі і можна було щось почути лиш прислухавшись у повній тиші. Час покаже. п.с. - продам глушник ф125мм 900мм 🤣
-
Глушник разом з колектором приблизно 1,65м в довжину. Колектор упреться в армопояс. Є ще варіант покласти його між іншими лагами, але доведеться після кутника 90 градусів робити повний розворот з радіусом 50см з ізовенту. В такому разі два 90х флексівента будуть на відстані 1м від анемостату кухні. Теж не знаю чи не відбудеться дисбалансу в системі витяжки.
