Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 092
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. наприклад? для звичайного цивільного з міста чи села?
  2. без усунення чинника війни неможливо інічого змінити і не має сенсу робити, тому що все зводиться до одного - загинути або важкий каліка який сенс створювати родину в цій сраці? щоб власних дітей прирікати на страждання і смерть? а що я зробив щоб позбутись негативного чинника війни? ну, у мене є картонка і маркер ...
  3. для звичайних українців не зміниться нічого бо звичайні українці не хочуть жити по законам а слідкувати за їх дотриманням не має кому суть ЄС була в грошах, інвестиціях, стандартах, вимогах, законах а по факту у нас кредити і збоченці-фріки з гормональними проблемами які вчасно не вилікували
  4. я ж кажу, США ще будуть демократію в Україні відроджувати з допомогою Б2 і чи візьмуть в ЄС країну з такою демократією і соціальним напруженням?
  5. нехай будують тюрми для трьох мільйонів українців
  6. харчування на авіаносці не дешеве)
  7. 90 лярдів кредиту за рахунок рабів дали, значить можна нічого не змінювати ще 1-2 роки. цікаво, коли люди зрозуміють, в якій вони сраці завдяки владі?
  8. Шкода спеціалістів іт бронювання це найбільший лохотрон від влади. Можуть анулювати в будь який момент.
  9. ну що ж, баблішко на війну на ще рік дали. сьогодні в ОПі гуляночка? по енергетиці, цікаво. створять ілюзію безпеки, щоб до зими люди не виїзджали ще більше?
  10. таке враження, що намагаються створити ілюзію, що війна колись закінчиться. але ні - не закінчиться. постійно вкидають НАДІЮ, а по факту - винищення
  11. а вони дійсно вважають себе дуже важливими персонами? вирішують вже кому жити, кому ні .. ?
  12. так хто винен, що вони "сільські люди", чи що у них освіти мало?
  13. якщо депутатам так погано, то навіщо вони кожних 3 місяці роблять знову і знову те саме? www.rada.gov.ua/news/Novyny/269770.html
  14. а ізріль чим нам допоміг?
  15. інколи попадаються, які розповідають фармацевту що у нього рецепт є, тільки він вдома або у друга))
  16. Ізраіль буде в Умані. все по плану
  17. і це щось змінить? нас втягнули у реальність-війну, і там втягнуться ще більше. кардинально зміниться що? є факти - у них більше людей, грошей, власних заводів, сировини чи не все так просто?
  18. я вважаю що бездумна боротьби "якось там буде" може дуже погано закінчитись вже навіть президент заявив, що деокупація військовим шляхом неможлива. то на яке закінчення ви очікуєте з приміткою "не капітуляція а потужна перемога"? ціна нафти зараз так вдарить, що компенсують собі збитки за всі 12 років.
  19. ну чомусь завжди гинуть діти і онуки інших а у нас?
  20. а є закон який забороняє? чи щось придумають як у нас?
  21. напевно як у випадку з "дешевими авто" - цього ніколи не буде, бо на цьому заробляють певні особі. тому мільйони населення в прольоті, бо дядям треба заробляти баблішко якщо буде євро-долар, це ж банки не зможуть заробляти і купа обмінників і бариг
  22. шо таке? навіщо нам своя "валюта", якщо вона постійно лише знеціюється і всі біжать по долари-євро-золото?
  23. щоб долар не був по 50 (с) може і перейдемо)
×
×
  • Створити...