Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 092
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. факт в тому, що вартість палива вплине на все - вартість продуктів, послуги доставки, транспорт. маршрутчики тільки до 20 підняли, як вже до 25 захочуть от серйозно, чому не відмовитись від гривні і перейти на Євро? зекономлять на НБУ, друку папірців. тим паче нам дають стільки кредитів валютою .. навіть петиції є, і за 2023 рік , і за 2025
  2. у нас буде все те саме, із затримкою в декілька років
  3. цікаво хто їх змушує там працювати? спонсори закінчились? і взагалі зеля сказав що зарплата 28 тисяч у нього. виходить у депутатів в 2 рази більше? не сходиться
  4. то навіщо вони кожних 3 місяці продовжують?
  5. а хіба для них не потрібна окрема інрфаструктура?
  6. та дадуть кредит. це ж вигідно. 70% піде на погашення попереднього кредиту 30% на закупівлю зброї в єс де ще таку схему прокрутите? а в наступному році дадуть 150 потім ще і ще і віддавати наступні 100 років згадуючи потужного
  7. закінчться війна - такий варіант є? вже і так важко по грошам. куди ще?
  8. ви дійсно думаєте, що бусифіковані думають про це? у людей навіть вибору не має між мобілізацією і тюрмою
  9. який жах. не те що зараз а прифронтові райони взагалі в захваті
  10. уяви собі, якби в той вечір не сталось того що сталось?
  11. шось ви викручуєте дойоб був "підор викинув вагітну кішку зимою і як мінімум за це я його ненавиджу. то чим я відрізняюсь від цього підора". !?!?!?!?дійсно за що і так по кожному підору окремо. завжди є за що і по факту. а християни це одна з кровожерливих релігій
  12. тварина залежна від людини і не повинна, як мінімум, страждати від них
  13. де відео? балончик це не заьборонене
  14. доречі, це колись писали і про мобіків. що при наявності зброї, коли на них лізе ворог, вони не можуть стріляти
  15. в селах навіть не знають що таке стерилізація. або грошей шкода. але ж є безкоштовні програми. але навіщо заморочуватись. завжди можна вивезти в мішку за десяток км і викинути ... я хоч і не в селі, але у нас регулярно викидають котів, собак, вагітних інколи. люди дикі , безкарні, безвідповідальні. християни короче
  16. є особі, які в побуті чи при візиті в поліклініку з дитиною, одягають форму, хоча не на службі в цей момент. тому що очікують підвищеної уваги, привілеїв. так воно працює. бо людина дійсно зробила дещо більше, ніж інші. але чи правильно це , адже привілеї за службу закріплені в Конститтуцій (яка на паузі)
  17. в селах буває сусіди травлять сусідських собак(( безкарно діалоги не для наших людей спробуйте он з курящими поговорити.. отримаєте погрози
  18. в Україні на мітинги можуть вийти лише за халявою і\чи грошима по штурмовику в рік народжувати! час військовий, війна на виживайнняя!!111лідор сказав - виконувати
  19. а якщо залізуть і вб'ють собаку. їм щось буде ?
  20. цікаво який подальший шлях? це ефективно? у того хто б є такий патріотичний талант
  21. впевнений США розпочали цю війну, щоб тренувати свої війська. і буде наземна операція м'ясом, з дронами і т.д. щоб бути в тонусі сучасної війни, утилізувати запаси старої зброї і виготовити нову. за 4 тижні як вони заявляють нічого там не закінчиться цікаво, чому їм подобається воювати в пустелях? В'єтнам флешбекить?
  22. не можна давати владу одним над іншими, не можна її узаконювати
  23. головне - ефективність, а вона не дуже хамство йому не допоможе проблема чи українців чи влади, що вони до сих пір вважають, що нам всі щось зобов'язані а нам навіть кредит вже морозять, за рахунок якого буде погашено попередній кредит, і закуплено озброєння у кредитоів. це геніальна схема для ЄС-МВФ-США
  24. декомунізатори фігові 🤣
×
×
  • Створити...