akineo
Пользователи-
Публікації
4 116 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
так це ж добре. все що потрібно для уникнення мобілізації - спроба перетнути кордон. цікаво, а в 10 метрах від КПП буде вважатися такою спробою? то там будуть тисячні черги ..
-
формально вже пятниця, вечір-ніч. тільки через 5 годин вставати на роботу ))))
-
вони впевнені в своїх можливостях. а нам пі...
-
а тій тьотці на відео не страшно тепер жити?
-
в коментарях під новинами і тг вже все сказали. суцільний піар і бла бла бла це як з контрнаступом 2023 - ворог сприйняв погрози серйозно і підготувався.
-
там стільки засвітів на відео, що ніколи тих ракет вже не буде це щось в стилі зелі фоткатись на фоні табличок населених пунктів - до біди
-
а українці чи зе не хоче?
-
бездумний ура-піар цей режим і похоронить
-
це приклад того, що за бажанням винесуть все і будемо без ніхуа сидіти.
-
ну сзч залишається завжди в силі. можна ж і просто форму зняти, відмовитися від виконання будь яких наказів. нехай судять 6 мільйонів ресурсу. вони ж думають, що такими законами і діями на практиці залякають людей. задача - загнати в армію.
-
так це ж добре - не мобілізують ! а ще краще тренуватися фпв дронами ухилянтів ловити
-
допіарились з фламінго? он потужний знову пздцть , що конвеєр запрацює лише аж в лютому наступного року. то навіщо ви зараз зливи робите?
-
якщо війна на виживання, чому військово політичне керівництво не вживає кардинальних заходів для виживання? список об'єктів у них є.
-
нато нам не світить рос мому зобовязаін захищати згідно вимог ЄС як мове меньшинств питання територіальне залишаєьться
-
задоволений нарід тепер життям в країнах ЄС? тобто питання було в грошах (економіці), з ким торгувати? а заплатили за це єиттями і територіями. в головах до ЄС ми не наблизились, ні ставлення до природи, до тварин іт.д. Війна навпаки все знецінила
-
а ви, як патріот, як бачите завершення війни? і на скільки це реально , так ще і без вашої участі
-
2013 рік - безтурботний, самий класний рік в історії сучасної України. стадо повелось на ..
-
от варіант безумовної перемоги або капітуляції і погубить нас. є ще безліч інших варіацій. просто політики у нас не дуже компетентні.
-
частина вимог і так вже є по факту звичайному мені заборонено писати свої думки, бо можна і присісти. а якщо Потужний щось віддасть - то це політика називається і мудре рішення тут питання в тому, чи готові ви за кордони 91 року віддати своє життя, рідних, родичів, колег. я от не готовий. Корея якось живе. а українці особливі?
-
підписання режимами сторін конфлікту якоїсь мирової угоди, де будуть вирішені всі питання-приичини війни
-
війна це математика. без тих 6 мільйонів не бажаючих мобілізуватися, ці теритррії не звільнити. і звільнення територій не закінчить війну.
-
та бл. ну давайте я зустрінусь , підпишу шо там треба
-
щахеди полетіли. не договорились...
