Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 116
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. як можна голосувати за Залужного нерпидатного до служби? якщо очевидно, що при його президенстві мобілізують всіх з 18 а то і раніше, і не буде ніяких бронювань і відстрочок для звичайних чоловіків? що влада поліцаїв і тцк набуде піку? тоді цивільних реально будуть під автоматом одразу в учебку везти виграє знову той, хто пообіцяє мир. зеля показав свою ефективність але великий вплив матимуть ухилянти за кордоном і пьозди
  2. офігеть спасібо! +100 до перемоги!
  3. такий закон для рабів. але фермер молодець. цікаво, якщо у нього квота на бронь убде 50% штату, як інваліди 50% зможуть працювати на фермі?
  4. ну НАПРЕШТІ вже називають все своїми іменами - ПРОДАЖ а то "допомога", "надали", да да ..
  5. виглядає дивним односторонні удари. отвєтку готують на осінь-зиму?
  6. в чому користь такого іпсо? щоб вийшло так як з контрнаступом? заховають виробництво під землю і до сраки ті ракети а незалежним дозволяють цими ракетами стріляти? чи власники не дозволять?
  7. ІМХО, 30 років ми співали "усміхнеться ще нам браття доля", "запануєм і ми браття" тобто 30 років ми були незадоволені тим що маємо?
  8. синіх пакетів АТБ давно не має
  9. у вас з'явилось бажання дати мені грошей? не в грошах щастя, якщо не має кому зробити приємно за рахунок них.
  10. 7351 уявляєте, якщо б в ІІ світову були соц мережі? скільки всього там довелось би постити
  11. як помру то поховайте мене серед степу широкого...
  12. в понеділок як завжди наверстають картопляник не привітав нас? думайТЕ
  13. що за *** і чому нам так важливий його спіч?
  14. так мало того, освновна офіційна причина війни - дойоб до НАТО і США. а США типу "а ми при чому"? ахуєно
  15. цікаво що там в голові у влади. які причини ЗА повернення в Україну? шахеди, ракети, мобілізація, деградація суспільства, вседозволеність поліції і тцк. ну хоч одне ЗА??
  16. у кожної віри свої обряди і канони треба ж якось проявляти свою віру? молитви як мінімум в місцевих групах мене "посилали на фронт" пізнати Бога. нафронтниці місцеві.
  17. система робить ставку на родинні і суспільні зв'язки у кожного є родичі, скоріш за все сім'я, діти, колеги, сусіди, друзі як ви їх покините? от і доводиться розгрібати за цих виблядків у влади не розумію як можна фапати на зелю і те кодло воно ж нічим не відрізняється від Януковича чи інших пофіг йому на вас, ваших рідних. у нього інша задача і реальність. у нього теж своє життя. а у вас своє. тільки його життя зараз важливіше вашого.
  18. втратив віру у 18 років. до 18 ходив можна сказати навіь в сєкту - більш потужні обряди, омовєніє ног, друге хрещеня в дорослому віці а після 22 року так взагалі дійшов висновку, що якщо Бог існує - то він кайфує від страждань людей, дітей, тварин. садист. коли щодня просиш оберігати твоїх рідних, а вони помирають, то хто він після цього?
  19. і це я ще сидр не випив
  20. введе санкції прои України? це вже які " 2 тижні" по рахунку? так і 2026 настане ви ж прочитайте, що постите "чи запровадимо масові санкції чи НЕ ЗРОБИМО ВЗАГАЛІ НІЧОГО " потужно)))))))))
  21. нехай звикають. в учебку теж за власний кошт будуть збирати.
  22. зате місцеві групи в месенджерах спамлять вже пару місяців про ВСТИГНИ ОТРИМАТИ ВИПЛАТУ ..
  23. на Вашингтон? в коментарях "куди вони їх запускають"?
  24. та ще пару років потужності нинішнього режиму і бусифікації, і доведуть населення до стадії прийняття
×
×
  • Створити...