Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 116
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. так в цьому реченні сказано, що авто ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ за 5 хвилин на стільки, що вистачить на 400 км ходу.
  2. Келог звалив? чого це в пятницю атака
  3. це буде вже 30 років від початку курсу? і яка ціна цього курсу? ідеалізували ЄС, люди думають там халява. До сих пір не має дешевих авто, за якими Автомайдан скакав. І толку. Велика Британія вийшла і не шкодуує. Зато нам дуже треба .. одні квоти. Лише поляки чого варті. Суспільство України звикло, що нам всі щось винні. Треба змінюватись..
  4. Японці молодці. а у нас переспектива ядерки трошки інша.
  5. ну це авторитет всія України. корєш потужного.
  6. ШІ підказує, сидр то більш натуральний продукт, ніж вино. Сидр реально розслабляє організм. І не міцний, 4-8 градусів.
  7. цікаво, шо весь сидр виготовляється на основі яблучного соку. а потім додається наповнювач-соки або ароматизатори. в молодості мій дядько робив вино з шовковиці, диких черешень (дрібні такі). ну виноград то класика.
  8. з АТБ погане вино? Своя лінія?
  9. а якщо народився в ссср не в Україні, потім жив в Україніі все життя на оренді?
  10. та я про те, що не варто очікувати кардинальних змін на фронті від того, що у них проблеми з доходами.
  11. ну Україна ж якось живе без економіки?
  12. щось Угорщина сильно вийобується. це там діючий прем'єр лише такий бикуватий, чи вся влада? в 6 разів менша хуєта. довелось ще й карту відкрвиати подивитись де воно
  13. о як влада у голову б'є. а ще більше б'ють гроші. не вірю, що людина добровільно буде таким займатися за зарплату
  14. це було б актуально в 22-23. тепер всьо.
  15. в кожне місто по іноземному посадовцю?
  16. от і Китай по троху втягується у війну. ця війна повинна була бути короткою. з будь яким сценарієм, але короткою. Забагато часу для злодіїв, жи5дів, і прочих даунів робити кроки, адаптуватися, продумувати сценарії. найбільша проблема всіх, хто коментує цю війну - не правильне визначення термінів. Китай заявляє, що не може допустити ПОРАЗКИ росіі. Так а що таке поразка? Якщо Україна буде в кордрнах 91 року, хіба це ПОРАЗКА? і хіба це ПЕРЕМОГА України буде? за*бали курва.
  17. головне дії, а не заяви. і говорять лише про гроші, а не про закінчення війни. 50 хвилин? що там в пару слів? Трамп наш ?
  18. ну по факту - демографічна ситуація жесть економіки не має, повністю на утриманні, армія теж від економіки залежить мільйони виїхали, мільйони постражлждали і ще постраждають мінус території відсутність перспективи майбутнього, невизначеність. а як жити без планів, мрій? а ніяк, тому і виїзджають. бо єдине мабйтнє яке нам малюють - вічна війна, неминуча мобілізація, важкий 300 або 200. а жити коли і як?
  19. частково згоден. запущені незворотні процеси.
  20. думаєте це можливо? у них завжди буде більше всього. ну буде 10 ракет щомісяця у нас, і що це змінить? завдати критичних збитків можна і без ракет, тільки ж США не дозволить
  21. биток росте. а я не садив ..
  22. цікаво, якщо б люди знали, що буде в 2022-2025+ , чи голсували б вони за бубочку в такому випадку?
×
×
  • Створити...