Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 116
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. множинне громадянство? ну це для депутатів а для звичайних людей краще б прийняли множинне подружжя. і виключно для чоловіків)) (п.с.: ухилянти теж чоловіки)
  2. бо всьому світу пофігу на це. звикли. сопливі пости незламного вже не діють. якщо США вже повністю вийшли з фінансування і постачань зброї, то навіщо йти у них на поводу? війна ж на виживання? а то все чекають коли дадуть все готове.
  3. потужно. переможно. дякуємо.
  4. так ви написали "ЩЕ". Тобто ви вірите в те, що зроблять.
  5. ОГО! що за зневіра? чи ви знаєте щось, що ми не знаємо, хоч і підозрюємо що до того йде?
  6. так суть в тому, що не потрібно ілюзії малювати, що у нас в 2025 році 100 тисяч "щахедів", 3 тисячі ракет, 2.2 мільйони фпв. а це означає величезну кількість уражених об'єктів ворога. і зеля малює собі перемогу на фоні цих успіхів. а по факту цього не має. не можуть навіть розібратися з джерелами доходів ворога. вже лякають що осінню будуть енергетику виносити. то чому не піти вабанк, якщо вже є чим винести об'єкти? значить мутна війна
  7. імхо, це теж сила. вони можуть безкарно вбивати громадян іншої країни. роботи все, що захочуть. і ні чо го не буде їм за це. охуїть, да?
  8. цього ніколи не буде, бо у них є ядерка і 140 млн спитає що за хуня?
  9. ми на підсосі в 40 млрд уе щорічно
  10. я купую. бо крадуть громадяни єуропейської України. не дешева, доречі. яблука взагалі йобу дали почитай коментарі це раз. в чому я не прав якщо ці хуї не вперше палять локації це два
  11. Схоже що сьогодні виробництво знищили. Притула сяде за злив локації?
  12. стопорів не має. Трамп показав, що йому пох. а та братва зелі, яка приїзджала в Київ і клялась ввести контингент в Україну - нічого не варта.
  13. залежить від того, хто ми для них.
  14. просто Трамп балабол гірше нашого потужного
  15. ніколи. а памятаєте як там в 2022 році Зеля і кодло звернення записували про негайний вступ в ЄС, бо це буде справедливО? ось www.president.gov.ua/videos/mi-robimo-svij-viznachalnij-krok-pidpisuyuchi-zayavku-ukrayi-3337 пришвидшено невступаємо
  16. так вам зараз напишуть що вибору не має
  17. скоро бдууть серед ночі викрадати з осель. з роботи пакувати.
  18. для цього є авіація а взагалі, тенденція тривожна. очевидно, що наближаємлсь до 500 за раз-добу. далі буде 600-700-1000. атакувати прсотіше. вони наростять екіпажі, спеціалістів. з виробництвом у них проблем 0. а нам скільки треба щоб від цього захиститись? і скільки будинків буде знищено за роки потужності? хоча, якщо навчити 1000 екіпажів по 2 особи, причому це можуть бути і жінки, то вони можуть назбивати непогано. 2000 людей на залишок країни це не багато.
  19. заявлено, що збито 402 з 440. значить є кому збивати, і чим збивати.
  20. чекаємо пост від потужного
  21. чому? там якк мінімум показують суцільну нісенітницю. пропаганда на рівні держави провалена. а віра у військово-політичне керівництво така, що люди виїзджають, не вірячи в закінчення війни через 7 років (якщо дитині зараз 17)
  22. я ж і кажу - бомжі не можна запусттии свої дрони, які будуть нарізати кола до потрібного моменту? запускати з інтервалом в годину дві, щоб завжди в повітрі були дрони, які можна скерувати куди треба
  23. які ж люди кінчені тварі особі однієї країни вбивають особей іншої країни, при цьому особі обох країн живуть нормальне життя в інших країнах. люди як губка - все гівно впитає. чим голову промили, тим і будуть
  24. якщо є можилвість фіксувати підготовку до запускуу шахедів то чому по цим площам не летить ніхуа? ніщеброди?
×
×
  • Створити...