-
Публікації
8 261 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
5
Востаннє standov виграв 29 жовтня 2024
Публікації standov були найпопулярнішими!
Персональная информация
- Отчет о моей стройке
-
Пол
Мужской
Відвідувачі профілю
Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.
standov's Achievements
-
окей, питань нема, коли щось хочеться то це ок і не має сенсу сперечатися, сам такий. Значить якщо вам хочеться/потрібні великі спальні, але нема місця на другий СВ, то треба або щось прибрати або додати площі будинку. Ну не може бути 1 СВ, навіть срані таунхауси не будуть з 1 СВ. Зробіть як вище @BugSзапропонував хоч півтора. Ну це дуже базова історія навколо якої всі давно просперечалися. Нема там ніяких "але", два базових постулата - мінімум 2 СВ (хай душ один але точок співу має бути 2), на кожному поверху мінімум по одному. а от все інше за смаком та хотелками.
-
ні, один суміщений (а інакше і не роблять) СВ для сім'ї то постійні страждання які ви створили собі власними руками. Тобто ви платите свої власні гроші, думаю не прям так щоб зайві, щоб потім 30-40 років виганяти когось з душу коли вам хочеться поспівати? так про стелю питань нема, низька стеля то дичина з серії 1го СВ ) в ваших пошуках ви мали велику вітальню, терасу, кухню та власне подвір'я? Ви не будете в спальнях нічого робити окрім як спати. Так дитина на якомусь етапі життя буде закриватися у власній кімнаті годинами, але для такого сценарію 12 за глаза (в умовах невеликої загальної площі звісно) ну тоді який 1 СВ, треба мінімум дуетом(закреслено) - два.
-
давайте на базовому рівні, у вас в проекції 11м на 8м, тобто з урахуванням стін умовно 80 квадратів, це взагалі ніразу не хрущоба, при цьому у вас 2 спальні по 16 квадратів кожна (на око) і 1 СВ "фіг знає де". У вас якась фобія унітазів?) 1. СВ *має* бути два, точка. ) 2. Спальні по 16 квадратів це історія для великих будинків, ви 90% активного часу живете в вітальні а не спальнях. Велика вітальня має сенс, великі спальні - ні. 3. СВ це чи не найпопулярніше місце в будинку по кількості заходів/виходів, не треба його ховати в якийсь куток, тамбур і тп. Коли у вас їх два ви можете один зробити "оперативним" (поруч) інший "гостьовим"(подалі) я до того що у вас завеликі спальні для такого будинку і лише один СВ, вирішить спочатку ці "проблеми"
-
Запитай у архітектора
standov відповів у розділі Проекти будинків, котеджів та архітектурне проектування
Про встановлення на кінцевому етапі шось дуже сумнівно, як мінімум якщо мова конуретно під стелю. Якщо це розсувні то це ті самі мінуси які в "амбарних", плюс систему треба приховати, це ябл карніз, або ніша. Ні тт ні то не робиться в останній момент і має бути спланованим. Особливо якщо в вас натяжна стеля- 2 036 відповідей
-
- 1
-
-
- архитектор советует
- проект дома
- (та ще 5)
-
там ще є нюанс що коли вона розкладається (та що не гармошка металева а секційна драбина) то їй потрібне місце щоб "махнути" секцією (хз як то пояснювати) і воно зазвичай більше ніж місце під розкладену, в описі має бути вся геометрія простору навколо, зайвий раз перевірити. + ще перевірте що на горищі ви не будете головою впиратися в скат коли залазити )
-
це більше діло досвіду, відкатав не дешеві розсувні дерево/скло двері в квартирі, це двері які не хочеться зайвий раз чіпати (бо довго та не зручно), двері які роблять від потоків повітря тиг-тиг в пройомі, двері які неможливо відкрити та закрити тихо, а якщо дуже треба то процедура схожа на роботу сапера. Але візуально гарно, питань нема ) в хаті теж поставив але вже конкретно в "амбар"(комора), там їм саме місце, там нема руху повітря, там не треба ізолювати від шуму, пофіг на шум при відкриванні умовно раз на добу. Зараз в тамбур поставив двері з автоматичним ущільнювачем знизу та по рамі, амбарним такий рівень ізоляції просто недосяжний навіть теоретично, для тамбура імхо це важливо.
-
всі приміщення де є унітаз (а він там у вас є наче) це СВ. СВ має бути два (мінімум), це аксіома. Тому незалежно від того що там є ще (котел, бойлер, пралка), в моєму розумінні це СВ ) СВ з входом через тамбур це фактично відсутність СВ, бо ніхто туди ходити не захоче, особливо взимку. а оскільки їх має бути 2 то шось тут не так.
-
standov підписався на Запитай у архітектора
-
Запитай у архітектора
standov відповів у розділі Проекти будинків, котеджів та архітектурне проектування
настане момент коли діти захочуть закрити двері, це нормально, плюс не знаю якого віку в вас діти але ми молодшого (4роки) регулярно в дитячій вдень вкладаємо спати, без дверей я не уявляю той комфорт. маючи досвід - їх не існує нормальних в розумінні "двері", пластикові то взагалі антилюдська конструкція яка не має існувати в реальному житті, скляні/дерев'яні ніякої функції окрім естетичної не несуть бо все одно досить шумні в русі і ні від чого не захищають (максимум від ока). Розсувними можна закривати щось що відкривається раз на добу і що з середини не потребує ізоляції (в мене такі в коморі), інші варіанти не придатні для комфортного проживання за межами інстаграму. ПС. Я би, якщо питання грошей на третьому плані і воно все грає в композицію то лупанув або "приховані" двері під стелю, або класичні двері з фрамугою над нею- 2 036 відповідей
-
- 2
-
-
- архитектор советует
- проект дома
- (та ще 5)
-
Враховуючи що будиночок невеликий я би 1. двері в другий СВ засунув глибше по коридору + в коридорі дзеркало можна там, бо не дуже комфортно коли двері прямо в вітальню (всі знають чого пішов, запахи звуки різні і тп), коли двері далі то приміщення більш ізольоване стає. та і дві двері поруч на маленькому просторі, як на мене, давлять візуально 2. вузол двох спалень зі шкафами роблять не пряму стінку а ломану (Z), в вигляді двох ніш, куди вмонтовують шкафи. Це додаткова звукоізоляція і кімнати виглядають охайніше 3. маленький будинок, дуже сумнівна історія з двома дверима на терасу, двері то завжди дорогий та проблемний вузол, коли в вас будинок 500 квадратів то ходить зайві 10м влом, а тут то нащо стільки, я би 1 залишив
-
це все одно буде дуже відірвано від практики, бо це буде кількість яка зібрана а не кількість яка використовується, тобто якщо буде дощовий місяць з якого ви можете зібрати 100500 літрів води, але жодного разу її не використати для поливу (бо місяць дощів) і відповідно ємність буде набрана 1 раз і використана в перший тиждень без дощів, або взагалі зацвіте ). Цікавить саме *практика* типу "маю куб і то ніачом, чи маю 5 кубів і норм". Бо "теорія без практики мертва, а практика без теорії сліпа". чи шось таке ) теорію я +- розумію, хочеться трошки практики почути. - так никто не скажет ніхто не збирає? та не повірю
-
теоретично це не дуже корисно в даному випадку, та і як робити зрозуміло, не зрозуміло в полосі умовного Києва яку ємність є *економічний* сенс ставити і чи є сенс ставити взагалі, бо наприклад поставлю 2 куба, з розрахунку "місяць куб з дощів, куб доливаю" а по факту там і 100 літрів не буде наливати і відповідно сенсу - мізер. Зрозуміло що 1 місяць то може бути 100 літрів а другий 2 куба, але в середньому на інтервалі окупності це наприклад куб, ну або не куб. Тому цікавить саме практика "в мене куб ємність, криша 100 квадратів і доливаю ніколи/інколи/регулярно/постійно і тп"