Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sergio

Пользователи
  • Публікації

    11 194
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    9

Усі публікації користувача sergio

  1. В момус селі, доречі, Шахед влучив с в будинок, так з обдного боку була така сама діра в МЧ, а з другого вивалило пів стіни. Пи. Си. То все квіточки, все краще ще попереду.
  2. Та в мене в сусідньому селі (десь з 5 км від мене), сьогодня вночі дронами мірялись. zahid.espreso.tv/novyny-lviv-u-privatniy-budinok-u-sokilnikakh-bilya-lvova-vluchiv-dron-politsiya-pratsyue-na-mistsi
  3. Вроде в коментах не пишет, что видос сделан ИИ.
  4. А сколько тому чуваку грозит за убийство ТЦКашника-десятка?
  5. Дивився зараз одного поляка, що живе в Німеччині, розповідав, що зараз німці яких вже задовбав пісец, що робиться в їх країні помалу(десь 15 тис людей на рік) емігрує до ПАР.
  6. ... неважно когда, неважно как...
  7. То вже для повных відчайдухів.
  8. Один чувак що пішов збирати гриби в Карпатах і випадково потрапив до Румунії якраз сказав, що хотів з"їпнути ще перед учебкою, але БЗВП йому дуже знадобилась в подорожі, особливо стосовно орієнтування на місцевості, маскування...
  9. В принципе тяжелее сьепнуть будет. Если херои с третей штурмовой в Тернополе беспределом занимались, то нетрудно представить, что будут с мобилизованными творить.
  10. Вроде приняли, что теперь БЗВП мобилизованные будут проходить непосредственно в бригадах.Я так понимаю отсекают возможность сьепнуть на стадии перемещения ТЦК - учеба, учебка-, бригада?!
  11. Ну і за тиждень тільки на львівщині тільки одного тцкуна трохи зарізали, одного відкуярили арматурою, щоб дати корешу втекти і одногто трохи вдарили кухонною сокиркою. А я то дивлюсь, що якось, останнім часом ніби ТЦКашників менше стало. 😎 Загалом думаю, щоб не втрачати обличчя, потихеньку зільють Краматорську агломерацію, а потім щось там підпишуть.
  12. Недавно була відомість, що Польща запустила власний супутник, а вчора в польских новинах вже фотки з нього постили. А що в нас з супутником Притули?!
  13. Ні дня без хороших новин. 💪 https://www.facebook.com/share/p/1G6PJCKAD1/ І в телезі t.me/lvov_lviv2/31382
  14. Короче без Єрмака ні як. Все зупинилось.
  15. Модери припиляйте смайлик палм фейс. Часто не вистачає.
  16. То куйня varta1.com.ua/news/na-lvivshchyni-oshtrafuvaly-cholovika-za-pokhovannia-reshtok-tvaryn-u-poli_403079.html?fbclid=IwQ0xDSwOjxMZjbGNrA6PEvGV4dG4DYWVtAjExAHNydGMGYXBwX2lkDDM1MDY4NTUzMTcyOAABHh6vubnDNbZNmrfD6mai7foks4haLwGbLp_lZltCt7kGi8jluNfp_-IvA7tB_aem_Ij_RrTd3uglzodydXn-UKg Фотка прикольна.
  17. Ось в ФБ був пост, що в Києві мешканці якогось ЖК блокують дорогу бо немає декілька діб світла. А чому не Банкову з питанням де гроші які cπιздив мінди ч? Не, ну якись жалюгідний лям баксів в упакоаці ФРС ми бачили. А де решта грошей?
  18. Я в курсі, що лизати дупу начальству, завжди було вигідно. Але це мені не дозволяють особисті переконання. 😎
  19. А євреїв а них в скільки раз більше? 😎
  20. Кульок міді не школи пожертвувати на підтримку українського бюджета. 😎
×
×
  • Створити...