Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sergio

Пользователи
  • Публікації

    13 633
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    18

Усі публікації користувача sergio

  1. Так мені зранку написали, що то не могло бути ТЦК, то вороже ІПСО. Глянув з іншого ракурса дійсно бандити, а не представники ТЦК, де б вони могли таке робити?! 😎 Всі, можуть помилятися. 😸
  2. То все спецоперація по відрверненню уваги від Міддіча з Єрмаком. Той жалюгідний орден коштує всього навсього від 5 до 20 кує. 😎
  3. Прикол, то саме з іншого ракурсу. Навіть цікавіше t.me/gnapinfo/4127
  4. Та сейчас именно так и работает, сажают своих шпикоа во дворах многоетажок.Сидит себе чувачок в телефоне колупется и цинкует, увидел что, в телеге сразу строчит, через 2 минуты мобильная группа подлетает. Куча висдосов на входе выходе с подъездов берут.Мент обычно появляется, когда пациента зафиксируют, для придания процедуре некой законності.
  5. Чего не понятно? Может ценный работник на какой-то фирме, есть установка от дира водиле привезти любой ценой? Ну поцарапал крыло и бампер в каком то древнем, не то Жопеле, не то Фиате. 200 баксов на гаражах пофиксить. По сравнению з тарифами тцк швра
  6. Возможно выпасали. Чувак подъехал на пару минут. Да и, например, в чате нашего ОСББ постоянно пишут, чтобы кто-то убрал машину бо подпирает. Upd. Пересмотрел. Ему махает кто-то спереди. Там же видно, что он ззади садится, то есть его кто-то ждал. Драйвер, не стушевалсся, я кажется знаю, кто был за рулём.
  7. В них наше ТЦК гастролює.
  8. Порівняно з Тисою, керченьску протоку переплисти, що два пальця об асфальт. 😸
  9. ХЗ. Але ми по 3 € за вхід, свого часу, платили. Нічого святого, я в тих Метеорах, я не зауважив,, тільки бізнес. 😏
  10. В нас мicцева мережа суаермаркетiв Арсен закрилась,мають на iх базi декiлька Новусiв вiдкрити. Cпробуемо.
  11. А могли би списати все на ворожий обстріл, чи ДРГ.
  12. Вот именно, ключевое слово "если".На базаре, хоть пощупать можно, да и то не всегда.
  13. Пивні дріжджі роблять м"ясо м"яккішим.
  14. Я плавно перейшов від маринування в майонезі, через червоне вино, до пива (не рахуючи експериментів з мінеральноою водою) 😎
  15. Маринуют обычно мясо у которого истекает срок хранения.
  16. А, забув, ще основна витрата мєнтам за дах, яка нивелює, все вище наведене. 😏 Колись по роботі їздили до Куєва на сертифікацію обладнання в якись гастроном в Океан плащі, і була халтурка по сертифікації облалнання в якогось підприємця в БЦ. Він закупив обладнання для наварбвання коліс, бо його вже практично напіпнулось.Ну і, проводили ми ту сертифікацію, по традиції в кафешці.Ну він і розповідає, то менти приїдуть дай комплект гуми для райвідділу, то прокурорські... Та самі шлакоблоками коли займались. Приїхав мент познімав номери з машин бо То не пройшли. Поїхали порішали по 50 грн зверху за талон То на одиницю. За місяць той πιдар Мазур дзвонить, якому вже забашляли. Я підвал роблю, мені стільки то блоків (180здається)привезіть, буде в рахунок наступного ТО... Короче бізнесом в нас або взагалі підпільний, або з нормальним дахом. Десь так і з тими шашликами. К-корупційних податок, якщо по науковому.
  17. Це в нас Вінсол таким же відомий.
  18. Різноманітні несвідомі громадяни можуть вийти з лозунгами на кшталт. Lwów-Polskie miasto. 😎
  19. Та дивлюсь інтенсивність облав трохи зменшилась, мабуть таки частина поїхала до Києва 😸
  20. Мені взагалі на міст пофіг. То далеко. На нас тут завдяки мудрій політиці нашої влади скоро поляки з білорусами нападуть.До одних 70 км, до інших 200. Треба сало(закреслено) мідь переховати. 😏
×
×
  • Створити...