Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sergio

Пользователи
  • Публікації

    13 673
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    18

Усі публікації користувача sergio

  1. Пишут ,что хранилище реквизита киностудии Довденка уничтожено, сгорело больше сотни тысяч только костюмов.
  2. А если там безпонтовий нитрид титана, а не настоящая позолота?!
  3. Мне, как неверующему, вообще пофиг. Мелким, помню, там по пещерам ходил, ещё при совке
  4. Осьо воно?! https://www.facebook.com/share/v/1Ebae161HG/ t.me/UaOnlii/126231 Пишуть, що таки не получилось завадити запакувати чувака. 7 мусоровозів, не рахуючи тцкунів, шоб запакувати 1 чувака. Мобілізація явно йде по плану.
  5. Пісец Не дарма я до міста не їжджу 😳
  6. Пам"ятаю, там такий член різних наглядових рад, пан Ослунд теж непогано касував. 😎
  7. Мда, измельчал нынче контингент на Строим доме...😏
  8. Та на бенз теж пофіг.
  9. Крім острова,, там ще якись заповідник на материку.
  10. Чим бiльше нашi iрозбомблять в рацiцi промислових об"ектiв ,Тим бiльше буде там добровольцiв на пiдписання контракту з МО.
  11. Значить ЗП то необхідна, але недостатня, умова.
  12. Ніяких тупих боксерів. Арестович наш президент!
  13. Скоріше спеціально. Якщо бронь можна мати при ЗП від 26, 5кг, то, що циганам вони менше збираються платити?!
  14. Не однозначное враження вiд,ньоого, але бiльше ляма пiдписникiв мае.
  15. До того вже постукали по місцю прописки. Добре, що завбачливо з"їбнув за бугор.
  16. І відповідний шеврон.
  17. А, що літом будівельні роботи не проводяться?!
  18. В нас поки що шабату немае.Поки що...
  19. На перевал пертиcь не обов"язково. Тоннель вже відкрили проїзд 250 лек.
  20. Ну, що мульті-культі вже в нас. t.me/gnapinfo/4018?single
  21. Мені все, що вище Дермі не подобається.
  22. Буде бомбити, бо потужні мітмнги проти того будівництва, а заодно проти прем"єр міністра, який то дозволив.
×
×
  • Створити...