Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sergio

Пользователи
  • Публікації

    13 635
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    18

Усі публікації користувача sergio

  1. Я не про помирання з голоду. В ширшому аспекті.
  2. Завидуйте молча! 😎 Пы. Сы Это шутка такая была.
  3. Ну, що?! Можете мене привітати. 😸 news.finance.ua/ua/mask-stav-pershym-tryl-yonerom-u-sviti
  4. Ви хотіли би жити в(як) в Сингапурі?
  5. В місті якесь збіговисько. Вже штук 7-8 приватних вертольотів з західного напрямку.
  6. От як раз не собі і получається безкоштовно. 😏
  7. Система, як працює. З наводчиком.
  8. Якись басік ніщебродський порівняно з моїм. 😸 https://www.facebook.com/share/r/1BpjQRNuXN/
  9. Короче заначку тримати в надiйному мiсцi у виглядi мiдяхи.
  10. Ну, щоб дозволити собi займатись складнням камiння в купу теж треба певi ресурси мати...😏А то можна простягнути ноги.
  11. Ну ок.Допустим смiшно.😏
  12. Всеруться скорiше,нiж таке покажуть.
  13. 🤦‍♂️ Фараон десь в саркофагу крутиться. До чого велика цивілізація опустилась.
  14. Я утопії не люблю, більше антиутопії, у Гнапа дивлюсь. 😎
  15. Ну проплаває гроші від продажу машини, а далі що?! 😏
  16. Ну, шо боксера(але не того), в президенти чи ВР. t.me/c/2080470373/7188
  17. Тож наскільки вам немає чим зайняти свій час в тому Єбипті, що змушені дивитись на тих старих пердунів. 🤦‍♂️
  18. В нас уже зазвичай пiсля 45ти не берут(а часом iпiсоя 35)
  19. Ну, і хоть вже два тижня не виходив, але тим не менш всі відоси від. Гнапа передивляюсь і групу Повістки Львів читаю, щоб в тонусі триматись. Тут жеж чувачок піщно реагував, бо вони на легковій були, а не на бусі.
  20. Заісно ІПСО. Які драбини?! Хіба антену від Старлінка на дерево треба закидувати?! 🤦‍♂️😎
  21. Так якого хера вiн взагалi пiд пiдi"здом стояв?! Вийшов ,озирнувся i валиш максимально швидко по маршруту.
×
×
  • Створити...