Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sergio

Пользователи
  • Публікації

    13 633
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    18

Усі публікації користувача sergio

  1. Шия приблизно 300 грн/ кг, нехай 10% піде на відходи, потім вага при смажені впаде на 30-40%.Дрова, вугілля не безкоштовно. Година роботи навіть підсобника 200 грн. Скільки там навару, гривень 150 получиится?
  2. Но ест нюанс. С 3.00 приблизительно.
  3. Для баняка з нафтою 50 кг боєголовки достатньо, для мосту хіба асфальт подряпає.
  4. У Києві знову збіговисько πιдарасів на Хрещатику?! t.me/c/1307866449/99004
  5. Взагалi у Навроцького в польщi погоняла-Альфонс.
  6. Не полегшить,а прискорить...😎
  7. Таки,якщо щось, доведётся до Румунii тiкати...😏
  8. Я вон уже присел.Три недели уже отмотал. Пока норм. 😎
  9. Я насколько видос про СЗЧ смотрю, самый простой способ по больничке спетлять, не то чтобы проще, но и оружие сдаёшь перед отправление в оечебку. СЗЧ без оружия, по веселее будет. А воспалением лёгких, особенно зимой, там болеет 95%.
  10. Ну на машине шмонають по чорному. -А со to?! Kanapka?! -Nie wolno! Do kosza! Колись лайтовіше було в нульові.
  11. Уточните, это со скольких чел? Если с бригады то норм, если со взвода слегка мрачновато ттогда.
  12. Ну и как общее впечатление от прохождения польских погранцов с таможениками?
  13. Зелене ВПК скоро видасть FP-9 і 1/2, їпанем прицільно по мавзолею і цим остаточно поставим кацапів на коліна. 😎
  14. Вы хоть раз на условном Краковце польский таможенный контроль проходили?
  15. Главное Берлинки не трогайте-это святое. Так люди там і так по 12 годин стоять, що практично дорівнюж тому, що він би був закритий.
  16. Мозырский НПЗ будем выносить?
  17. А вже почав переживати, що в нас давно двіжухи не було. 💪 t.me/gnapinfo/4097
  18. Короче, краще дома пересидіти ті скрутні часи.
  19. На вашу думку , чому в нас з 18 ти років не мобілізують?
  20. Це ж було вже© Там же, під час Ковіду, 16 річний пацан створив лівий за стосунок, що показував ліву сторінку з ковід сертифікатом. Тоді він брав 500-600 грн. Пи. Си Люди которые создали Резерв+ и люди которые создали левый Резерв + - это одни и и те же люди©😸 Куй железо не отходя от кассы. ©😎
  21. До війни група на рік штуцер баксів,, зараз 5.
  22. А чей это ТГ? Выше уже нашёл ссылки на рагкинские ТГ, похоже не фейк о начале силовой мобилизации.
  23. Тут було: t.me/c/2080470373/7252 Трохи погуглив,, тут з відео:: t.me/sotavisionmedia/60682?single
×
×
  • Створити...