Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sergio

Пользователи
  • Публікації

    13 646
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    18

Усі публікації користувача sergio

  1. В нас мicцева мережа суаермаркетiв Арсен закрилась,мають на iх базi декiлька Новусiв вiдкрити. Cпробуемо.
  2. А могли би списати все на ворожий обстріл, чи ДРГ.
  3. Вот именно, ключевое слово "если".На базаре, хоть пощупать можно, да и то не всегда.
  4. Пивні дріжджі роблять м"ясо м"яккішим.
  5. Я плавно перейшов від маринування в майонезі, через червоне вино, до пива (не рахуючи експериментів з мінеральноою водою) 😎
  6. Маринуют обычно мясо у которого истекает срок хранения.
  7. А, забув, ще основна витрата мєнтам за дах, яка нивелює, все вище наведене. 😏 Колись по роботі їздили до Куєва на сертифікацію обладнання в якись гастроном в Океан плащі, і була халтурка по сертифікації облалнання в якогось підприємця в БЦ. Він закупив обладнання для наварбвання коліс, бо його вже практично напіпнулось.Ну і, проводили ми ту сертифікацію, по традиції в кафешці.Ну він і розповідає, то менти приїдуть дай комплект гуми для райвідділу, то прокурорські... Та самі шлакоблоками коли займались. Приїхав мент познімав номери з машин бо То не пройшли. Поїхали порішали по 50 грн зверху за талон То на одиницю. За місяць той πιдар Мазур дзвонить, якому вже забашляли. Я підвал роблю, мені стільки то блоків (180здається)привезіть, буде в рахунок наступного ТО... Короче бізнесом в нас або взагалі підпільний, або з нормальним дахом. Десь так і з тими шашликами. К-корупційних податок, якщо по науковому.
  8. Це в нас Вінсол таким же відомий.
  9. Різноманітні несвідомі громадяни можуть вийти з лозунгами на кшталт. Lwów-Polskie miasto. 😎
  10. Та дивлюсь інтенсивність облав трохи зменшилась, мабуть таки частина поїхала до Києва 😸
  11. Мені взагалі на міст пофіг. То далеко. На нас тут завдяки мудрій політиці нашої влади скоро поляки з білорусами нападуть.До одних 70 км, до інших 200. Треба сало(закреслено) мідь переховати. 😏
  12. Шия приблизно 300 грн/ кг, нехай 10% піде на відходи, потім вага при смажені впаде на 30-40%.Дрова, вугілля не безкоштовно. Година роботи навіть підсобника 200 грн. Скільки там навару, гривень 150 получиится?
  13. Но ест нюанс. С 3.00 приблизительно.
  14. Для баняка з нафтою 50 кг боєголовки достатньо, для мосту хіба асфальт подряпає.
  15. У Києві знову збіговисько πιдарасів на Хрещатику?! t.me/c/1307866449/99004
  16. Взагалi у Навроцького в польщi погоняла-Альфонс.
  17. Не полегшить,а прискорить...😎
  18. Таки,якщо щось, доведётся до Румунii тiкати...😏
  19. Я вон уже присел.Три недели уже отмотал. Пока норм. 😎
  20. Я насколько видос про СЗЧ смотрю, самый простой способ по больничке спетлять, не то чтобы проще, но и оружие сдаёшь перед отправление в оечебку. СЗЧ без оружия, по веселее будет. А воспалением лёгких, особенно зимой, там болеет 95%.
  21. Ну на машине шмонають по чорному. -А со to?! Kanapka?! -Nie wolno! Do kosza! Колись лайтовіше було в нульові.
  22. Уточните, это со скольких чел? Если с бригады то норм, если со взвода слегка мрачновато ттогда.
  23. Ну и как общее впечатление от прохождения польских погранцов с таможениками?
×
×
  • Створити...