Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Слободарий

Пользователи
 • Публікації

  2 615
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Слободарий

 1. Ви би там обережніше, бо, стартерні акумулятори в приміщенні не найкраща ідея, особливо, коли не знаєш який їх стан. Так і в новини можна потрапити. Коли булькає - це вода розщеплюється на водень і кисень. А в стартерних води багато. Суміш водню і кисню зветься гримучим газом.
 2. А навіщо взагалі Вам та електрика? Я не в тому сенсі що давні люди раніше лягали спати, а наскільки активно Ви користуєтесь акумулятором? Якщо акумулятор стоятиме в резерві місяцями - то кращим буде один режим, якщо ви кожного дня його спустошуєте - то інший. Здається, при любому режимі, флоат можна трошки підвищити. І про всяк випадок. Якої ємності у вас акумулятор? Коли (і як) Ви її перевіряли? Яким струмом іде зарядка?
 3. Теоретично, все вірно, але у вашому випадку різниця втрат в дротах між послідовним і паралельним з'єднанням становитиме мілівати і то при максимальному навантаженні. Пора***те. Це ж закон Ома. Це ж просто. І будете самі знати. Або попросіть чат ЖПТ порахувати)) На цьому тлі втрати на перетворення самим кращім контролером будуть одиниці ватт, тобто більше на продядки. Якщо Ви користуєтесь логікою для "дорослих" панелей, то у них інше співвідношення втрат в дротах і на перетворення. Якщо є двадцять панелей, які видають по 20А з'єднати паралельно, то буде 400А які дадуть і втрати в дротах і потребуватимуть зовсім інших дротів. Тому для цього випадку є сенс з'єднувати панелі послідовно.
 4. Втрати в дротах при обох варіантах з'єднання Ви можете легко обчислити і порівняти. До втрат при послідовному з'єднанні слід додати втрати на перетворення МРРТ, а це від 10%. І скоріше за все, при малих струмах відсоток втрат на МРРТ значно більший. І ймовірно через це, виробник обмежує струм переходу на МРРТ до розумної величини, бо при меншому струмі основна частина енергії піде на розігрів контролеру.
 5. А що заважає з'єднати панелі в 3р? В умовах поганого освітлення, коли електрика потрібна найбільше буде її Вам втричі більше.
 6. Дякую за реомендацію! Дві батареї з трьох не заряджалися до 100% ніколи. Як "побічний ефект", загальна ємність батареї значно зросла. Відсотки заряду втрачаються в кілька разів повільніше ніж раніше. Ймовірно, ці дві батареї були сильно розбалансовані.
 7. Розкажіть будь ласка трохи про Солар Асістант. Чи працює з Дейе? Чи треба його кудись встановлювати? Чи потрібен Інтернет? Бо чую вперше.
 8. Як літій. Бачить відсоток заряду. Довелося кабель перепаювати щоб інвертор її побачив.
 9. Якась ящична. Акумуляторні збірки вже готові в ящиках. БМС без блютузу. Налаштувань для користувача немає.
 10. Доброго часу доби! Хтось знає як обмежувати заряд акумулятора від Сонця (влітку)? Бо тут писали що він деградує, коли заряжений повністю. Акумулятори з БМС. Літійзалізофосфатні.
 11. Ваша идея насчет 45В при 60В ХХ правильная в случае МРРТ. На всякий случай, освещение панелей при измерениях было одинаковым? Как вариант использования, соедините панели параллельно а не последовательно.
 12. Бог блискавки робить з електрики, щоб людей надихнути. А кожний хто користується електрикою - плекає божу іскру. Може в кого інвертор не освячений, то це - гріх.
 13. Маю кілька однакових настінних батарей 48В підключених до інвертора. З'єднані між собою і мають спілкуватись. В керівництві написано, що можуть працювати до 15 в паралель. В усякому разі струм як навантаження так і заряду ділять між собою більш-менш порівну. Можна всі зарядити до 100%, або розрядити близько 0. Але згодом відсоток заряду (коли цикли 20-80%) однієї батареї від іншої починає відрізнятись. Іноді доходить до 20%. (Напруга відрізняється на соті долі вольта) Зараз до інвертора сигнал береться умовно від "середньої" за зарядом батареї. Батареї з однієї поставки, але підключались поступово з проміжками в кілька місяців. Неприємність - в кінці розряду, відсоток заряду може різко обвалитись. Як з цим бути? Чи мав хтось такий досвід?
 14. Літієві майже нічого. Виробники електроніки пишуть що їх обладнання з вбудованим акумулятором може знаходитись в режимі стендбай до року. Свинцеві і нікель-кадмієві мають більш помітний саморозряд.
 15. Свого часу чув фразу що американці готові заплатити любі гроші за економний автомобіль. З інвертором для декого так само. Для когось ідея придбання обладнання - це економія коштів у майбутньому. І якщо на обладнанні не зекономлено, то в роботі воно має відпрацьовувати всі технічно можливі забаганки власника. Можливість вимкнення постійної генерації технічно реалізовується легко, бо є в найдешевшому інверторі. І складнощі, які виникають при спробі використання цієї функції - хиба конструктора/виробника. Дану тему призначив для обміну досвідом щодо шляхів подолання перешкод на цьому шляху. Якщо людина купила Мерседес і жаліється що в ньому немає попільнички, то вказувати що йому треба було купувати жигулі, бо в них попільничка є, не найкраща рекомендація. Може в тому Мерсі попільничка теж є, але конструктори чомусь зробили доступ до неї з багажника. Окрім збереження пари гривень, коли в мережі є електрика, функція вимкнення постійної генерації буде корисна взимку, коли темно, коли потужність генерації буде співставною з власним споживанням інвертора, що генерує. У варіанті коли генерацію неможливо вимкнути, з інвертора не буде ніякої користі. Але якщо він зможе накопичити за зимовий день трошки енергії не розтринькуючи її на власний обігрів (а тим більше не висмоктуючи акумулятор), то ввечері буде пару годин зі світлом.
 16. Питання вирішено. Розмістив об'яву в групі сонячна барахолка про покупку - привезли в той же день.
 17. Хочу розширити сонячне поле. Побачив що ціна на панелі знизилась, акція зараз. Бачив що 22 евроценти за Ватт можна купити. Але десь у Львові. А в Києві весняні ціни, або від п'яти штук. Може хто знає де можна замовити за нормальними цінами, бажано з доставкою (Біличі, біля м. Академмістечко) або хоча б самовивозом.
 18. Схоже це інфекційне. Це як вивчення сферичного коня в вакуумі. Поставте 99%, сходіть сьогодні помитися до сусіда, а завтра бойлер точно нагріється.
 19. У Вас має бути акумулятор. Інвертор має його заряджати на всю потужність панелей. Тоді він і побачить що панелі можуть. Якщо, звісно, ви не виставите 100% заряду у віконці смартлоад. Хоча може і з цим впорається. З.І. Я зменшив собі потужність бойлера. Було 1+1,5, стало 600Вт.
 20. Сторінка 34 мануалу www.deyeinverter.com/deyeinverter/2021/04/14/502012252【b】储能三相说明书sun-8-12k-sg04lp3-ver2.1-deye.pdf
 21. Смарт навантаження вмикається коли виконуються обидві умови: Потужність сонячної генерації більше хх Вт, Заряд акумулятора більше уу відсотків, коли хоча б щось не виконується смарт навантаження вимикається. Для смарт навантаження окремий вихід.
 22. Поділюся описом власної конструкції. Формально віддалено схоже на повітряний колектор. Маю маленький житловий будиночок типу "літня кухня" з горищем. Колись на горище навідувався вдень і було там дуже жарко. Дах - одинарний шар шиферу. Вирішив використати. Конструкція - каналізаційна труба 110, зверху проведена під найвищою точкою горища, в приміщенні опущена до висоти 0,5 м над підлогою. В середину труби встромлено компьютерний вентилятор, який живиться (чи як тепер пишуть, харчується)) від маленької сонячної панелі. В такому варіанті система працювала десь півроку. Згодом між сонячною панеллю і вентилятором поставленй контролер з Ардуіно, який слідкував за температурами і виконував МРРТ з перетворенням напруги. В результаті температура приміщення підвищилась приблизно на два градуси і значно зменшилась вологість. Різниця з контроллером і без - несуттєва. Хіба що в сильну жару підігрів не вмикається.
 23. Запрацювало! Дякую! Довго шукав де ж ті галочки поставити. В загальних налаштуваннях - нема, в налаштуваннях ген. порту - теж нема. Почав перебирати всі. Настройки генератора знайшлися в налаштуваннях батареї...
 24. Мультиметр показує саме це. При підключенні 2кВт стає 51,5
×
×
 • Створити...