-
Публікації
1 545 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача DraVVa
-
ось, будьласка :D
-
Питання щодо сантехніки, які не потребують окремих тем
DraVVa відповів у розділі Cантехніка, трубопровід
а через такий можна зливати воду з бойлера ? брати 6 бар ? -
Питання щодо сантехніки, які не потребують окремих тем
DraVVa відповів у розділі Cантехніка, трубопровід
а приклад зможете дати ? -
Питання щодо сантехніки, які не потребують окремих тем
DraVVa відповів у розділі Cантехніка, трубопровід
мене в квартирі задовбали ці підривні зі зворотним клапаном за 10 років поміняв штук 5 зворотній не тримає, в системі піднімається тиск до 10 бар, а підривні ні каплі не видають порадьте щось якісне або може є інші варіанти ? -
та щасливий я, щасливий :D і мовчун
-
це хвантастика ))
-
Шурік, Ви часом не Миколай ? :D
-
дякую - ні, мені чомусь це не важливо :D
-
упс - а мене звуть ТАТО !
-
так офіційно народжувати можна з 17, а пити з 21 !
-
я б по приколу свідоцтво про народження показав :D
-
неодноразово писав що у всіх різні рівні нормальності та адекватності ... так, вважаю що розлучення пройшло на очікуваному рівні - були і звинувачення і нерівний розподіл майна. Наголошую, було все очікувано, бо я знав що за людина поруч. але я не тільки про розлучення я вже десь тут писав ще до другого шлюбу прожив з коханою 5 років і зробив пропозицію, але почув "ні, бо її все влаштовувало і боялася що після шлюбу щось розладиться. Казала що ще має бути якийсь знак. От трохи згодом вагітність її переконала :D
-
от не знаю хлопці - в мене трохи не так було
-
отож бо - імхо! бо я знавав дівчиеу бібліотекара і в неї і з котлетками і з сорочками все було Супер ! :D
-
а чиї це вірші ?
-
вибачаюсь, але то була цитата з фільму
-
єслі женщіни дєрутся, лучше в драку нє встрявать :D
-
та викиньте це з голови й бігом тусить як тільки дуга сторона побачить що й без тебе добре то багато що переоцінить така собі ревність спрацює
