-
Публікації
1 545 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача DraVVa
-
шку чи шкд ? :D
-
Питання щодо сантехніки, які не потребують окремих тем
DraVVa відповів у розділі Cантехніка, трубопровід
фізику вчили? в формулах витрат енергії не тількі масса а й дельта температури і нагріти 100л або 500л буде майже однаково якщо 100л втратило 50градусів а 500л лише 10 -
так ви зробили чи ні ?
-
ви могли і зуби собі самостійно вирвать і роди прийняти питання тільки в тому чи прийнятні для вас ризики .... та й ще є нюанс - стоматологом та акушером працюють лише після навчання в спеціалізованому закладу та клятви, здається ще й ліцензія має бути. а от для "ремонтника" (будівельником це важко назвати) це не обов'язково, особливо клятва :D
-
для цього в мене є футбол і для тіла добре і пар випустить
-
згоден тема гниє ...
-
в німецькому кіно ? Добавлено через 38 секунд там і лан-1 теж є prom.ua/p261379844-zernodrobilka-lan.html
-
вдягнених чи не дуже? :D
-
часи минають, нині дехто вже не звертає увагу на стать :D
-
вибачте і ви нас, та й не ображайте в зворотнє ви ж самі спровокували фразою "всё что движется"
-
цікаво а брат того брата теж рухається ? п.с. зрвзу вибачаюсь за брудні слова, але нестримався
-
ви підписалися під кожним його словом ! Добавлено через 4 минуты а як жеж сам процес ?
-
а далі ? чому свої висновки не перевірив на практиці ?
-
И как ваша теория объясняет 80 % разводов колись в радянському журналі був анегдот :D
-
ну звідки в вас такі висновки ? Добавлено через 2 минуты :lol: Добавлено через 2 минуты так де тут помилка ? "много раз" чи "ни разу"
-
тому що шо болить про те й говорять
-
імхо, помилкове рішення
-
угу
-
servicecenter.com.ua/city-kiev-immergas.html
-
не бачу нічого схожого з реальним "життям" якщо вам не подобається "кросівок" то пофігу вживаний він чи ні якщо ж подобається, то ви вивчаєте всі переваги й недоліки, іноді "носячи" і тіпа нові (а їх можливо вже хтось тестував без штампу в "гарантійці") і вживані і іноді краще взяти вживаний мерседес ніж нову таврію
-
:D
