-
Публікації
1 545 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача DraVVa
-
это вечный вопрос и он ещё чаще будет возникать на постоянной основе
-
як швейцари забили так і тут 2-0 вже зараховано :D
-
звісно, ти ж в ньому працюєшь в рекламному відділі
-
гадаю що не меньше року я наприклад одружився після 5 років і то наречена зразу не погоджувалася, казала що все добре і не хоче щоб шось змінилося :D
-
Чтоб не пил, не курил, И цветы всегда дарил. В дом зарплату отдавал, Тёщу мамой называл. Был к футболу равнодушен, А в компании не скушен. И к тому же чтобы он И красив был, и умён. :D
-
с мужем нужно поступать как с собакой кормить, поить и отпускать побегать :D
-
вот она формула :D
-
чужих дітей не буває !
-
Ви хотіли поради? Ви її отримали !
-
повністю погоджуюсь
-
я ж писав - "як на мене" а боляче буде по любому, й чим довше тим сильніше
-
як на мене то краще знати анонімку пиши - купи сімку, напиши й викинь
-
Добрый день всем ! трехфазное УЗО ABB стало отключать линию через 5-10 сек после включения и при включенном вводном автомате и при выключенном вводном потом и просто в руках без проводов - взводишь, через 5 сек выключался после хорошей встряски в руках - перестал выключаться в утиль или есть варианты ?
-
Питання щодо сантехніки, які не потребують окремих тем
DraVVa відповів у розділі Cантехніка, трубопровід
вибачте, нічого не зрозумів в вашій відповіді... саме об'єм рідини збільшується при нагріванні й потрібно його компенсувати, незалежно від того швидко вона нагріється чи ні... хіба я не правий ? -
Питання щодо сантехніки, які не потребують окремих тем
DraVVa відповів у розділі Cантехніка, трубопровід
про згадані вами не скажу сам придбав років 4 тому Душевой бокс ATLANTIS дуже схожий на такий лійка одразу не працювала, замінили по гарантії але вистачило на рік - замінив на нормальну ще через пару років потік пластиковий прохід через стінку бокса - замінив все інше працює нормально -
Питання щодо сантехніки, які не потребують окремих тем
DraVVa відповів у розділі Cантехніка, трубопровід
то вам в рашу а тепер питання - який об'єм компенсаційного баку потрібно для сонячної системи нагріву води якщо в контурі приблизно 55л теплоноцію ? і порекомендуйте виробника будьласка
