Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 757
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    294

Усі публікації користувача Бездомный

  1. вже посилаємося на Біблію 🤣 так давайте повернемо Домострой - він відповідає саме канонам Біблії🤣
  2. щось цей паттерсон все більше й більше , навіть не розчаровує , а підбішує - і оце такі бовдури викладають психологію у Гарварді ?
  3. спойлер - піхота , але піхота береться з того самого місця , про яке мовчать гусари . використовувати людей у якості піхоти у ХХІ сторіччі , теж саме , що топити піч асигнаціями
  4. записали стендапера у пророки ?
  5. а як же великий дипломат сизоносий петьман - педро чоколаднав фабрика ? спромігся лише артсклади просерти ?
  6. Клапатий - неуклюжій. насправді - то все козацікі прізвища . Бо козацьке прізвище - то позивний . Знав дівчину на козацьке прізвище Переймивовк . Був викладач Убийвовк.
  7. строкатий - пестрьій , картатий - клетчатьій , кошлатий - який має густу відстовбурчену, розкуйовджену вовну , е.т.с... В Австралії живе найбільш кошлатий баран
  8. 42-річний Шамсуд-Дін Джаббар, підозрюваний у скоєнні теракту в Новому Орлеані, внаслідок якого загинули 15 людей і ще 35 отримали поранення, виявився громадянином США та ветераном війни. Чоловік народився і виріс у штаті Техас. З 2007 по 2020 рік проходив службу в армії США. Зокрема брав участь у військовій місії в Афганістані з лютого 2009 по січень 2010 року. Джаббар звільнився з армії у званні старшого сержанта й обіймав посаду менеджера з управління нерухомістю. У судових протоколах також зазначено, що він був розлучений. Слідство встановило, що спочатку Джаббар мав намір напасти на свою сім’ю. У передсмертних відеозаписах він розповідав про розлучення та плани зібрати родичів, щоб убити їх. Мотиви вбивці поки невідомі.
  9. більшість - вже на пенсії , або взагалі в труні ? але вони дали метастази . я мав на увазі , що Заходу нищити слід було савейськиї ахвіцеров саме на кацапії - поки вони були безсилі та безпорадні
  10. просто черговий доказ того , що савейских ахвіцерів необхідно було нищити , як скажених собак ще у 1991 році - як Мейдзі нищив самураїв
  11. на день народження Степана Андрійовича подох латиський мертвечук - в "верховном совете ссср" ця паскуда щось там затирала як "голос латиського народу" https://ru.wikipedia.org/wiki/Алкснис,_Виктор_Имантович
  12. комедія про те , як зухвала баба американка удає з себе японську цнотницю 🤣
  13. співають : прекрасная маркиза , все хорошо , все хорошо (с)
  14. з одного боку , кацапи знищили в Україні мільйон пасіонаріїв люмпен-пролетаріїв , з іншого - імпортували замість них мільони ще більш пасіонарних "чурок" - тобто ситуація не покращилася , а погіршилася . то ж чом би й ні ?
  15. адміністративні кордони - уявні головне - щоб кацапія перетворилася на сто воюючих між собою улусів
  16. нє-нє - головне ,щоб на кацапії почали не лише поліцейські авта та банкомати палити , а й стріляти одне в одне не примарні передумови для такого розвитку подій на кацапії існують
  17. ключове слово - повільно - нагадати , що Сунь Цзи говорив про наслідки затягування війни ? і ще раз - Трамп обіцяв зняти обмеження з видобутку та експорту газу та нафти - нагадати , що поховало срср , та змусило ерефію полірувати американского прутня на початку 90-х ?
  18. взагалі то кацапи активно бусифікують середньоазіатів дати зброю середньоазиатам ? ніколашка кривавий китайцям вже давав зброю , до чого призвело ?
  19. нє-нє , нехай буде за адвоката диявола - він потішний
×
×
  • Створити...