-
Публікації
54 784 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
пропаганда не робить з людей ідіотів , вона зазделегіддь на ідіотів розрахована і повірте - такими вони стали не завдяки 12 рокам пропаганди - вони завжди такі були
-
нажаль , мої добре освічені заможні московські та розчленінградські знайомі люто підтримують війну . це стало для мене шоком , але це - факт
-
пан рейдер удає , що не вміє в сарказм
-
як можна було посратися з тампом/венсом ? максимум що можна було - зняти з них маску "за все хороше проти всього поганого" , тобто , той , хто за них чи проти них голосуватиме - знатиме , за що голосує. то проблема не Зе , а Республіканської партії , яка дозволила себе хакнути кацапам впровадивши під популістськими гаслами троянську коняку на ім'я трамп
-
краще б не пройшов 🤣
-
фактично - була і не треба клеїти дурня , пане кацапський військовий злочинець
-
наші - розвідники , їхні - шпигуни🤣
-
так званих "звичайних обставин" не було з 1169 року
-
як перевести кацапську щелепу на мову
-
ви давно спілкувалися з кацапами ? не з хитродупими маніпуляторами типу латиніної , а з реальними кацапами "з землі" ? я - щойно . кацапи підтримують так зване "есвео" у повній впевненості у своїй правоті . У повній впевненості у своїй безкарності . У повній .
-
обставини - то не заслуга пана Леха . І так - я не закидаю йому те у провину . Він використав кдб на користь Польщі . Правильно зробив . Красунчик . мародерствувати Рейдерствувати в Макиївці , не перебуваючи під парасолькою ФСБУ ? Ні синку , це фантастика .
-
і що це змінює ? якщо Зе використав кремль .
-
тю. Лех Валенса - агент кдб . сралін - агентурив на охранку . членін - на охранку та кайзерівську розвідку . Вбивця кацапомразі столипіна - Дмитро Богров - агент охранки . Тобто танго можна танцювати удвох .
-
в такому випадку починати слід ще з обрання Брюховецького
-
ще один узкій воєнний корабель фсьо разом з екіпажем ?
-
очевидно , що вторгнення відбулося б , незалежно від того , кого виборці обрали б у 2019.
-
тобто мага може творити що завгодно , трамп може творити що завгодно ....безкарно . ага . прутня їм за щоку . один хер стосунки з трампістами нікчорту , і зіпсовні вони не сьогоді - ще з часів , коли трамп вимагав від Зе поховати Байдена
-
тобто xyйло не наважилося б уповномасштабне вторгнення ? так на вторгнення xyйла підштовхував найкращий кореш сизоносого петьмана - мертвечук
-
заставити вскритися консервну банку сурстрьомінгу на ім'я трамп до виборів - то не пройоб , а вдалий хід . ставитися до України гірше , ніж трамп ставився зазвичай , трамп не став . просто його змусили вскритися до виборів , а не після.
-
тобто ? ви вважаєте . що бразильским та піхвооким мавпам підтримувати кацапів можна , а УА мусить мовчки зглотувати ? ну зглотував сизоносий петьман , на колінах стояв з прутнем у роті . не допомогло .
-
баба , як вона є
-
Джерело: друзі росії в УЄФА просять повернути збірні до офіційних турнірів За інформацією журналіста Віктора Вацка, під час нещодавнього збору всіх президентів та генеральних секретарів асоціацій, які входять в УЄФА, було висунуто пропозицію повернути юнацькі та молодіжні збірні росії до офіційних матчів під приводом «діти не повинні страждати». Минулого року в ФІФА вже обговорювали подібну ідею, але відмовилися від неї після резонансу. Повідомляється, що ідею висунув президент Федерації футболу Греції, а його підтримали росія, білорусь, Чорногорія, Казахстан, Боснія та низка інших асоціацій. Наразі цю ідею вдалося зупинити. Нещодавно у російському футбольному союзі повідомили, що у вересні сподіваються вирішити питання повернення збірної росії, яка хоче брати участь у відборі ЧС-2026. Жеребкування відбору відбудеться вже у грудні.
