Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 784
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. пропаганда не робить з людей ідіотів , вона зазделегіддь на ідіотів розрахована і повірте - такими вони стали не завдяки 12 рокам пропаганди - вони завжди такі були
  2. нажаль , мої добре освічені заможні московські та розчленінградські знайомі люто підтримують війну . це стало для мене шоком , але це - факт
  3. пан рейдер удає , що не вміє в сарказм
  4. як можна було посратися з тампом/венсом ? максимум що можна було - зняти з них маску "за все хороше проти всього поганого" , тобто , той , хто за них чи проти них голосуватиме - знатиме , за що голосує. то проблема не Зе , а Республіканської партії , яка дозволила себе хакнути кацапам впровадивши під популістськими гаслами троянську коняку на ім'я трамп
  5. фактично - була і не треба клеїти дурня , пане кацапський військовий злочинець
  6. наші - розвідники , їхні - шпигуни🤣
  7. так званих "звичайних обставин" не було з 1169 року
  8. як перевести кацапську щелепу на мову
  9. ви давно спілкувалися з кацапами ? не з хитродупими маніпуляторами типу латиніної , а з реальними кацапами "з землі" ? я - щойно . кацапи підтримують так зване "есвео" у повній впевненості у своїй правоті . У повній впевненості у своїй безкарності . У повній .
  10. обставини - то не заслуга пана Леха . І так - я не закидаю йому те у провину . Він використав кдб на користь Польщі . Правильно зробив . Красунчик . мародерствувати Рейдерствувати в Макиївці , не перебуваючи під парасолькою ФСБУ ? Ні синку , це фантастика .
  11. і що це змінює ? якщо Зе використав кремль .
  12. тю. Лех Валенса - агент кдб . сралін - агентурив на охранку . членін - на охранку та кайзерівську розвідку . Вбивця кацапомразі столипіна - Дмитро Богров - агент охранки . Тобто танго можна танцювати удвох .
  13. в такому випадку починати слід ще з обрання Брюховецького
  14. ще один узкій воєнний корабель фсьо разом з екіпажем ?
  15. очевидно , що вторгнення відбулося б , незалежно від того , кого виборці обрали б у 2019.
  16. тобто мага може творити що завгодно , трамп може творити що завгодно ....безкарно . ага . прутня їм за щоку . один хер стосунки з трампістами нікчорту , і зіпсовні вони не сьогоді - ще з часів , коли трамп вимагав від Зе поховати Байдена
  17. тобто xyйло не наважилося б уповномасштабне вторгнення ? так на вторгнення xyйла підштовхував найкращий кореш сизоносого петьмана - мертвечук
  18. заставити вскритися консервну банку сурстрьомінгу на ім'я трамп до виборів - то не пройоб , а вдалий хід . ставитися до України гірше , ніж трамп ставився зазвичай , трамп не став . просто його змусили вскритися до виборів , а не після.
  19. тобто ? ви вважаєте . що бразильским та піхвооким мавпам підтримувати кацапів можна , а УА мусить мовчки зглотувати ? ну зглотував сизоносий петьман , на колінах стояв з прутнем у роті . не допомогло .
  20. Джерело: друзі росії в УЄФА просять повернути збірні до офіційних турнірів За інформацією журналіста Віктора Вацка, під час нещодавнього збору всіх президентів та генеральних секретарів асоціацій, які входять в УЄФА, було висунуто пропозицію повернути юнацькі та молодіжні збірні росії до офіційних матчів під приводом «діти не повинні страждати». Минулого року в ФІФА вже обговорювали подібну ідею, але відмовилися від неї після резонансу. Повідомляється, що ідею висунув президент Федерації футболу Греції, а його підтримали росія, білорусь, Чорногорія, Казахстан, Боснія та низка інших асоціацій. Наразі цю ідею вдалося зупинити. Нещодавно у російському футбольному союзі повідомили, що у вересні сподіваються вирішити питання повернення збірної росії, яка хоче брати участь у відборі ЧС-2026. Жеребкування відбору відбудеться вже у грудні.
×
×
  • Створити...