-
Публікації
54 785 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
щось горить у Барнаулі ?
-
тобто це відео - іпсо ? і взагалі - то не полонений кацап дітдомовець , а український актор ? Так на заводі таких близько 20 голів у полон потрапили .
-
ну кацапи на них КАБи зкидали , щоб вони у полон не потрапили , і не дали свідчення
-
печінку виїдали - орбан пропонує здатися на "милість" ось цих
-
потрібні полонені кацапи , які дають свідчення про канібалізм кацапів
-
а чому "без" ? піхвоокія при справах
-
якщо дворникова забаранили - то таки влучили
-
Діма Гордон попередив батьків хлопчиків/дівчаток у трусіках , що скоро від заводу та персоналу заводу в Алабузі мало що залишитться , то ж нехай їх забирають , якщо діти їхні їм ще потрібні живими .
-
влучили , сподіваюсь , без образ
-
любило себе падло - поближче до морька трималося
-
може Дворнікова у Котлубані забаранили ? 120 українських дронів атакували арсенал із ракетами у Волгоградській області РФ.
-
ну от її на західні компонети й міняли бо інакше взагалі не боєздатне
-
то я перевів розмову з Басаєва на Дудаєва , бо під час ліквідації Басаєва пан кацапський воєнний злочинець Кантон вже вирогідно дембельнувся
-
Імре Надь був аґентом НКВС , легше стало ? Дмитро Богров був аґентом охранки - легше стало ? Роман Шухевич воєнний вишкіл отримав у Абвері . Легше від того не стало ані кацапам , а ні Абверу . Іноді не зрозуміло - хто кого використовує - організація аґента , чи аґент організацію
-
до кацапів починає доходити 🤣 Тут недавно Израиль с пейджерами показал как можно закладки делать. Вся система управления стратегическим оружием собрана на западных компонентах. Патриоты уверены , что когда Путин шмякнет по кнопке , ракеты полетят в Лондон, а не в зауральский бункер ?
-
~ +|- тротиловий еквівалент американськго 155 мм снаряду - 78 тонн . Що там про "деблокованих" кацапів у Вовчанському Агрегатному заводі ? Не лише знищили гарнізон , та полонили рештки , а й впіймали кацапів на канібалізмі 🤣
-
та скальп будь якого віп злочинця - то скальп віп злочинця іншім віп злочинцям привід замислитися коли кацапи востаннє втрачали генерала армії ? 🤣 сам факт , що кацапи мовчать у ганчірку - говорить про те , що це - дуже травмуюча новина
-
отримані свідчення , що андрофаги на вовчанському аґрегатному заводі жерли одне одного Ще лишилися питання - кого Геродот мав на увазі під "андрофагами" ? понад 2500 років минуло з описаного Геродотом походу Дарія у Скіфію , а кацапи лишаються людожерами
-
о ... о А то не ви доклали руку до ліквідації Джохара Дудаєва ? що було "маячком" у випадку дворнікова , ми узнаємо не скоро , якщо узнаємо взагалі але , думаю що , це таке вишукане послання кацапському генералітету : не метушіться перед неминучею ганебною поразкою . звісно , якщо жити хочете .
-
яле , якби Басай не "витягнувся" - удар все одно було б завдано так може й дворнікова "витягнули" , різниця у тому , що кацапи тим гучно хизувалися , а Буданов багатозначно посміхнеться раптове - не раптово (с)
-
Матч в библиотеке Лиза Лэйн (1933 -2022), одна из сильнейших шахматисток Америки стала героиней голливудского фильма, посвящённого её жизни. Её биографию хвалили многие, за исключением легендарного Бобби Фишера. Когда однажды журналист спросил Фишера: «Вы когда-нибудь проигрывали женщине?» — он ответил: «Место женщины — мыть посуду». Эти слова дошли до Лизы и американского феминистского сообщества, и она решила бросить вызов Фишеру, предложив ему сыграть серию партий в её библиотеке. К удивлению многих, Фишер согласился. Они сыграли двадцать партий, и Фишер выиграл все партии. Фишер позволял ей долго размышлять над ходами, в то время как сам уходил в библиотеку искать книги, не проявляя особого интереса к игре. Когда Лиза делала ход, Фишер быстро отвечал, уверенный, что она конечно помнит ходы и позиции, но не понимает их сути. После последней партии Фишер язвительно спросил её: «Ты мыла посуду?». Это поражение стало переломным моментом в жизни Лизы, и вскоре она ушла в мир галлюцинаций и зависимости.
-
так Басай теж був приємним бонусом - міг і не з'явитися у момент ураження партії озброєння Басай - взагалі , хіба не перший фраг , уражений за допомогою безпілотника .
