-
Публікації
54 785 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
295
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Бездомный
-
які ж ці паскуди однакові 🤣🤣
-
османське вялічіє - дороговартісна іграшка 🤣 піхва з українським паспортом - як засіб пересування світом . знаю випадок , коли камерунець так з українкою переїхав до омріяної Канади , до якої за інших обставин він міг потрапити хіба що у солодких снах .
-
типу комбо ? загинув , як Басаєв ? Під час приоймки важливої партії озброєньнь ? раптово ? чи вели , як Басая ? Басаєва вполювати кацапам допомогли янкі . Дворнікова вполювати теж допомогли янкі ? Чи може вже Моссад ? От вміють кацапи бити горщики з тими , хто може зробити боляче . Цим необхідно користатися.
-
хто б сумнівався , що буде масовий мор воєнних злочинців - воєнний злочинець Ахромеєв не дасть збрехати. Давно-давно - ще в газеті - бачив фото воєнного злочинця Ахромєєва в зашморгу ( хто б тоді подумав , що треба той шмат папірця зберегти ) . Вже прибрали , нажаль .
-
Волгоградская область. Поселок Котлубань. После уничтожения припрятанной иранской пусковой установки произошла детонация 45 тонн боеприпасов. Такая детонация эквивалентна тактическому ядерному взрыву. Уничтожено 90 процентов складов - данные из наших поверенных источников ГУР и СБУ.
-
Аеродром у Ейську ( той , з якого кацапи бомбили Маріуполь ) горить після прильоту БПЛА - деякі ЗМІ пишуть, що там русня зберігала «Кинджали»
-
Ван Ї застеріг інші країни від "підливання олії у вогонь або використання ситуації з корисливою метою". тобто підливати олію у вогонь та використовувати сутуацію з корисливою метою можна тільки піхвоокії ?
-
піхвоокія що , вже визнала , що вона є суб'єктом війни на боці кацапії ?
-
🤣Елена Вяльбе считает, что для возвращения России нужно скинуть бомбу в центр Лондона.🤣 — Вы недавно сказали, что, когда мы вернемся на международную арену, мы должны быть сильнее, чем вчера. Что должно случиться, чтобы Россию вернули не только на Олимпиады, но и на все остальные соревнования под своими флагом и гимном? — Я скажу вещи, которые вообще нельзя говорить. Если бы мы кинули серьезную бомбу на центр Лондона, все бы уже закончилось и нас бы уже везде пустили. Борьба России со всем внешним миром продолжается веками. Нас никогда не любили, даже когда делали вид, что любят. Они всегда стоят с заточкой за спиной. Я люблю, когда наша страна сильная, наша сила раздражает весь мир. Не надо загадывать, но рано или поздно все равно нас пустят. Им тоже некуда деваться, потому что это не может продолжаться вечно. Если еще год назад я говорила, что нас вернут по окончании СВО, то теперь я понимаю, что даже по окончании спецоперации быстро ничего не произойдет. На возвращение на международную арену уйдет еще не один год, – рассказала президент Федерации лыжных гонок России (ФЛГР) Елена Вяльбе.🤣
-
а що , заздрісно ?
-
xyйло приготуватися ?
-
на масквабаді - в місті Коломна . Черговий гусар потрапив у медову пастку , лошара . Ліквідовано полковника рф Олексія Коломєйцева. Полковник був керівником 924 державного центру безпілотної авіації МО рф. Особисто він був інструктором БпЛА. Готував російських операторів та обслуговуючий персонал шахедів.
-
Прежде чем захватить Кувейт, Саддам Хусейн поинтересовался у американцев как они на это посмотрят. И какой-то высокопоставленный американский дипломат сказал что США нет никакого дела до Кувейта, хотите захватить - захватывайте. Ну он и захватил. А потом оказалось что тот дипломат не имел никах полномочий давать такие гарантии. Надули Саддама.
-
а як вам таке : "озаріння" кацапа ?
-
🤣🤣🤣Теперь положите туда в гнездо носки деда и вокруг дома бегайте минут 45, постираются... Лучше всем будет🤣🤣🤣
-
Костянтин Машовець 9 ч. · Ги-ги...))) у секті під назвою "рпц" набирає силу шкандаль... Адже, за словами богослова та публіциста Андрея Кураєва, воШдь цієї секти, "Гундяй", схоже впав у фундаментальну "ересь" - у одній з своїх проповідей він прямо заявив, що... "через иконопись можно познать сущность Бога" (дослівно - "человеку через иконопись даётся понимание божественного бытия")...й далі... навіть, спробував пояснити прихожанам, які його слухали у той момент - як саме людина може "познать божественную сущность", дивлячись на ту чи іншу ікону... Кураєв, навіть, відповідне відео продемонстрував... у передачі Дмитра Нізовцева На думку Кураєва, це є пряма та недвозначна релегійна (православна) ЄРЕСЬ, бо ще у 14-у столітті, на одному з Соборів Церкві-матері, у Візантії, була повність засуджена та відкинута так звана "єрєсь Варлаамова", яка стверджувала, що людина цілком здатна зрозуміти та усвідомити "сущность Бога"... Тобто, Східна Християнська Церква (прото-церква усіх сучасних православних церков), з якою "виходить" й рпц, звісно, на її думку... офіційно стверджувала (навіть постановила це на спеціальному Соборі) й продовжує стверджувати, що "людині не дано" усвідомити "конструкцію" Бога... а той, хто вважає навпаки - ЄРЄТІК... Й щоб стати ним, у цьому контексті, достатньо публічно заявити, що людині цілком дано зрозуміти... як влаштований та "сконструюваний" Бог, що він думає й чому робить чи не робить те, або інше... Що, власне, глав-сектант "рпц", так званий "патриарх Кирилл" (відомийй "у миру", на призвісько "Гундяй") й зробив... Тобто, відтепер... його можливо ОФІЦІЙНО (звісно, з православної точки зору)... вважати ЄРЄТІКОМ. Більше того, його тепер Константинопольска церква повинна предати анафемі... а всі його "писання" - знищити... Так само, як й решта православних церков... А всьо... через те, що це "туловІСЧе", свого часу, пропускало лекції у семінарії, або їх неуважно слухало, й геть не знає й не розбирається у фундаментальних положеннях, основах та історії тої релігії, прибічником якої він себе вважає... Красота, ящітаю... Недаремно, свого часу... Візантія, відмовилась цим сектантам Томос давати...
-
пріорітетність цілей визначає генштаб ЗСУ
-
"Вчера на Купянско-Боровском направлении батальон БПАК "Ахиллес" 92-й ОШБр ВСУ отразил штурм огромной российской колонны из ≈50 единиц техники, которая двигалась в направлении Колесниковки и Кругляковки. Всего "Ахиллес" заявляет о 40 поражённых единицах техники по итогам боя".
-
але кацапи мусять перебувати у постійній готовності , тримати багацько ппо ........
-
і отримали б Бучу/Ізюм по всій території ? а що ще гірше - всі б знов зробили вигляд , що нічого не відбулося це ж вже було «Пам'ятай» Олександр Олесь Коли Україна за право життя З катами боролась, жила і вмирала, І ждала, хотіла лише співчуття, Європа мовчала. Коли Україна в нерівній борьбі Вся сходила кров'ю і слізьми стікала І дружної помочі ждала собі, Європа мовчала. Коли Україна в залізнім ярмі Робила на пана і в ранах орала, Коли ворушились і скелі німі, Європа мовчала. Коли Україна криваві жнива Зібравши для ката, сама умирала І з голоду навіть згубила слова, Європа мовчала. Коли Україна життя прокляла І ціла могилою стала, Як сльози котились і в демона зла, Європа мовчала. 22.08.1931
