Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. всю Другу світову нейтральна швейцарія була кріптосоюзником Гітлера , як і нейтральна швеція ( купували у такий спосіб недоторканість , та ще й заробляли гроші ) А на нейтралітет Бельгії Гіитлер взагалі поклав з прибором ( що й визначило блискавичну перемогу над Францією ). Нейтральний статус дууууже дорого коштував Україні .
  2. Можливо , ідея і слушна - принаймні для ситої Бучі але , є декілька "але" - а чи було зброї та амуніції у кількості , достатній для озброєння ? - ви в курсі , що 95 % всіх вбивств в Україні - всередині сім'ї - на фоні бідності та побутової невлаштованости ? - ви в курсі , скільки людей до війни дотримувалися антивоєнних поглядів - були прибічниками "миротворців" Дубінського , Бужанського , Шарія ,Тимошонки е.т.с. Україні ще пощастило , що презедент , який був обраний під пацифістськими гаслами типу "домовимося посередині" , виявився Зеленським , а не умовним Бужанським , Дубінським , Кивою , або Шарієм чи Тимошонкою . Цьому відео - лише два роки .
  3. нейтралітет - дуууже дороге задоволення особливо , якщо нарід голосує за мир , тобто за демагогів - "миротворців" з кдбшною рукою у дупі
  4. ну , користуватися ж не виходить ?
  5. нерухоме лайно довелося кинути , як ящірці хвіст ? Джеффрі Епштейну - постачальнику лоліт трампу , клінтону , гейтсу , е.т.с. довелося покінчити з собою у тюрмі
  6. ну , комусь точно приносять
  7. а ви прибічник Убасуте ? uk.wikipedia.org/wiki/Убасуте
  8. вони не те щоб погані - вони не тієї лояльності даунбасня завжди ставилася до України , як клоп , який смокче кров
  9. уххх - 250 кіло вибухівки на голову
  10. Я помилялася в світогляді своєму. На мене вплинула розпуста буржуазна...
  11. під шконкою має опинитися вісь зла (якщо їх не загонять під шконку - то вже проблеми не стільки однієї України , скільки колективного Заходу , з яким Китай , як лідер вісі зла , по суті пішов на відвертий конфлікт ) Україна - не з ними . І вже це - добре . Краще одразу знати відповідь "ні" - негативну відповідь , ніж на щось марно сподіватися .
  12. але ж Трамп - далеко не середній клас лишень меседжі свої адресує до середнього класу
  13. вигідніша ? чим ? кацапи змушені були перелаштовуватися на ходу , розкрити своїх "таємних" спільників - з вісі зла - іран , північну корею , китай , індію , емірати ... орбана , фіцо , трампа , маска , рамасвамі.... підірвати північний потік , втратити репутацію непереможного війська , втратити репутацію респектабельної держави , втратити репутацію інвеситиційно привабливої держави . пролетіти повз олімпіади ( а це дуже важливий захід по відмиванню мундиру ), е.т.с те , що Захід реагує так кволо на геноцид та сформовану вісь зла - дивує , так .
  14. не повірю , поки на власні очі не побачу , як США добровільно стрибне у прірву
  15. то ж мав би отримати санкції для компенсації , але ж ніт
  16. мінськ 3 ? пропонуєте пробачити кацапам фальстарт з тотальним геноцидом , та надати кацапам можливість неквапно підготуватися ретельніше ?
  17. якби ж тільки раша - за рашею відкрито стоять іран та північна корея , а ховаються китай , індюки , арабські емірати , е.т.с.
  18. що значить - "підставив" ? Просто з піхвооких мавп привсесвітньо - прямо у Давосі - зірвали фігову маску "нейтралітету"
  19. блд . викинуло його в'ю на англійській - для англомовного слухача що воно несе як воно працювало у очистці ?
  20. тим більше - уславлених демагогів
  21. тобто отой оплачений великою кров'ю "зуб" з контрнаступу на Токмацькому напрямку хоч якось "монетузували" ?
×
×
  • Створити...