Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. а може це кацапи через проксі намагаються хитати човен ?
  2. ..В Естонії затримали професора університету за підозрою у шпигунстві на користь кацапії В'ячеслав Морозов - громадянин кацапії =================== коли до держав Захду дійде кожен студент з кацапії - то кацапський шпигун , кожен поп у церквах РПЦ за кордоном - то резидент
  3. короткоствольна зброя на війні - то щось на кшталт рогатки
  4. так - звертали увагу на те , що елементи ураження лишають квадратні дірки - як елементи ураження БУКа тож кацапи цим іпсо намагаються прикрити втрату другого блохольоту
  5. а може проапгрейжена С 200 ? в тому напрямку - напрямку керченського мосту - пуски С 200 вже були Костянтин Машовець 3 ч. · Це з мого посту за 3-е січня нинішнього року... А тепер подумайте й спробуйте зробити висновок... чи міг би це бути "френдлі файєр"...?
  6. могли жахнути С 200 у напрямку А 50 та мосту одночасно , а кацапи з переляку лупонули їм на перехоплення с 400 . згадаєш тепер злим тихим словом тих , хто порізав "не точні" Р 17
  7. взагалі то саме о 21 годині - за десять хвилин до ураження , Зеленський похизувався новим ппо
  8. в будь якому випадку - це ж ще вистежити такі цілі треба «Астер» состоит на вооружении Франции, Италии и Великобритании Що там рибак про проксі військо Великої Британії казав ? Бритти нарешті згадали , що прототип Джеймса Бонда - Сідней Рейлі - одесит ?
  9. а яка різниця - чим ? ракетами , чи переляком кацапського ппо ? головне - рахунок на табло - знищено два коштовних гостродефіцитних літака , з ще більш дефіцитними екіпажами ще не відомо , який спосіб ураження для кацапів ганебніший - обидва ганебні для будь якої ланки імперії кацапія
  10. як це -"відношення не має "? навіть , якщо ППО Керченського мосту "дружнім вогнем" кацапогівнольоти збило - це ж як треба було кацапів залякати , щоб вони з переляку за раз два своїх літака на 800 000 000+++ долларів уразили ?
  11. Засуджений у 2021 році на 14 років за педофілію режисер «Ералашу» Белостоцький пішов воювати
  12. гноми - посіпаки людрожерів , любителі кривавих кацапських грошей Глава МЗС Швейцарії заявив у Давосі, що "не буде миру без слова Росії" www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/glava-mzs-shvejtsarii-zayaviv-u-davosi-scho-ne-bude-miru-bez-slova-rosii.htm?_gl=1*7w0mjr*_ga*MTIyNjIxMjcwNy4xNjkzNjY1ODg1*_ga_JBX3X27G7H*MTcwNTI3MTIxOC4xNy4xLjE3MDUyNzI5NjAuNTAuMC4w
  13. Росія має бути повністю розбита, як німці в 1945 році: французький експерт застеріг ЄС від напівзаходів war.obozrevatel.com/ukr/rosiya-mae-buti-povnistyu-rozbita-yak-nimtsi-v-1945-rotsi-frantsuzkij-ekspert-zasterig-es-vid-napivzahodiv.htm
  14. вікі оперативно відреагувала uk.wikipedia.org/wiki/А-50 14 січня 2024 року, близько 21:00, за повідомленням комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки у Верховній Раді України, Україна збила російський літак ДРЛО А-50, який перебував в повітряному просторі над Азовським морем[19].А-50 збили одразу після того, які він заступив на чергування в районі Кирилівки, близько 21:10 - 21:15. Він припинив відповідати на запити тактичної авіації, згодом пілот російського Су-30 зафіксував займання та падіння невстановленого повітряного судна. мінус п'ятнадцять кацаповоєнльотів Екіпаж : 5 людожерів Тактичний екіпаж: 10 людожерів
  15. тобто збив винищувач ? з неба ? не з землі комплекс ппо ?
  16. чим ? Це ж величезна відстань .
  17. Український нарід бився за волю поневолених кацапами та їхніми кацапощелепними посіпаками НАРОДІВ з двома тоталітарними антилюдськими потворними утвореннями - з гітлерівцями та кацапощелепними людожерами . гітлеризм знищений , знищити не добитий кацапізм - зараз на часі .
  18. дай то Боже . Я згоден з вами , що Зе зламав у багатьох ( але , нажаль, далеко не у всіх ) головах на Заході дуже багато зашкарублих шаблонів , які здавалися незламними . Але ж кацапи вміють відмивати свого білого костюма Бріони від крові та мізків вбитих ними людей. Якщо вдасться обнулити репутацію кацапів , як цивілізованого народу , то буде неймовірно . Бо поки що я не бачу , щоб до кацапів на Заході почали ставитися відповаідно до того , хто вони є - як до людожерів агндрофагів - всі люблять криваві кацапські гроші . навіть справжній палковник аферистович любить криваві кацапські гроші .
  19. британці того факту й досі не усвідомили розумієте , що ніхто на Заході не хоче ревізувати Історію Другої світової війни , та влаштовувати Нюрнберг ще й для кацапів - виганяти кацапів з радбезу оон та самої оон
  20. ха ха два рази Гітлерівсько-Сралінській навалі - у 1939-1941 Гітлер атакував Велику Британію у воєнній спілці зі Сраліним .
  21. якщо вибір між тим , щоб бути проксі армією Британії , та тим щоб бути армією чорнопіджачників в кацапів , які ссуть у вуха брехливу маячню про якесь там міфічне "слов'янське братство народів на користь кацапів людожерів" , то краще вже бути проксі армією Британії , та нарешті знищувати споконвічного ворога народу України - кацапощелепну наволоч за допомогою Великої Британії .
×
×
  • Створити...