Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

cherednik

Пользователи
  • Публікації

    53
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Имя
    Микола
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

212 переглядів профілю

cherednik's Achievements

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

  • Преданный форуму
  • 10 комментариев
  • Начало популярности
  • Первый пост
  • Начинающий собеседник

Recent Badges

13

Репутація

  1. саме тому я і планую гідроізолювати (точніше це пароізоляція) і на верх полістирол щоб енергія теплова від теплої підлоги не йшла в цоколь
  2. Може щось і накручую))) Але логіки поки не бачу, навіщо гріти фундамент і підвал в чому перевага такого рішення, фізику ж не змінити.
  3. В мене так не вийде бо це холодний підвал і втрати тепла будуть скажені, якщо не зробити терморозрив. Роль акумулятора тепла відіграє стяжка + керамограніт.
  4. маю декілька запитань щодо будівництва каркасного будинку. Отже маю фундамент 9 на 9,8 м. загалом думав будувати 1 поверх - але розумію що напевно буду будувати ще мансардний півповерх. проект це попердній і напевно не фінальний, але це так для наглядності. 1. Фундамент явлює собою підвал плити пк зверху по яким залятто плиту 10см. в подальшому плитку закатаю руберойдом і буду ставити стіни. через це чи є сенс під стіни покласти 10-15 см щільного газоблоку щоб відсікти холод? В подальшому в будинку буду класи 10 см політиролу та 7 см стяжки (теплої підлоги)? Якщо ж поставлю стіни на фундамент а потім зроблю теплу підлогу - чи не буде проблема що стіна буде якби в середині стяжки + у відносно холодній зоні? 2. кріплення до фундаменту - зовнішні стіни нема моливості забурити (точніше є але лише в декількох точках) - але є закладні проволка катанка (зусилля мінімум 500 кг кожної тобто не менше чим анкер) якою буду кріпити зовнішні стіни. усі внутрішні стіни є можливість анкеруват до плити. Чи варто ще якось додатково кріпити каркас до цоколя? 3. обшивка осб - розумію що будь яка плитка обшивка дає жорсткість конструкції але мене турбує що цей матеріал є погано паропроникним, в мережі є багато відео коли його використовують в такому ж пирозі як планую я - 150 + по 50 з кожної сторони перехресне утеплення. ЧИ не замкну я таким чином стіну і чи не буде волога накопичуватися в осб коли він по факту буде в середині утеплювача. (конструктив я прорахував і майже скрізь в мене є змога поставити укосини)? 4. Пиріг планую наступний: 150на40 - стійки (і весь конструктив каркасу) в середині 15 см вата ізоват 45, зовні перехресне утеплення скловата 5см + вітробарєр і вентильований фасад, в середині паробарєр хороший, 5 см перехресне утеплення ватою 135 щільності в якій прокладка електрики далі пароізоляція і ще шар спіненого поліетилену фольгованого 2 мм і закриваю два шари гіпсокартону (1 шар всі стики зашпакльовую, 2 шар з розбивкою швів). 5. як зробити перекриття між поверхами максимально жорсткими та з гарною звукоізоляцією. коли вивчав це питання то єдине що бачу це подвіні балки одні на стелю інші на підлогу (розвірванні між собою)?
  5. гарна пропозиція, але це вже завтра спробую перемалювати, дійсно ширина коридору 2м - занадто, хоча якщо зменшити коридор шафа для верхнього одягу не стає, а виносити її в холодну веранту теж не ок... також зрозумів що тамбур (скажімо так брудна зона + відсікання холодного/теплого повітря) виявляється безтолковим, тісним і його взагалі прибрав (точніше він буде зовні будинку)
  6. Трохи спробував візуалізувати певні моменти. Буду вдячний за критику до планування (меблі просто спробував побачити в реальному розмірі). Розмірри тут теж не точні, але напевно краще чим зошит в клітинку. Вихідні дані сім'я 3 людини + кішка. Технічно можна рухати все крім тех приміщення бо вже заведені комунікації з тієї сторони. Відверто розумію що не вистачає квадратів 10.... площі (або 2 поверху😁) для розуміння: там де вхід я планую довгий навіс під авто (тому вікна так не плануються, лише для технічної кімнати, там де двері з вітальні там в теорії може бути тераса, тому вікно теж відсутнє, нажаль програма пробна і досить обмежена в конструктивах).
  7. це і роблю. але свої помилки всеодно маєш зробити сам (хоча звісно хочеться звести їх до мінімум). осб всередені навіть думки нема використати (та і потреби насправді нема такої) думав для кращої жорсткості і стійкості каркасу зовні обшити - але є питання паропроникності. Звісно осб є паропроникна (погано але папропроникна) але все цей елемент мене трохи хвилює (хоча в себе я всі конструктиви малював з укосинами). я теж за мінімум мокрих робіт - і ГК обрав так як мені цей варіант здається найоптимальнішим (екологічність, бюджет, об'єм робіт) потрібно буде ще наносити шар шпаклівки перед фінішним покриттям - але шар мінімальний тому воно себе виправдовує.
  8. бо додатково профіль це мінімум 4-5 см. і якщо площа велика то це звісно забирає. Що ви думаєте про ОСБ плиту для обшивки каркасу як зсередини так і зовні?
  9. несуча стійка пароізоляція основка (хороша дорога) до неї брус 50на50 саме в цих 5 см прокладаю усі комунікації електрика розводка. і в цих же 5 см утеплювач щільний базальт (може конопля але не бачив її щальної) на верх ще одна пароізоляція (попростіше, шоб захистити від вати і пилу) на верх ще поліетилен вспенений фольгований і на верх ГК з розбіжкою стиків.
  10. то власне цим і займаюся, тому і на форумі. час десь до березня точно є. нічого не забереться. 2 см ГК + 1 см штукатурка (за умови звісно рівної геометрії стіни)
  11. 150 на 40 ні Хоча, у Фінляндії є спеціальний ГК для зовнішнього використання. В нас такого звісно нема + цінник думаю там буде космос
  12. власне через це + відсутність можливості зробити 1,5 санузла і дадоткові площі (кладову/гардероб) - і виникає бажання 2 поверху щоб одну спальню лишити на 1 поверсі а решту на 2 поверх (навіть якщо б це була мансардний поверх). є варіант зробити 2 спальні, але в нас зараз сім'я із 3 осіб, коли буде 4 - то 2 спальні така собі історія....
  13. Зовнішні стіни 2 шари гіпсокартону штукатурка. Внутрішні десь гіпсокартон теж в 2 шари і штукатурка, десь дерево (маю стару дошку яка почорніла от з неї хочу зробити щось цікаве) Планування є попередні так сказати "напрацювання" Звісно тут не усім все буде зрозуміло))) 1 см дорівнює 1 метру. Виходить для мого фундаменту 75 корисної площі. І от коли думаєш що зараз ми живемо в квартирі 46м то 75 це багато - але для будинку якось не вистачає. Хоча концепція може змінитися, і це буде дача для сезонного проживання.
  14. то нема проблеми. це ж я не запитував, я відповідав. в себе і планую робити 250, навіть трошки більше. Власне все ж почитавши декліька днів форум повивчавши прийняв рішення робити каркас в 1 поверх як і планував.
×
×
  • Створити...