
Ihor Chumak
Пользователи-
Публікації
353 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Ihor Chumak
-
Не ганьба, а привід для болотяних пишатися.
-
Все-таки, хочу відмітити, що на Южмаші/КБЮ їх концентрація була підвищена.
-
Була така думка. Зимою температура опустилася до +8. Зараз +15. Коли заселимося, має бути десь +22. Може, тоді і не буде ніякої конденсації.
-
Вище Пропелер писав, що силіконова мембрана - в якійсь мірі паропроникна. Тобто, цього має бути достатньо.
-
Не зовсім розумію, для чого пароізоляція на плоскому даху. Вона же, начебто, потрібна, щоб не пропустити пару з приміщення в утеплювач. Як пара в середині будинку подолає бетонне перекриття, щоб потрапити у ЕППС? Чи я щось неправильно розумію? У мене бетонне перекриття. На нього покладений ЕППС. Він укритий поліетиленовою плівкою. А зверху вже залита стяжка.
-
Хм... Думаєте, це рештки дощової води? Перекриття просвердлене стояло все минуле літо. І ще й досі вся вода не вийшла?
-
@Propeller, вибачте, не зрозумів до кінця. Тобто, або пункт 1, або 2, так? Чи це спочатку пункт 1, а потім, як просохне, пункт 2? У пункті 2 про які отвори йдеться - у перекритті чи під аератори? І чим їх заповнити, силіконовим герметиком? А аератори так і треба залишити на даху чи потім можна демонтувати? Бо дах передбачається експлуатованим, їх там швидко відіб'ють.
-
Так, гідроізоляція вже є. Минулого літа все просохло і не крапало. Але восени почало крапати. Зимою не крапало. А от цією весною знову почало. Здається мені, цей цикл буде вічним...
-
Потребую ще допомоги. Залишилася одна проблема. Коли я заливав стяжку на даху, то були дощі. Літо видалося таке собі. У шви під стяжку і ЕППС натікло достатньо води. В кількох місцях вона через тріщини протікала по стіні між пінопластовими блоками та бетонною стіною і виходила між швами пінопласту і замочувала штукатурку фасаду. А десь знаходила шлях в середину приміщення і виходила в районі вікон. Тому пробурили у перекритті отвори - по пам'яті в місцях ям. Вийшло по одному отвору на кімнату. І зили по 20-30 літрів з кожного отвору... Але тепер там конденсується волога і зараз вона постійно крапає собі по краплі кожну хвилину... Минулого літа воно все просохло і не крапало. Це почалося восени і поновилося оце зараз. Що ж... Почекаю літа, поки воно просохне, і треба його чимось заліпити... Питання в тому, чим і як його заліпити, щоб більше жодної краплі? Є ПУ герметик. Є ще цементна ремонтна суміш, якою гідроізолював шви у підвалі. Перекриття товщиною 200 мм. Отвори 8 мм. Я так розумію, треба ж заповнити ці отвори на всю глибину 200 мм. Треба ж ще якось фізично спромогтися це зробити... Підкажіть, будь ласка, що з цим зробити.
-
Мабуть, ви праві. І немає сенсу в такій економії.
-
Ви жартуєте? Хіба не чули характерне мопедне жужання?
-
От ви тут не зрозуміло про що сперечаєтеся, а в темі немає Бездомного зі звітом. Хоча, здається, в цей раз все повз нього пролетіло, може він і не чув...
-
Вітаю! Підкажіть з такого питання. Збираюся робити у будинку чистову стяжу. Буде заливатися по ЕППС, у санвузлі - з теплою підлогою. Задумався, чи потрібно заливати ділянку під ванною? Чи можна зекономити, а каркас під ванну поставити відразу на плиту?
-
Азовсталь... Плюс цапи арештовують цивільних, які теж ідуть в обмінний фонд.
-
Лавров неоднократно завляв, що це їм не вигідно. Саме через те, що наших в полоні більше.
-
Швидкість шахеда завелика для фпв-дрона. Мотори фпвішек не витримують, та й батареї розряджаються моментально.
-
Якби воно ще саме на об'єкт діставалося...
-
Панове, підкажіть, який кабель взяти для підключення електричної варильної поверхні? 1. Наскільки я розумію, всі потужні плитки розраховані на 3-фазне підключення. Хоча і допускають 1-фазне. 2. Дивлюся на їхні специфікації. Типова середня потужність десь 4,5 кВт. А якщо увімкнути всі конфорки одночасно - це і 7 кВт... А в режимі буста - 12. То взяти мідний ВВГ 5х4 з автоматом на 25 А, щоб перестрахуватися? Чи 5х2,5 з автоматом 16 А буде достатньо?
-
А щодо розташування. Якщо примотати кабель до сітки і розмістити їх в середині зтяжки - 3/3 см, це буде нормально?
-
Тобто, залити, наприклад, 4 см зтяжки. Потім покласти сітку з намотаним кабелем. Залити решту 2 см зтяжки. Або 3 та 3 см.
-
Власне, я і запитую, як це зробити. :-)
-
Кабель планується Nexans TXLP/2R. Я не бачив до нього інструкції. І я уявляю собі, що вони всі монтуються у товщу зтяжки. А ті, що у плиточний клей - то так звані саморегулюючі кабелі. Ну а щоб швидше нагрівати підлогу, кабель треба монтувати у верхній частині зтяжки. Як ото наводили приклад вище - між 1/4 та 1/2 від її верху.
-
Рознести - тобто, сітку в нижню частину зтяжки, а кабель - у верхню.
-
Хм... Так кабель же кріпиться до металевої монтажної стрічки. Не бачу різниці. Перегрівається, бо кабель може мати не повний контакт з бетоном, а можуть утворитися повітряні раковинки?