Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

AleksZm

Пользователи
 • Публікації

  1 018
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Персональная информация

 • Пол
  Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

AleksZm's Achievements

Опытный

Опытный (6/13)

 • Начало популярности
 • Начинающий собеседник
 • Популярность
 • Первый пост
 • 10 комментариев

Recent Badges

330

Репутація

 1. 1. Яка вода на вході? Від цього залежить схема підключення мембран: паралельна чи послідовна. 2. Можна використовувати одну мембрану на 600G. 3.Тиск на вході мембран(и) повинен бути майже 8 атм. Інакше продуктивність буде меньше. А це тягне за собою дорогу помпу та блок живлення. Також продуктивність мембрани вказана при температурі води 20-25'С. Менше температура води, менше продуктивність. Бак це "компенсує". 4. Стандартних вхідних фільтрів може бути мало, в залежності від потреб води. 5. Питання дифузії мембрани: перша вода може бути зі збільшеним тдс. Бак це питання вирівнює. А в загалі нормально все працює. Як приклад, в мене є на обслуговуванні осмос в кафе: чотири мембрани в паралель по 100G. Вхідний тиск на мембрани 7-8бар. При нових мембранах видавав 1л/хв. За чотири місяці дав 26 тон води(є лічильник). Зараз видає 0,6л/хв. (Можливо це пов'язано зі зниженням температури води)
 2. ecosoft.ua/ua/filtruyushchiy-material-ecomix-a-25-l/ Дивимось: механізм роботи.
 3. Тоді копати в напрямку обслуговування системи з сольовим баком. Дивимось ютуб, або викликаємо спеців.
 4. Так, правильно. 36 (глибина занурення насосу, якщо я вірно зрозумів) + 1,5 (15м по горизонталі = 1,5м по вертикалі) + 30 (3атм = 30м по вертикалі)=67,5м
 5. Розгляньте щось інше, наприклад geyser.com.ua/nasos-skvazhinnyy-optima-4sdm3-11-0.75-kvt-80m-new-50m-kabel/
 6. Згідно графіка існуючого насосу, при тиску 3 атм насос може дати до 4 кубів води. Тому питань у вас і не було. Згідно графіка з серії з меньшою продуктивністю, якщо розглядати 0,32-40U, то при тиску 3 атм насос може дати до 0,5 куба води. А вам для промивкі треба не меньше куба.
 7. А як у вас з існуючим насосом все працює? Якій максимальний тиск в системі? Повинен бути графік роботи насосу, щоб точно зрозуміти який напір буде. Для промивкі колони вам потрібен об"єм води не меньше 1 куба за годину.
 8. Так, я не уважно прочитав ваш пост. Тоді треба перевірити чи при шипінні біжить вода в дренаж. Може клапан не докінця перемикається.
 9. Це скоріш за все шумить ежектор, коли йде стадія засмоктування сольового розчину чи наповнення водою сольового баку.
 10. На заводском осмосе капля 400G ограничитель установлен - 1200. Точными расчетами я не занимался, как то надобности не было:)
 11. У вас мембрана сейчас в сутки выдает около 290 л воды, а должна давать до 370. А в чем смысл ограничения давления 4 атм на входе?
 12. Поставьте ограничитель дренажа меньше - 420. Или попробуйте увеличить входное давление на редукторе, если есть возможность, до 5-8 атм
 13. Тест-полоски Норма Водомер-Жесткость №10 для определения жесткости воды.
 14. Это заводской дефект Зубра. Тут обсуждалось. Просто Вы раньше этого не замечали.
×
×
 • Створити...