Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

yur43

Пользователи
 • Публікації

  2 294
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача yur43

 1. там чип ESP32-WROOM чи як там воно пишеться. Можна підключати все і всюди. Те що заважає, можна випаяти і використати вільні піни на свій розсуд. RF і Lora - теж вільні виводи. Автоматизувати можна пів-будинку, а не оте все.
 2. В моєму регіоні кіловат панелей в сезон генерує до 180 кВт.год/місяць енергії по 5,5грн на руки. Станція 30 кВт відповідно генерує 5,4 МВт.год/місяць, що рівно 29700грн/місяць. Це якщо немає споживання.
 3. тут чуловік розбирає по Дейе елементну базу і топологію. Шото там бурчить проето. Чувак вопше інтєрєсний, все розбирає, ламає і критикує.
 4. вмикаються субтитри з автоперекладом на доступну мову
 5. на АліЕкспресі побачив таке на акумуляторах за великі тишчі доралів. Правда?
 6. Щоб отримати відповідь на питання, треба його озвучити ? Щоб на петицію відповіли, треба її підписати?
 7. petition.kmu.gov.ua/petitions/6617 пропоную долучитись
 8. www.aliexpress.com/item/1005006727122027.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.15.7c381802v7LeB4 там кругом одна ціна
 9. після досягнення бажаного рівня заряду, інвертор продовжує подавати ще невеликий ток в батарею, в мене це 100w. Заряд припиняється тільки коли напругу заряду поставити нижче діючого значення.
 10. з'явилося оновлення ПЗ, зараз ставлю. Може виправлять баг з зарядом.
 11. В мене ПВУ стоїть впритул до інвертора. Там і DS і I2C, нічого не екрановано, все працює прекрасно.
 12. 1. ТН той що опалює повинен потягнути цю звязку. Вийде каскадний нагрів води двома ТН. До того ж бойлер стоїть в котельні, там тепло просто лишнє, от він буде відбирати тепло з кімнати і гріти воду. В налаштуваннях можна поставити мінімальну температуру повітря, до якої працює ТН, далі вже ТЕН. А зараз взагалі клас. 2. 100літрів вийшло 26700, звичайна ціна 31-32кгрн статистика за січень. Видно що бойлер - конкурент опалення.
 13. Бойлер купляв тут, була низька ціна, казали що останній. Звичайний бойлер, трохи подовжений внизу. Встановлюється на місце попереднього без проблем. I-memory - цікавий режим, коли бойлер вивчає споживання гарячої води за останні чотири тижні. Тобто зранку кожного дня в 7-00 вмивається дві людини, в 9-00 ще одна. Увечері щось схоже. По суботам ванна о 10-00, це я як приклад. Задача бойлера - втримати на кінець кожного циклу забору води температуру наприклад 40С. Через це він вмикається раніше, бо поточної температури може не вистачити. Задумка така. Поки вода в крані ще не була холодна. Споживання десь до 4,5-5 раз менше звичайного в плані енергії і приблизно 200w в миттєвому значенні, якщо не використовується вбудований ТЕН. ТЕН може працювати весь час нагріву, а може працювати тільки після 53С, бо до 53С гріє вбудований ТН. Все налаштовується легко. ТН працює по 2-6 годин, в залежності від потреб. Коротше хватнастика. Можна увімкнути режим антилегіонела, тоді раз на 30 днів на одну годину бойлер проводить обробку температурою 60С. При роботі, ТН продукує холод і попутно сушить повітря.
 14. не обовязково, але балансування буде виконуватися з БМС швидко і якісно. Час знаходження літія в стані балансування вкорочує життя тому літію, через це логічно балансувати швидко, по певному розпорядку, а саме це і робить БМС з шиною даних.
×
×
 • Створити...