Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Alvalk

Пользователи
  • Публікації

    6 479
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    61

Усі публікації користувача Alvalk

  1. Навіщо ви так про агента ФСБ? Та й взагалі, подивіться на зростання його статків. Впевнені, що ідіот? Просто він працює на себе, а не на США. А ідіоти - це ті, хто його обрали.
  2. О! Виявляється, що для використання звичайного котла замість ТН ще потрібен камін. Строк окупності ТН стрімко зменшується ))) А в цілому все зводиться до особистих поглядів на це. Мене не лякають навіть 15 років окупності, хоча впевнений, що вона наступить набагато раніше. Як по мені, краще вкласти гроші, коли вони є, і забути про тарифи назавжди, ніж "вирішувати проблеми" коли їх раптом (в житті всяке буває) нема. P.S. Звісно все сказане не стосується особливостей проживання поблизу кордона під час воєнного періоду. Співчуваю і бажаю, щоб шахеди падали лише в поле.
  3. Отож... якщо наприклад вимкнули у вас світло на декілька днів або на тиждень, що будете робити? Як вирішувати? Взяти з генератора або сонячних панелей електрику для ТН набагато простіше та дешевше, ніж для звичайного котла з ТЕНами Наскільки я знаю, ефективність ТН сильно залежіть від різниці температур опалюемого приміщення і "за бортом". Тож думаю, в Одесі ефективність буде набагато вище, ніж в Києві. А якщо взяти не купер-хантер, а щось краще, то тим більше. Ні, на 4-5 я не розраховую, але хоча б 3 - чому б ні? До того ж особливості зими в Одесі такі: якщо пасмурно, температура від 0 до +10. Якщо (дуже рідко) мороз -5 або (взагалі унікальні випадки) нижче, то зазвичай це ясні дні, коли багато сонця і можна добрати електрики за рахунок сонячних панелей.
  4. А ви знаєте, яка буде ціна на електрику? Після війни дотації навряд чи збережуться, на це грошей не дадуть, тож ра***те хоча б по промисловому тарифу, він більш-менш ринковий
  5. Якось дивився відео на ютубі, там проводили тести - клали дрова і розпалювали вогонь прямо на імітованому даху з різним покриттям. Там бітумка серед переможців була. Поплавилась, але не загорілась, а от під метало-черепицею дерево загорілось першим.
  6. Давненько не заходив... часу нема. Але хочу спитати, що там на рахунок перемир`я? Як порохофоби почуваються? Це вже Мінські капітуляції-3? Чи все ж таки будуть кордони 1991? Скільки території втратив Зеленський? P.S. Якщо що, я на даному етапі підтримую Зеленського і перемир`я на тих умовах, про які ми попередньо домовились, але ж хочеться знати, що думають бойові зеленофіли?
  7. Але у судді Оксана Лаченкової, як не дивно, є син Лаченков Ігор Борисович Тож, скоріше за все, Барабаш просто переплутала ім'я матері блогера Лаченкова, а по вмісту все правильно.
  8. Ви що, забули? Ми всі- Президенти (с) Тому маємо курити розробляти план
  9. гірше, коли вони не зізнаються навіть самім собі.
  10. Не буде в нас нічого гарного, поки всі партії - це обслуга конкретного політика. Має бути навпаки, як в нормальних країнах
  11. 1. З його антирейтингом він переможе хіба що Бойка. Але навіть це не точно 2. Ви вірите, що Зе не буде балатуватись? 3. Святе місце пусто не буває. Якщо навіть уявити таке, завжди знайдеться Притула, Люся чи ще хтось
  12. 🤣 Порошенко може й не найкраща людина, але ж він точно не довбойоб і свій рейтинг знає.
  13. Що він досі працює по застарілій, років щонайменше на п'ять, методичці От я сюди декілька місяців не заходив, а нічого не змінилось, він як і раніше постить все ті ж самі картинки невпопад
  14. ви читати вмієте? Я надав інтервью від листопада 2023 Це 4 роки правління Зе і півтора роки повномасштабної війни. Нічого не було зроблено вересень 2024 - це 5 років правління Зе і 2.5 роки повномасштабної війні. 2.5 роки, Карл!!! В умовах, коли ці патрони конче потрібні. І це при тому, що згідно наданому вами посиланню засновник НВЦ "СпецТехноМаш" Юрій Кулагін ще з 2014 руку стукав у всі двері і казав "В нас зараз є можливість створити патронне виробництво на власних виробничих лініях, які створені в Україні" Так сильно Зеленського тут ще ніхто не принижував. Продовжуйте, цікаво (с)
  15. Так, то інтерв'ю 2021, але ж порівняно з 2017 нічого не змінилось. А ось інтерв'ю листопад 2023 року (4 роки правління Зе і півтора роки повномасшабної війни): epravda.com.ua/publications/2023/11/6/706252/ от же клятий Порошенко
  16. Ви хоч розумієте різницю між ескізом, архітектурним проектом і конструкторським проектом? Ви насправді вважаєте, що все це зможете зробити?
  17. Дивно, я в цій темі не бачив нічого такого, щоб таке зрозуміти. Для цього щонайменше треба розібратись зі свойствами цих матеріалів і їх відмінностями. Поки скажу лише одне - з цегли буде дорожче при інших рівних.
  18. Будівники зазвичай мають від продавців суттєві знижки на будматеріали. До того ж, будуючи будинки на продаж, вони беруть матеріали не "як для себе" а як подешевше. Щоб економити, щонайменше потрібно розбиратись, що до чого, і де можна взяти матеріали дешевше, а де ні. На каналізацію, сантехнику, електрику проект можна не робити, достатньо розуміння (вашого або тих, хто буде це робити). А на коробку краще зробити Але почніть з ескізу. З меблями. Згодом, коли буде приходити розуміння, викинете його і переробите з нуля ще разів 10-20, а потім вже можна на базі цього ескізу робити проект. До речі, при грамотном проектуванні також можна зекономити набагато більше грошей, ніж коштує сам проект. Наприклад, звичайний прямокутний дах буде набагато дешевше складного Прямокутний будинок з прибудованою терасою буде дешевше, ніж якщо тераса заглиблена в цей прямокутник. Якщо будинок довгий, то простий розрахунок покаже, що його периметр більше за квадратний при однаковій площі будинку. Тобто площа стін і об'єм стрічки фундаменту також буде більше. Виключення - якщо в квадратному будинку знадобиться більш складний фундамент. Тут знов таки потрібно розуміння або конструктор. Якщо розкидати кухню і два санвузла по різним точкам будинку, це буде дорожче по вентіляції, водопроводу, каналізації, ніж якщо принаймні якась пара буде поруч. 1 м2 коридору коштує стільки ж скільки 1м2 кімнати. Якщо вдастся зробити коридор менше при однакових кімнатах, то загальна площа будинку (і вартість будівніцтва) теж буде менше. Є взагалі безкоридорні рішення, але це на любителя, підходить не кожному. Якщо при проектуванні правильно врахувати сторони світу, отримаєте більше комфорту і зекономите на опаленні. Список можна продовжувати...
  19. Це лише так здається. Порахyйте все: - вартість ділянки - підключення комунікацій - вартість коробки (навряд чи менше $500 за 1м2) - оздоблення фасаду, утеплення, відмостка - електропроводка - каналізація, септик, тепла підлога, водопровід по будинку, опалення - вікна, двері - внутрянка (підлога, стіни, стеля) Потім ще поставте котел, сантехнику, меблюйте все це - і якщо у вас вийде дешевше $1000 за 1м2, то ви або щасливчик, або погано порахували. Скоріше за все $1000 буде без меблі І це ще не враховуючи оздоблення ділянки і забора А потім подивіться на цифри, витріть сльози, погугліть, що можна купити готове і добре подумайте, чи готови ви в це влазити, щоб не вийшов довгобуд на 10 років. А якщо вирішите, що готові, добре подумайте, чи треба економити $1000-1500 (в залежності від площі) на проекті?
  20. Якщо хочете зекономити, не будуйте будинок для себе, а купуйте готовий. Головний сенс будівництва для себе - щоб будинок був під свої потреби, так, як бачите цей будинок ви, а не хтось інший. Інколи, щоб зекономити, люди йдуть на сайти, де продаються вже готові проекти, але це знов таки компроміси. Інколи можна обрати щось, що більш-менш сподобалось, але ті проекти робились без прив'язки до ваших грунтів, до сусідів і сторон світу на вашій ділянці. Вони можуть на ділянці просто не вписатись, або бути не оптимальними. P.S. А особливо мені подобається, що ви хочете будь-який проект, навіть без прив'язки до якихось мінімальних вимог (хоча б площа, кількість кімнат, кількість поверхів). Ви взагалі знаєте, що ви хочете? Можна знайти якийсь проект безкоштовно і побудувати по ньому будинок за $200000, а можна розробити під себе за $1000 і побудувати його за $70000 (цифри умовні). Тож де економія?
×
×
  • Створити...