Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

DmiVady

Пользователи
  • Публікації

    4 655
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    15

Усі публікації користувача DmiVady

  1. Ну і? Бігати я нікому не забороняв. Є розуміння ризиків, на які не варто наражатися. Бо біг - це ударне навантаження, і воно йде на хребет та суглоби. Для прикладу, старий "Пабмед": Індекс маси тіла та ризик остеоартрозу колінного суглоба: систематичний огляд та метааналіз проспективних досліджень. ІМТ 24-25 - це теж умовно, бо є хлопці й з ІМТ 27, набраним одними м'язами 😉 Важливо ще, товстунчик молодий чи старий. Бо це різні товстунчики й різні ризики для суглобів. Має значення, як він харчується, чи достатньо білка тощо. Якщо ціль - збільшити кількість мітохондрій або скинути жирок, то оптимальний пульс під час тренування треба тримати у верхній частині 2-ї пульсової зони або внизу 3-ї. Умовно, бо це підбирається індивідуально. Але жиробасику для цього бігти не потрібно: достатньо швидко ходити. За рік-два ходьби й жирок скинеться, і суглоби достатньо укріпляться для сприймання ударного навантаження, яким є біг. А там і бігати можна, на здоров'я. Тільки робити це потрібно правильно, а то яєчки зменшаться За свої яєчка не бійтеся, бо Вадим вас трошки наїбав (вдамо, що він, як перекладач, помилився ненавмистно): в оригіналі книги Сапольскі "Why Zebras Don’t Get Ulcers" написано "40 to 50 miles a week" та "26 miles in a day". Звідки знаю? - Перевіряв 😉 Chapter 7, Sex and Reproduction. Приблизно сторінка 100, нижче малюнка з прутнем на кілька абзаців Я читав книги Сапольскі, а зараз слухаю на прогулянках, і саме кацапопереклад із "20-30 км" та "15 км" здався мені таким, що суперечить здоровому глузду і фактології физичної культури. Я сам колись пожив кілька років в кайф, скуфом Бізнес, зустрічі, рестіки, алкашка, їжа, стрес, поганий сон ... Але коли при 190 росту я став на ваги й побачив 120 кіл, то вирішив повернутися до нормальної форми. Тож питання вивчав досить серйозно, і зробив все спокійно, неквапно, бо приклади тих, хто нашкодив собі поспіхом були перед очима. Кілька років вже маю пристойну форму і нормальний стан здоров'я з аналізами, яки не варто показувати в ТЦК 😉 Звісно, не бігом єдиним. Я намагаюся урізноманітнювати аеробні навантаження і не забувати про турнічок та інші силові вправи. Ого роман накатав 😁 Бережіть здоров'я! Тихої ночі!
  2. Що саме сказав? Уточніть питання
  3. Навантаження залежить від того, чи ви ту годину бігаєте за старою, чи то убігаєте від молодої))) Якщо нема часу побігати, чи непогода, то я іноді практикую підйом та спуск сходами, темп теж регулюю за потребою. На цій вправі можна і менше ніж годину витрачати, хоча ... але починати треба теж обережно, а не сотню поверхів з першого разу і бігом Скакалка теж цікава річ, але сусіди ... І пульс так: в норму приходить, є таке
  4. То ніфіга не фізнавантаження ) а просто скинути тиск, щоб на мозок не давило )))
  5. Вас обманули Біг корисний, якщо все робити правильно. Посилання на наукові дослідження та метааналізи давати не буду: їх усе одно ніхто не читає. Напівграмотний блогінг у трендах 😉 Звісно, якщо чоловік жирний, у віці та має ІМТ понад 24-25, то бігати йому не варто, бо вб'є суглоби. А якщо форма нормальна та пісюна без дзеркала видно, то нічого поганого не буде. Не треба рекордів та вбивати себе: не марафони по спеці й не по асфальту, а в кайф, у вільному темпі, бажано в зеленій зоні. Кілька кілометрів увечері по землі чи пісочку, пару разів на тиждень, шкоди не зроблять. І чергувати: біг, прогулянки, басейн, вел, кому що до вподоби. Головне, щоб регулярно і з контролем пульсу.
  6. А в морі ви як плаваєте? Там же значно холодніше вода В мене в басейні +27,5°С - +28,5 °С стабільно А от на вулиці починається вже жара: +27°С сьогодні, і нічні +20°С вже на межі комфорту для пробіжки та сну ... Але оракули пишуть на сайті погоди, що воно не надовго
  7. Так, але "обіцяти не оженитися" та "ми вам дамо гроші" відрізняється від "гроші зайшли на коррахунки НБУ". Те, що МФВ поклав на "ПДВ для ФОП" та "оподаткування посилок з-за кордону" натякає, що поки що здохнути з голоду Україні не дадуть. Але натяків на те, що нагодують вдосталь як не було, так і нема Я все одно, про всяк випадок, те, що потрібно з-за кордону, замовив з запасом) До речі, тема з оподаткуванням посилок якось може врятувати українську барижню імпортом. Бо нещодавно купляв в поляків кроси, то вони демпінгують: ціну навмисно ставлять до 150 евро: military.eu/ua/p/lowa/krosivki-lowa-fortux-gtx-tactical-black-2814282 Тому нашим доводиться або понижувати ціну до їх рівня, чи ставити нижче, або перезамовляти за кордоном, а не працювати зі складу. Як правило, в наявності, того що треба, в наших, останнім часом, мені знайти важко тож годую тих, хто вміє в барижню 😉
  8. Ще один психологічний бар'єр пройдено: Інтервенції НБУ червень: 01–05 червня$ = 766.485 млн 08–12 червня$ = 1,154.900 млн 15–19 червня$ = 1,396.220 млн Разом = $3,317.605 млн НБУ: Валютні інтервенції НБУ На 1 червня 2026 року ЗВР: Валові міжнародні резерви$ = 45.73252 млрд Чисті міжнародні резерви$ = 31.10329 млрд Готівка / коррахунки / депозити$ = 12.90508 млрд Цінні папери$ = 28.96186 млрд Монетарне золото$ = 13.86558 млрд Структура міжнародних резервів у розрізі інструментів Арифметика: $12.90508 млрд − $3.317605 млрд = $9.587475 млрд 🧘‍♂️ Як раз передивляюсь частинами гарне старе кіно «Межа ризику» І вчора момент в тему(знаковий момент, круто зіграли), коли Кевін Спейсі каже Джеремі Айронсу: "Ти панікуєш" А той відповідає щось на кшталт: "Стати першим біля дверей на вихід при пожежі - не паніка" 😉 Питання до експертів: Чи варто зараз взяти кредит у валюті? На який строк, в рахунок цього кредиту, зараз купляти гривневі ОВДП?
  9. Московський нафтопереробний завод, який постраждав від атак безпілотників, навряд чи відновить виробництво цього року, кажуть джерела
  10. У мене немає ШІ-агента для форуму) І не буде, бо написання мільйона безглуздих постів чи коментування поста кожного бота не входить у мої цілі. А ще моя психіка дозволяє писати без помилок і "Путін", і "Москва" Бо нормальне написання дозволяє абстрагуватись від емоційних оцінок при аналізі. Це тим, хто "хоче бути своїм у стаді", треба стежити за трендами вподобань стада. А ще можна використовувати перекручені слова тощо. 😉 І тут справа не в самих перекручених словах, а в механіці такої маніпуляції: назвати об'єкт криво, щоб показати, що ти "свій", а сам об'єкт уже ніби нижчий за нормальну назву. Цей же спосіб використовуються в жіночих маніпуляціях знецінення. А коли це роблять чоловіки... Кожному альхвачу - своє
  11. А Путін нагороджував якимись орденами Зеленського? Чи навпаки?
  12. Моопедка не моя, це кремледід каже, а Рейтерси пишуть Путін заявив, що українські інфраструктурні атаки є спробою дестабілізувати Росію Russia eyes diesel export ban, fuel imports amid Ukrainian strikes; Crimea restricts public life Але-але заявлена позиція в перемовинах не змінюється: Лавров заявив, що Росія готова відновити переговори з Україною з того місця, де вони зупинилися 🧘‍♂️
  13. Серйозно підійшли до розслідування. Це не гнапи й не ші, а відповідальне медіа з "білого списку", на кацапонаративи не з'їдеш Штурмовий полк «Скеля» має бойові заслуги і добре забезпечення. А ще, кажуть очевидці, там катують і забивають людей на смерть. Розслідування «Бабеля». Зараз пішов передрук по інших ЗМІ ... І ще такий збіг: Спеціальна команда з кібербезпеки CERT-UA розібрала хакерську атаку на «Бабель», яка сталася минулого тижня. Хакери використовували власний скрипт SKELYAAGENT 🧘‍♂️
  14. Росіяни познаходили уламки, дали в етер: Анекдот пригадав з приводу: *** Похорон преферансиста. Скінчався від інфаркту, взявши чотири взятки на мізері. За труною йдуть його партнери по пульці. Зосереджено мовчать, як і належить на похороні. Після довгої паузи один каже другому: — Знаєте, Петре Івановичу, якби ви тоді прорізали в бубну, він би всі вісім узяв. — Та годі вам, Сергію Сергійовичу. І так непогано вийшло... *** Відео з влучанням всіх трьох ракет під катом. Кросівоє (хоча вже, дякувати долі, стає рутинним) Далі без емоцій та емпатії. Просто логікою війни. Скільки інженерів потрапило під удари, не кажуть, але прилетіло саме в робочий час. А тямучий інженер-електронщик - це штучний товар. Його після навчання ще десяток-два років вирощувати потрібно. Це не дрібні менеджери, яких набирають, йебуть та звільняють оптом, як шльондр у сауні... Без смайликів.
  15. Чим більше знижуватиметься поріг входу в ChatGPT, тим більше буде такого скиглення на Reddit та інших лемінг-ресурсах. Ви точно описали проблему: користувач зі скрина просто не знає ані де в молотка ручка, ані що цим молотком узагалі робити.
  16. Так напрямків вже створено: аж гай гуде Вони всі були закладені у 23-24-25 роках, а дещо у 22-му, а зараз почали реалізовуватись і робити кацапам сумно. Бо, самі розумієте: створити щось путнє, що літає, долітає і влучає, то не кілька буклетів надрукувати та пост у фейсбуці запостити. Якби тут хоч комусь було про те цікаво, то інформації в відкритих джерелах валом. Але треба напружити мозок, ну а ... це не про експертів цієї теми 😁))) А наліпки ... та хоч "зроблено руками Зеленського" нехай ліплять на ті вироби, аби долітало та гарно влучало. Я вважаю, що у Воронежі верифікація покаже Storm Shadow (SCALP). Бо по топових цілях логічно працювати звичною та надійною зброєю. Та й наслідки влучань натякають на велику БЧ, яка і є в цих ракет. Але інформаційний вірус, який пішов, теж непогана зброя Moscow Never Sleeps 😉 Сподіваюсь, що й надалі, дякуючи "партнерам", буде й більше та влучніше. Звісно, протидія теж не забариться, але то вже така гра ...
  17. Навколо Воронежу закручується інформаційна інтрига ))) Генштаб ЗСУ сказав конкретно про те, що пуски були з літаків (надрочувати на варіант фламіндіча немає сенсу): Сьогодні, 22 червня, підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у місті Воронеж (рф). Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування. Але ... не сказав якими саме ракетами Storm Shadow (SCALP EG), про які казали після удару, гарно себе зарекомендували в проривах російського ППО і природно було б бити ними. 200 км від кордону до Воронежу робоча відстань для них, і, можливо, робоча відстань безпечного пуску (але то не точно). Та ввечері пішла конспірологія, що застосовували не їх, а один з варіантів американських нових ракет, що створюються для України за програмою ERAM компаніями Zone 5 Technologies та CoAspire. Постачання їх планувалося восени 2026 року, зараз червень 😉 Почекаємо, що скаже верифікація з тієї сторони (уламки американських ракет, мабуть, тестові пуски, вони вже знаходили).
  18. Я вас, як естета, який читав спогади німецьких офіцерів німецькою, в оригіналі, без подвійного перекладу, дуже розумію! Тож не можу заборонити вам вивчити японську, щоб читати оригінал. Для розуміння контексту можна почитати "Хагакуре" та ще кілька давніх текстів на тему. Аале тоді доведеться вивчити вже не сучасну, а ще й стару японську. Щодо перекладу: подвійний, з англійської, тільки у "Мусасі". Але цей варіант "Десяти мечоносців" я бачу вперше. Хз навіщо його було робити, якщо вже були гарні прямі переклади. "Десять мечоносців" - прямий переклад з японської на російську, і доволі, по пам'яті, приємний. Анекдот згадав: *** Черга до кас Національної опери України імені Т. Г. Шевченка, до віконця адміністратора. Підходить чоловік у фраку, з метеликом. За ним дружина у вечірній сукні: дорогий парфум, зачіска із салону. — Добрий день, дівчино. Я — естет. Викладаю філософію в КНУ. Моя дружина… Валю, підійди, будь ласка… працює у видавництві «Мистецтво». Ми хотіли б подивитися оперу, але десь із десятого ряду і бажано посередині, щоб краще сприймати сюжет. — Чоловіче, ви собі уявляєте? Квитків немає. — Дівчино! Дівчино! Ви мене не розумієте! Розумієте, я — естет. Я викладаю філософію в КНУ. Читайте по губах: К-Н-У! Моя дружина… Валю, ще раз підійди, будь ласка… вона працює… — Чоловіче, я вас прекрасно розумію. Але квитків немає. Повний аншлаг. Усі відкидні місця зайняті. Я ж не посаджу вас у проході, це все-таки Національна опера України імені Т. Г. Шевченка! — Дівчино! Дівчино! Ви мене не розумієте! Розумієте, я — естет… Ззаду дружина: — Гришу, давай, може, краще в кіно сходимо. Або до цирку ... — ТА СТУЛИ СВІЙ ПИСОК, ТУПА ШЛЬОНДРО!!! Дівчино, розумієте, я — естет!.. ***
  19. Еммм... перепрошую пана) Самураї то не дуже вдалий приклад про честь Якщо полюбляєте читати, рекомендую товсту книжку Ейдзі Йосікави "Честь самурая". Усі легенди про "честь" та інша красива брехня з голлівудського кіно про Японію часів сьогунату й самураїв після неї відсіються. Купувати її буде трохи дорогувато, але є "Флібуста": flibusta.is/a/5255 В принципі, можна подужати всі три романи в такому порядку: "Десять мечоносців" про Міямото Мусасі; "Честь самурая" про об'єднувача Японії Тойотомі Хідеосі; "Історія Хейке", якщо зайдуть перші дві)
  20. Схема, яку застосували інженери, що робили іранський Paveh та інші дешеві ракети, живе і перемагає. Коли потрібно: дешево, сердито, багато. На жаль, до сьогодні бритіші так і не змогли довести "фламіндіч" до рівня "нормальна ракета". Якісь шанси ще є, але то не точно Тож поки Штілерман перемагає всіх інженерними рішеннями в інфополі фейсбуків та телеграмів і сидить із розумним їблом на інтерв’ю, британські інженери не спали, а розробили й випробували наступний підгон для України. Але цього разу авторство інжинірингу не приховують. Сподіваюсь, що скоро (місяць-три) у зведеннях вражень на середню глибину РФ підуть згадки й про цю ракету (смайлик з прапором Великої Британії теж би не завадив) Кіно (кросівоє) з CROSSBOW під катом. "MBDA провела успішні пускові випробування CROSSBOW - нової наземної далекобійної ударної системи. Заявлені характеристики: - дальність: понад 800 км; - бойове навантаження: до 300 кг; - запуск: із наземної платформи; - цілі: важливі статичні об’єкти в глибині; - випробування: грудень 2025 і лютий 2026; - розробка до демонстрації: 9 місяців. CROSSBOW пов’язують із британською програмою Project BRAKESTOP, яку створюють під потреби України в дешевших масових далекобійних ракетах. Офіційно BRAKESTOP описується як наземна крилата ракета для України з дальністю 600+ км і бойовим навантаженням 200+ кг. Project Brakestop почато в листопаді 2024. Brakestop описується як програма прототипів для України, де відсутність компонентів США пов’язана з бажанням уникнути залежності від американських експортних / політичних обмежень. Тобто головне: це не черговий рендер із виставки, а вже випробувана система з дуже серйозними параметрами - 300 кг бойового навантаження і понад 800 км дальності." © ChatGPT 5.5 Джерело: www.mbda-systems.com/mbdas-crossbow-completes-successful-first-firings?utm_source=chatgpt.com
  21. Ви про що? Лабковській в тому інтерв'ю чи подкасті нікому нічого не доказував. Просто показував на патерни поведінки невротиків. Типовий патерн "захеканого втомленого Джо" А трошки чорного сарказму, ну то його фірмове єврейське
  22. Колись психолог Лабковський в інтерв'ю чи подкасті розповідав історію про чоловіка, який грав в оркестрі, злякався німців під Москвою, всіма неправдами дістав собі "квиток за Тису", сів на евакуаційний поїзд, поїзд розбомбили, і він загинув. А Москву німці так і не взяли. Щоправда, приписав це оповідання Зощенку, але то вже таке: когнітивні викривлення пам’яті 😉
  23. Як вам мемасик: "захеканий та втомлений Джо"?
×
×
  • Створити...