Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

DmiVady

Пользователи
  • Публікації

    4 639
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    15

Усі публікації користувача DmiVady

  1. Так напрямків вже створено: аж гай гуде Вони всі були закладені у 23-24-25 роках, а дещо у 22-му, а зараз почали реалізовуватись і робити кацапам сумно. Бо, самі розумієте: створити щось путнє, що літає, долітає і влучає, то не кілька буклетів надрукувати та пост у фейсбуці запостити. Якби тут хоч комусь було про те цікаво, то інформації в відкритих джерелах валом. Але треба напружити мозок, ну а ... це не про експертів цієї теми 😁))) А наліпки ... та хоч "зроблено руками Зеленського" нехай ліплять на ті вироби, аби долітало та гарно влучало. Я вважаю, що у Воронежі верифікація покаже Storm Shadow (SCALP). Бо по топових цілях логічно працювати звичною та надійною зброєю. Та й наслідки влучань натякають на велику БЧ, яка і є в цих ракет. Але інформаційний вірус, який пішов, теж непогана зброя Moscow Never Sleeps 😉 Сподіваюсь, що й надалі, дякуючи "партнерам", буде й більше та влучніше. Звісно, протидія теж не забариться, але то вже така гра ...
  2. Навколо Воронежу закручується інформаційна інтрига ))) Генштаб ЗСУ сказав конкретно про те, що пуски були з літаків (надрочувати на варіант фламіндіча немає сенсу): Сьогодні, 22 червня, підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у місті Воронеж (рф). Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування. Але ... не сказав якими саме ракетами Storm Shadow (SCALP EG), про які казали після удару, гарно себе зарекомендували в проривах російського ППО і природно було б бити ними. 200 км від кордону до Воронежу робоча відстань для них, і, можливо, робоча відстань безпечного пуску (але то не точно). Та ввечері пішла конспірологія, що застосовували не їх, а один з варіантів американських нових ракет, що створюються для України за програмою ERAM компаніями Zone 5 Technologies та CoAspire. Постачання їх планувалося восени 2026 року, зараз червень 😉 Почекаємо, що скаже верифікація з тієї сторони (уламки американських ракет, мабуть, тестові пуски, вони вже знаходили).
  3. Я вас, як естета, який читав спогади німецьких офіцерів німецькою, в оригіналі, без подвійного перекладу, дуже розумію! Тож не можу заборонити вам вивчити японську, щоб читати оригінал. Для розуміння контексту можна почитати "Хагакуре" та ще кілька давніх текстів на тему. Аале тоді доведеться вивчити вже не сучасну, а ще й стару японську. Щодо перекладу: подвійний, з англійської, тільки у "Мусасі". Але цей варіант "Десяти мечоносців" я бачу вперше. Хз навіщо його було робити, якщо вже були гарні прямі переклади. "Десять мечоносців" - прямий переклад з японської на російську, і доволі, по пам'яті, приємний. Анекдот згадав: *** Черга до кас Національної опери України імені Т. Г. Шевченка, до віконця адміністратора. Підходить чоловік у фраку, з метеликом. За ним дружина у вечірній сукні: дорогий парфум, зачіска із салону. — Добрий день, дівчино. Я — естет. Викладаю філософію в КНУ. Моя дружина… Валю, підійди, будь ласка… працює у видавництві «Мистецтво». Ми хотіли б подивитися оперу, але десь із десятого ряду і бажано посередині, щоб краще сприймати сюжет. — Чоловіче, ви собі уявляєте? Квитків немає. — Дівчино! Дівчино! Ви мене не розумієте! Розумієте, я — естет. Я викладаю філософію в КНУ. Читайте по губах: К-Н-У! Моя дружина… Валю, ще раз підійди, будь ласка… вона працює… — Чоловіче, я вас прекрасно розумію. Але квитків немає. Повний аншлаг. Усі відкидні місця зайняті. Я ж не посаджу вас у проході, це все-таки Національна опера України імені Т. Г. Шевченка! — Дівчино! Дівчино! Ви мене не розумієте! Розумієте, я — естет… Ззаду дружина: — Гришу, давай, може, краще в кіно сходимо. Або до цирку ... — ТА СТУЛИ СВІЙ ПИСОК, ТУПА ШЛЬОНДРО!!! Дівчино, розумієте, я — естет!.. ***
  4. Еммм... перепрошую пана) Самураї то не дуже вдалий приклад про честь Якщо полюбляєте читати, рекомендую товсту книжку Ейдзі Йосікави "Честь самурая". Усі легенди про "честь" та інша красива брехня з голлівудського кіно про Японію часів сьогунату й самураїв після неї відсіються. Купувати її буде трохи дорогувато, але є "Флібуста": flibusta.is/a/5255 В принципі, можна подужати всі три романи в такому порядку: "Десять мечоносців" про Міямото Мусасі; "Честь самурая" про об'єднувача Японії Тойотомі Хідеосі; "Історія Хейке", якщо зайдуть перші дві)
  5. Схема, яку застосували інженери, що робили іранський Paveh та інші дешеві ракети, живе і перемагає. Коли потрібно: дешево, сердито, багато. На жаль, до сьогодні бритіші так і не змогли довести "фламіндіч" до рівня "нормальна ракета". Якісь шанси ще є, але то не точно Тож поки Штілерман перемагає всіх інженерними рішеннями в інфополі фейсбуків та телеграмів і сидить із розумним їблом на інтерв’ю, британські інженери не спали, а розробили й випробували наступний підгон для України. Але цього разу авторство інжинірингу не приховують. Сподіваюсь, що скоро (місяць-три) у зведеннях вражень на середню глибину РФ підуть згадки й про цю ракету (смайлик з прапором Великої Британії теж би не завадив) Кіно (кросівоє) з CROSSBOW під катом. "MBDA провела успішні пускові випробування CROSSBOW - нової наземної далекобійної ударної системи. Заявлені характеристики: - дальність: понад 800 км; - бойове навантаження: до 300 кг; - запуск: із наземної платформи; - цілі: важливі статичні об’єкти в глибині; - випробування: грудень 2025 і лютий 2026; - розробка до демонстрації: 9 місяців. CROSSBOW пов’язують із британською програмою Project BRAKESTOP, яку створюють під потреби України в дешевших масових далекобійних ракетах. Офіційно BRAKESTOP описується як наземна крилата ракета для України з дальністю 600+ км і бойовим навантаженням 200+ кг. Project Brakestop почато в листопаді 2024. Brakestop описується як програма прототипів для України, де відсутність компонентів США пов’язана з бажанням уникнути залежності від американських експортних / політичних обмежень. Тобто головне: це не черговий рендер із виставки, а вже випробувана система з дуже серйозними параметрами - 300 кг бойового навантаження і понад 800 км дальності." © ChatGPT 5.5 Джерело: www.mbda-systems.com/mbdas-crossbow-completes-successful-first-firings?utm_source=chatgpt.com
  6. Ви про що? Лабковській в тому інтерв'ю чи подкасті нікому нічого не доказував. Просто показував на патерни поведінки невротиків. Типовий патерн "захеканого втомленого Джо" А трошки чорного сарказму, ну то його фірмове єврейське
  7. Колись психолог Лабковський в інтерв'ю чи подкасті розповідав історію про чоловіка, який грав в оркестрі, злякався німців під Москвою, всіма неправдами дістав собі "квиток за Тису", сів на евакуаційний поїзд, поїзд розбомбили, і він загинув. А Москву німці так і не взяли. Щоправда, приписав це оповідання Зощенку, але то вже таке: когнітивні викривлення пам’яті 😉
  8. Як вам мемасик: "захеканий та втомлений Джо"?
  9. Я писав про те, що тепер навіть досить недолугі користувачі мають технічні можливості, а не про те, що вони з цими можливостями зроблять Тобто дай довбню скляний прутень ... , наприклад, Бездомному хоч версію ChatGPT BusinessCodex то все одно він з її допомогою буде постити теж саме моргентау, ну може виросте технічно та у свою альхва-тему поставить автоматичне завантаження роликів Це вже про роботу з когнітивними викривленнями та когнітивними упередженнями. Я не працюю на відтинку маніпуляцій зі свідомістю лемінгів (не подобається перспектива лікувати психосоматику та онкологію), але добре розумію, про що ви кажете: я вивчаю ці методи та вмію в них. Але саме для того, щоб покращити захист 🧘‍♂️ Працювати з нав'язаними реальностями мені теж допомагає чатбот. У протоколи інфобрифінгів, окрім Red team, вставлені ще блоки перевірки: "Де суперечність або напруга" та "Де держава бреше / підбріхує / маніпулює". Тобто те, що не помітив я, він підказує. І навпаки: якщо він пропустив щось суттєве, я даю йому своє бачення і цим вдосконалюю його протокол. Завдяки можливостям чатбота опрацьовувати величезні масиви в пошуку патернів і критичному мисленню людини виходить непоганий тандем. Але, звісно: веду я, він допомагає. Я тримаю граблі Діакса, а не навпаки. 🧘‍♂️
  10. Новий щабель для зниження порогу входу в прекрасний світ цифрового фашизму Оновлення ChatGPT від 17/06 дошкандибало і до українців: help.openai.com/en/articles/10291617-scheduled-tasks-in-chatgpt?utm_source=chatgpt.com Раніше, щоб кожного ранку отримувати брифінг, треба було хоча б трохи напружити руки та мозок. Від сьогодні це може зробити навіть адепт секти "позор от ИИ" з мінімальними навичками. Достатньо натиснути кілька галочок в інтерфейсі: Що саме він отримає в результаті, питання контроверсійне, але ... Контекстна пам'ять вже на повну працює в тесті "напис на моїй могилі", з якої почалась ця тема гумористична тема 😉 Дуже цікаво, що буде через три місяці 🧘‍♂️
  11. В пана сьогодні вкрали сарказм? Мій рівень "експерта-таксиста": А ваш? 😉
  12. Так повітряні атаки росіян вже майже кожен день, просто Київ не кожен день в пріоритеті. Дніпро зранку теж отримав свою пару "Іскандер-М" ( При цьому перший помітили вже просто над містом: часу в людей на укриття не було (
  13. Окрім оплесків за гарні спецефекти: - непогана результативність (попередня верифікація) в результаті атаки на Московський НПЗ зафіксовано влучання по: • резервуарному парку • установці каталітичного крекінгу Г-43-107 • району установки вісбрекінгу • комбінованій установці з виробництва метил-трет-бутилового етеру та олігомеризату якщо все підтвердиться, то це 100% первинної нафтопереробки Московського НПЗ - вперше дрон-ракети "Барс" побачили в небі Москви. А якщо вони ще й донесли повну БЧ=100кг, то це непогана заявка почухати потилиці дідам з Кремля: а чи не пора міняти "цєли СВО"; - можливо, за яскраві, спецефекти "Голлівуд" підкине дєньжат (краще засобами ППО); - ну й українці трошки відволічуться від внутрішніх проблем та перспектив, які в нас зовсім не втішні 🧘‍♂️ З поганого ... треба чекати на "отвєтку", вангуйте куди Я вважаю що ефективно буде виглядати удар "Орєшніком" з бойовими блоками по Бєлгороду ... (отакий я, сцуко, розчєловєчєний)
  14. Запропонуйте переляканому львівському ухилянту запустити подібний стартап:: Data from ‘half a million hours of Ukraine conflict drone footage’ now available to train AI. Virginia-based, data-labeling and AI startup Enabled Intelligence is expanding its repository of curated datasets that government and commercial partners use for model training and deployments to include a new collection of drone footage recorded in Ukraine amid the ongoing war. У нього ж є велика база роликів для навчання. 😉 Ще й у того, як його там, мудня ... у Гнапа візьме.
  15. SIFT (Stop, Investigate the source, Find better coverage, Trace claims) 2023 рік, в Донецькій області, поблизу Бахмута й Часового Яру. На полі бою відпрацьовували технології машзіру: імпортні зразки й програмне забезпечення. Зазвичай оператор/курсовий гіроскоп наводить/показує ціль, а машзір визначає/захватує ціль і доводить дрон/ракету до цілі в умовах завад. У випадку, про який пішли голосні заголовки останні пару діб, дрони просто випустили туди, де не було (гіпотетично) українських військ. Результат потім оцінили "на око", бо прямого спостереження не було. Це підтверджено українською стороною. Росіяни роблять і робили те саме (запускали рой з машзіром). І не раз, і не два. Можна пошукати, якщо цікаво, є і в каналі Флеша, з відео. Це не той "ШІ", що LLM. 😉 Датчик можливо допоможе, бо без нього: побачить - йобне, але то не точно. Машзір навчають постійно. І чи буде він відрізняти українця від росіянина...
  16. Не переймайтеся: у Спілберга там одна секунда з кацапами, мигцем наприкінці, проти майже години гри Емілі Блант 😉 Інші ролі першого плану теж відпрацювали непогано. Але кожному - своє: хто що бажає побачити.
  17. Я поекспериментував з налаштуваннями, і ChatGPT таки підхопив у нову контекстну пам'ять блоки правил та налаштувань, напрацьовані за останні місяці. Чи буде він жорстко виконувати мої заборони та чи стабільно працюватимуть запобіжники від галюціонацій, подивлюся в процесі. Зараз працюю з нейронкою нечасто, але сьогодні треба було підказати доньці щодо здорового харчування. Звісно, не з "модних роликів" напівграмотних "дохторбергів" та іншої подібної псевдонаукової хріні. У резюме він мене розвеселив: Це мій робочий термін, що означає: "процес, у результаті якого не народжуються ані вівці, ані люди" 😉 Його було записано до блоку User lexicon / personalization, але нейронка підхопила його у свій словник і дуже доречно застосувала в контексті. ))) Коли не хочу цих нових модних контекстних свістопєрдєлок, чи потрібно обійти нові заборони чатбота (як вони вже зайєбали), то просто перемикаю на стару пам'ять з блоками жорстких правил.
  18. Є надія, що всі рагулі виїдуть до Чикаго ... "вони кучкуються ..." 😉
  19. У вас вони теж паркуються де попало: на трамвайних коліях, другим рядом, підпираючи інших, на газонах? ))) У нас, у Дніпрі, на початку повномасштабки це навіть був окремий мем Хазяїн мого улюбленого пабу тоді робив безплатні обіди для тих, хто виїхав. Так ці сироти приїздили на автівках за 50-100 грошей і ще вимагали до обідів безплатного пива... Звісно, не всі такі, але саме цей прошарок найяскравіший
  20. Я оцінив ))) Але було пару процентів вірогідності, що ваш акаунт було зламано паном Коте. А потім перепродано клану Моргентау в обмін на таємні знання по аромотерапії Але все ж таки ракета Х-101 це "повітря-поверхня", з усіма складнощами на запуск. Тому в Кенігсберзі посміхаються «Іскандер-М», які вже навчені проривати західне (українське) ППО з дальністю до 500 км. А тепер нюанси ... У матеріалі Інтерфакс-Україна від 13 червня 2026 щодо брифінгу ДНДІ ВС ОВТ прямо сказано: заявлено, що дальність ракети в останній модернізації може бути підвищена до 1000 км. 🧘‍♂️ interfax.com.ua/news/general/1176165.html?utm_source=chatgpt.com А ще є «Іскандер-К», який у стандартній версії з 9М728 таж має дальність до 500 км. Але є ще 9М729 - не "звичайний Іскандер-К". Це далекобійна крилата ракета наземного запуску, яку пов’язують із модернізованим комплексом «Іскандер-М1» та окремою мобільною пусковою 9П701. Так що ... Європі є про що подумати ... 🧘‍♂️
  21. З Копенгагену будуть запускати? Може не вийти: ракета "повітря-поверхня". Треба кацапальот для запуску, а там все ж таки НАТА з ППО
  22. Доброго дня, пан Коте! Навіщо ви зламали акаунт пана юриста?
×
×
  • Створити...