Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как защитить кровлю из металлочерепицы от молнии

Бел

Рекомендовані повідомлення

И попутный вопрос: как влияет на вероятность попадания молнии стоящий в 1,5 от крыши столб с проводами и заземлением?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И попутный вопрос: как влияет на вероятность попадания молнии стоящий в 1,5 от крыши столб с проводами и заземлением?

 

Если столб выше, то у него все шансы принять разряд.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У кого какие соображения?

 

Захисти це одна справа, а заземлити дах окремим контуром із полоси або катанки це не зашкодить. Про попадання блискавки і наслідки від цього знаю не по чужим розмовам. Правда сам заземлення зробив тільки після того, як "грім грянув".

 

Добавлено через 3 минуты

До речі , від попадання блискавки не врятувала високовольтна лінія, яка проходить поруч.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Захисти це одна справа, а заземлити дах окремим контуром із полоси або катанки це не зашкодить. Про попадання блискавки і наслідки від цього знаю не по чужим розмовам. Правда сам заземлення зробив тільки після того, як "грім грянув".

 

Добавлено через 3 минуты

До речі , від попадання блискавки не врятувала високовольтна лінія, яка проходить поруч.

 

А не могли ли бы Вы подробнее рассказать о проишествии?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема неоднократно жевалась на форуме. После прочитанного, например www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=97608&highlight=%EC%EE%EB%ED%E8%E5%E7%E0%F9%E8%F2%E0, себе решил вообще не делать, чем делать непонятно что:o. Да и цены:crazy:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В червні 2011р. під час грози в мою і сусідську(в 40м.) хату попала блискавка. В нас в хаті, крім мене була жінка і двоє дітей, а сусіди також були в домі. Ми злякатись не встили: блиснуло, гримнуло і тріск. Жінка якраз відкривала шафу купе і думала, що під дверкою хрустить якась дитяча іграшка, а це був електричний розряд. який по мокрих стінах йшов в землю.Вибило електричні автомати на одній фазі і засмердів блок живлення до телефону(корпус підплавився, але трансформатор не згорів),я його в руки взяв - а він "гарачий". В загальному половина електроніки в домі згоріло. Причому згоріли від наводки, сам розряд в елетромережу не попав. Після грози вийшов на вулицю і побачив внизу на стінах на кутах, дейдуть металеві кутники по пінопласту, вирвані кусочки короїду(я так розумію в цих місцях токи виходили із стін. Після Цього зробив на даху одну шпильку з нержавійки і два контури заземлення. Це літо пройшло без сильних гроз...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сурово.

Мне кажется, что достаточно обвязать все листы МЧ в контур и заземлить его

 

-Сурово- Це по відношенню до чого сказано?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...