Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мінуси експлуатації бетононасосу.

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Питання до практиків.

після важкого розганяння бетонної суміші марки М-150 рухомості П3 по опалубці і через сварку з постачальником бетону за хронічний недовіз бетону (на 30 кубах "намахали" на 3 куба) чудом знайшов іншу організацію в якій і ціна нижче і є міксер-бетононасос.

але менеджер сказав, що насос прокачує тільки бетон марки М-200 і вище та рухомості П4.

начитавшись повідомлень про шкоду великої кількості води у бетоні хочу отримати відповіді на наступні питання:

з якою силою насос видає бетонну суміш із сопла, чи не розірве мені дерев'яну опалубку, бо робочий розказував, що насос так гатить бетоном, що навіть металічні професійні щити розриває... може у нього там є регулятор подачі суміші?

і друге питання, чи не буде такий рідкий бетон самим гіршим кошмаром для більшості форумчан. піде сильна усадка і потім тріщини...

але накільки я правильно зрозумів, то заводський бетон навіть такої рідкої консистенції може бути нормальним, а от додавання води вже на майданчику суворо заборонене.

порадьте, щось із практики. більше всього переживаю за швидкість подачі бетону і можливий розрив опалубки...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з якою силою насос видає бетонну суміш із сопла, чи не розірве мені дерев'яну опалубку, бо робочий розказував, що насос так гатить бетоном, що навіть металічні професійні щити розриває... може у нього там є регулятор подачі суміші?

і друге питання, чи не буде такий рідкий бетон самим гіршим кошмаром для більшості форумчан. піде сильна усадка і потім тріщини...

але накільки я правильно зрозумів, то заводський бетон навіть такої рідкої консистенції може бути нормальним, а от додавання води вже на майданчику суворо заборонене.

порадьте, щось із практики. більше всього переживаю за швидкість подачі бетону і можливий розрив опалубки...

 

Мне заливали фундамент бетононасосом. Если расположить хоботок как на первых двух фотографиях, то бетон будет как-бы падать с высоты где хоботок начинается, потому-то строитель очки надел, что брызгается безбожно. Ну а если хоботок положить как на третьей фотке, то бетон из него просто аккуратненько вытекает, ни о каких разрывах опалубки не божет быть и речи (во всяком случае из-за бетононасоса). Оператор управляет бетононасосом с помощью дистанционного пульта и в любой момент может прервать процесс. Что касается подвижности, то П4 достигается добавкой пластификаторов на заводе и на результирующую прочность никоим образом не сказывается. Заказывал на ковальской B20 П4 -- отличный бетон.

 

В общем недостаток у бетононасоса один -- цена :(

P1100792.thumb.JPG.0142f65c90695b5b75f9cd87089d9bf4.JPG

P1100826.thumb.JPG.379a0d998627f2914523c34d8b733fe0.JPG

P1100927.thumb.JPG.f1a02096f92d3b2a5958ab7f6a17e8a8.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені він обійдеться у 1000 грн на 13 кубів)))

 

Фундаментную ленту заливал бетононасосом

c563f6c2fc12t.jpg .

 

Три человека, оператор регулировал скорость подачи, было чуть сложновато таскать само сопло, а если у вас будет подача сразу с бетоновоза, да еще сверху, думаю ничего не развалиться.

 

3 часа работы обошлись 2200 грн, так что щитаю вашы 1000 грн за 13 кубов шара.

 

Может телефончиком поделитесь ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что касается подвижности, то П4 достигается добавкой пластификаторов на заводе и на результирующую прочность никоим образом не сказывается.

Для справки П4 отличается от П3 не количеством пластификатора, а практически это совсем другой рецепт, в котором больше цемента и заполнители в других пропорциях. От этого и цена соответственно выше. По поводу разрыва опалубки, то опытные "насосники" (оператор бетононасоса) это могут сделать безболезненно, ну или не нанося особого вреда регулируя подачу бетона, однако для этого требуется качественный бетон, который качается под малым давлением. Если бетон будет щебенистый, то соответственно необходимо поднимать давление для его прокачки, а там уже как получится, влоть до остановки бетона в трубах магистрали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось точно так само мені сказав манагер на заводі. для бетононасосу готується зовсім інший бетон. від заводу до мене хвилин 30 їхати, надіюсь не застигне)))

 

Добавлено через 2 минуты

Может телефончиком поделитесь ?

 

я можу поділитись, мені не важко, але я так розумію, що тут всі київські, а я за 400 км від Києва...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я брал и насос и транспортерную ленту

так как оба устройства для меня были загадкой ездил на смотрины.

 

звоните манагеру и спрашиваете где у него "халтура" едите и смотрите

я так делал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання до практиків.

після важкого розганяння бетонної суміші марки М-150 рухомості П3 по опалубці і через сварку з постачальником бетону за хронічний недовіз бетону (на 30 кубах "намахали" на 3 куба) чудом знайшов іншу організацію в якій і ціна нижче і є міксер-бетононасос.

але менеджер сказав, що насос прокачує тільки бетон марки М-200 і вище та рухомості П4.

начитавшись повідомлень про шкоду великої кількості води у бетоні хочу отримати відповіді на наступні питання:

з якою силою насос видає бетонну суміш із сопла, чи не розірве мені дерев'яну опалубку, бо робочий розказував, що насос так гатить бетоном, що навіть металічні професійні щити розриває... може у нього там є регулятор подачі суміші?

і друге питання, чи не буде такий рідкий бетон самим гіршим кошмаром для більшості форумчан. піде сильна усадка і потім тріщини...

але накільки я правильно зрозумів, то заводський бетон навіть такої рідкої консистенції може бути нормальним, а от додавання води вже на майданчику суворо заборонене.

порадьте, щось із практики. більше всього переживаю за швидкість подачі бетону і можливий розрив опалубки...

 

А разве есть минусы??? Я вот просто балдел, пока он работал :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звоните манагеру и спрашиваете где у него "халтура" едите и смотрите

я так делал

 

пізно, я не встиг поїхати на смотрини, хоч і дуже хотів, сьогодні вже залився.

СУПЕР!!!!!

я з напарником за 50 хвилин залили 13 кубів бетону і навіть не змокріли:lol::D;) просто ходили по опалубці і направляли "хобот", я для годиться взяв лопату і час від часу проштиковував, на що оператор насосу сміявся і сказав, що такий рідкий бетон можно заливати навіть без участі робочих, він сам всюду зайде і затіче:)

Звичайно у бетононасосу величезна кількість плюсів, але для мене особисто був невеличкий мінусик, через міліметрові щілинки витікала бетонна кашка.Отже всім раджу ГЕРМЕТИЧНО робити всі стики і кути.

тепер інше питання, манагер сказав, що до бетону додані якісь пластифікатори, але водій не зміг сказати які точно і в якій кількості додані пластифікатори.

Загалом в 11.00 була закінчена заливка, після роботи в 18.00 поїхав подивитись і полити свіженький бетончик, але мене зустрів мокрий бетон, навіть верхній шар, який повинен був висохнути, від доторку пальцем прогинався і залишались сліди...

В чому може бути причина? пластифікатори? які? чим це погано?

погода стоїть сонячна, температура висока, опалубка нічим не накрита, коли заливав раніше бетон, то через 4 години його не можна вже було вдовбати, а що з цим буде? бетон М-200 П4

доречі, чесні постачальники бетону також можуть бути, мені потрібен був об'єм 12.4 куба, менеджер порадив взяти з запасом 13, то коли закінчили заливку, в міксері залишилось 0.5 куба:) довелось вилити на щебневу підлогу підвалу:)))

Що порадить колективний розум молодому забудовнику? коли поливати бетон і чи не небезпечно те, що через 7 годин бетон ще не застиг навіть зверху, да і взагалі я не сильно вірю і боюсь всіляких добавок у бетон, я люблю коли бетон це вода/цемент/щебінь/пісок. а коли щось більше то вже починаю собі щось лишне нафантазовувати і сам себе накручюю.

Порадьте що робити.

Дякую!!!

 

Добавлено через 3 минуты

А разве есть минусы??? Я вот просто балдел, пока он работал :)

 

я так само кайфував.

Люди, не жалійте грошей і замовляйте бетононасос. КЛАСНА ШТУКА!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чому може бути причина?

"на що оператор насосу сміявся і сказав, що такий рідкий бетон можно заливати навіть без участі робочих, він сам всюду зайде і затіче"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що порадить колективний розум молодому забудовнику? коли поливати бетон і чи не небезпечно те, що через 7 годин бетон ще не застиг навіть зверху, да і взагалі я не сильно вірю і боюсь всіляких добавок у бетон, я люблю коли бетон це вода/цемент/щебінь/пісок. а коли щось більше то вже починаю собі щось лишне нафантазовувати і сам себе накручюю.

Порадьте що робити.

Дякую!!!

 

Якщо водій не долив води, то не переймайтеся.

Пластифікатори не шкодять бетону.

ІМХО, якщо за 7 годин не схватився, то або додали зайвої води (що дуже погано), або багато пластифікатору (хоча тут не певен на 100%).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо водій не долив води, то не переймайтеся.

Пластифікатори не шкодять бетону.

ІМХО, якщо за 7 годин не схватився, то або додали зайвої води (що дуже погано), або багато пластифікатору (хоча тут не певен на 100%).

 

бетон і так був рідкий, як на мене не було сенсу розбавляти... може як диверсію... а як дізнатись завтра чи не багато води? по кількості тріщин завтра???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бетон і так був рідкий, як на мене не було сенсу розбавляти... може як диверсію... а як дізнатись завтра чи не багато води? по кількості тріщин завтра???

 

Не диверсія - просто водії іноді додають води...

Якщо бетон буде вологий та рихлий, то велика ймовірність, що занадто багато води.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бетон і так був рідкий, як на мене не було сенсу розбавляти... може як диверсію... а як дізнатись завтра чи не багато води? по кількості тріщин завтра???

 

У меня весь бетон через сутки был твердый как камень, за исключением участка, где с водой таки перестарались. Этот участок через сутки ковырялся пальцем, через четверо суток монеткой, а через пол-года ковыряется гвоздиком. Через 7 часов наверное рановато подводить итоги.

 

Если сомнения в качестве бетона Вас не покинут, простучите его через недельку молотком Шмидта.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня весь бетон через сутки был твердый как камень, за исключением участка, где с водой таки перестарались. Этот участок через сутки ковырялся пальцем, через четверо суток монеткой, а через пол-года ковыряется гвоздиком. Через 7 часов наверное рановато подводить итоги.

 

Если сомнения в качестве бетона Вас не покинут, простучите его через недельку молотком Шмидта.

 

ЛЮДИ мені вже вночі точно не заснути...

як може БЕТОН з великою кількістю води колупатись цвяшком через пів року...

бетон на вигляд не був ДУЖЕ рідкий, наверх воду звичайно він виштовхнув

ЗРОЗУМІВ!!!

вся вода яку видавило наверх після заливки випарувалась через 5 годин і ось тому він ще був рухливий, чи я щось не так думаю? твердіння бетонної суміші незалежить від води навколо?

яка буде міцність бетону якщо в ньому було забагато води?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЛЮДИ мені вже вночі точно не заснути...

як може БЕТОН з великою кількістю води колупатись цвяшком через пів року...

бетон на вигляд не був ДУЖЕ рідкий, наверх воду звичайно він виштовхнув

ЗРОЗУМІВ!!!

вся вода яку видавило наверх після заливки випарувалась через 5 годин і ось тому він ще був рухливий, чи я щось не так думаю? твердіння бетонної суміші незалежить від води навколо?

яка буде міцність бетону якщо в ньому було забагато води?

 

Не переймайтеся!!! Там бетон. Якщо перелили води, то марка стала нижча, але це не означае, що воно розсиплеться.

Як вариіант - обробите хімією, яка скріпить верхній шар і все.

В мене два рази було подібне - нічого страшного; просто не дуже приємно.

Вода - якщо забагато - призводить до розшарування бетонної суміші - щебінь вниз, а цемент наверх (грубо кажучи). Відповідно, міцність трохи "страждає", але навряд чи катастрофічно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЛЮДИ мені вже вночі точно не заснути...

як може БЕТОН з великою кількістю води колупатись цвяшком через пів року...

бетон на вигляд не був ДУЖЕ рідкий, наверх воду звичайно він виштовхнув

ЗРОЗУМІВ!!!

вся вода яку видавило наверх після заливки випарувалась через 5 годин і ось тому він ще був рухливий, чи я щось не так думаю? твердіння бетонної суміші незалежить від води навколо?

яка буде міцність бетону якщо в ньому було забагато води?

 

Не стоит заморачиватся над процессами, происходящими в первые сутки, изменить Вы уже ничего не сможете, а нервы себе изрядно потрепите. Поковыряйте его пальцем через сутки, если не ковыряется то всё ОК.

 

А на счет лишней воды: воды необходимо добавлять столько, сколько необходимо для реакции с цементом, излишки воды в реакцию не вступают и со временем испаряются, образуя пустоты, отсюда и снижение прочности. В моем случае марка просела с М250 до М150, да и то потому что его в процессе заливки три раза разбавляли, а потом ещё и ведрами часа два носили. У Вас ничего подобного не было, спите спокойно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую всім, хто заспокоїв мене своїми коментарями!!!

я так само думаю, що там бетон, просто цікавенький (з пластифікаторами) у мене в проекті марка М-100, я перший ярус заливав М-150, а цей по паперам М-200 і навіть якщо знизиться, то я думаю нижче 100 не впаде, отже від проекта не відхилився:)

питання: то завтра поливати бетон чи так лишити???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то або додали зайвої води (що дуже погано), або багато пластифікатору (хоча тут не певен на 100%).

При передозуванні пластифікатора під час заливки бетону на поверхні з'являються характерні плями (калюжки) коричневого, зелено - жовтого ( залежить від застосованого пластифікатора) кольору. В Вашому ж випадку передозування води. Наскільки - ніхто Вам точно не скаже. Мусите сьогодні подивитись що і як. Якщо Ви сьогодні зможете колупати його просто пальцем - звертайтесь до виробника, і не слухайте казок, про те, що він ще застигне. Міцності потрібної він не набере.

 

Добавлено через 3 минуты

то завтра поливати бетон чи так лишити???

При вірному дозуванні при виготовленні бетону поливати не потрібно. Не потрібно завдяки застосованим пластифікаторам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

останні відомості з поля бетонних баталій:

бетон застиг, коли ведеш по ньому пальцем, то вже гладенький і більш-менш міцний, але коли нігтем по ньому проводиш, то слід лишається... на вигляд бетон зовсім не міцний, навіть зверху вологий і на дотик вологий

під опалубкою чітко видні коричневі струйки не бетонного кольору, напевне це колір пластифікатора, нарахунок передозування пластифікатора не бачу логіки, який сенс бетонному заводу перевищувати порцію недешевого пластифікатора без доплати собі в збиток?!?

я на всякий випадок легенько полив бетончик, хоча не почув характерного "шкварчання"...

на щастя тріщин поки немає, тільки в одному місці, де було протікання крізь щілину витікло десь пів відра, зверху просіло і пішла тріщина...

я ще не дійшов навіщо до бетону додавали пластифікатори. менеджер мені так і не сказав який пластифікатор і скільки додали до бетону, сказав, що всі питання в лабораторію...

і ще одне, коли мили бочку, ботон який вони мені щедро вивалили на траву сусідської ділянки :evil::fool::oops: і потім на нього лилась вода, так ось сьогодні ця цементно-пісочна калюжа на відкритому сонці навіть не висохла і стоїть як желе, на що це може вказувати? хоча бетонний надлишок вилитий на щебінь на підлозі підвалу став міцний і красивий)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не бачу логіки, який сенс бетонному заводу перевищувати порцію недешевого пластифікатора без доплати собі в збиток?!?

Логіка полягає в тому, що пластифікатор дещо покращує міцність бетону і дає можливість зменшити кількість цементу.

 

під опалубкою чітко видні коричневі струйки не бетонного кольору

В Вас просто передозування пластифікатора та води. Сутка - трішки занадто, щоб нігтем залишати сліди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Логіка полягає в тому, що пластифікатор дещо покращує міцність бетону і дає можливість зменшити кількість цементу.

 

 

В Вас просто передозування пластифікатора та води. Сутка - трішки занадто, щоб нігтем залишати сліди.

 

головне питання: ЩО РОБИТИ???

бетон залишиться бетоном, хоч і буде твердіти дуже тормознуто повільно, чи через передозування пластифікатора і води може розвалитись під навантаженням? у мене наверх цього буде армопояс висотою 30 см, потім плити, перший поверх з ГБ, армопояс плюс плити і майже повноцінний другий поверх.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

головне питання: ЩО РОБИТИ???

 

У меня М150 через сутки пальцем ковырялся, у Вас НЕТ. Я заливал бетон в начале мая, Вы в конце сентября. Эт я клоню к тому, что сейчас попрохладнее будет, бетон помедленнее прочность набирает, а уже прочнее моего М150. Ну а если сомнения не отступят, простучите молотком Шмидта (в идеале через 28 дней, но можно и через неделю, введя поправку на возраст).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

NikolayII, прелесть бетононасоса ещё и в том, что это не только удобно, а ещё можете быть уверены, что бетон у Вас, как и заявляли, М200. Всё дело в том, что бетононасос не качает бетон ниже марки 200, т.к. смазывающее вещество для бетононасоса - это цемент. Можете спать спокойно :cool:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...