Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

JOTUL I570+акумуляційна маса

avtovas

Рекомендовані повідомлення

Он такой и есть высокий в оригинале? Не чем его не наращивали?

 

Є різні дистрибютори - з масою, без маси, з боковим виходом диму - коли я купував, то перепитували який мені потрібен.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sashanik, так насправді дистрибютор в мене заводський під АМ, і повисоті я дистрибютор на 5 см ще вкорочував так як в мене проблема із висотою приміщення 2.40 і прийшлось підрізати щоб було місце зверху труби закріпити. Отже можете розраховувати висоту топки із дистибютором приблизно 2.10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава Щ.

Вы при отделке топки, ещё чем-то будете дополнительно теплоизолировать? Или этого достаточно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1мінус вартість буріння перекриття, мені бурила третя сторона буровою машиною (ф160 - 110 грн.) - так виходить рівненько, а йотулівці пропонували продовбати перфоратором.

 

Слава, у вас панели перекрытия?

Там же ширина "пустотки" 100мм...

Как они бурили 160мм? Это ж арматуру в ребрах жесткости перерезали получается???

 

Плиз поясните, а то мне потолок пройти ну никак 125-м не получается...

СПАСИБО!!!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слава, у вас панели перекрытия?

Там же ширина "пустотки" 100мм...

Как они бурили 160мм? Это ж арматуру в ребрах жесткости перерезали получается???

 

Плиз поясните, а то мне потолок пройти ну никак 125-м не получается...

СПАСИБО!!!:beer:

Они таких вопросов не задавали, я тоже. Взяли и пробурили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые пользователи подскажите пожалуйста , влезет ли мне в авто Паджеро-Вагон JOTUL I570+акумуляційна маса+ дистрибьютер, надо забирать будет за 140 км от дома, может кто-то возил ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сложишь задние сидения и всё. Я в своём из Киева Астрофламм 75-57 приволок, места ещё осталось достаточно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ещё осталось достаточно

Понятно, а дистрибьютер с массой влезет ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

масса, насколько я понимаю, набирается из колец, которые можно распихать по салону. А дистрибютор надо мерять, исходя из размеров салона авто, при перевозке вложишь топку в него, предварительно вытащив из неё чугунные пластины, открутив "ноги".
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пока я спрашивал мне перезвонил дилер и сказал что привезут на склад моего города, спасибо за ответы )).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Появився вільний день і вирішив я підготувати топку до нового сезону, а саме так як планував доробити ще зольник. Заводський по прайсу мені говорили приблизно 800 грн. - дорогувату за ящик і вирішив я зробити із нержавійки. Розібрав футировку зняв розміри штатного отвору де мав вставлятись зольник і дав місцевому бляхару,. через три дні забрав свій зольник за 250 грн. Почиистив топку і встановив ящик на своє рідне місце тепер сподіяваюсь золу вибирати раз у тиждень.

 

DSCN3143.thumb.JPG.479f116a508f22d44a059388adcb1a23.JPGDSCN3144.thumb.JPG.b16c268be1fc38eafb386807de352f0d.JPGDSCN3145.thumb.JPG.6374b6e6bec21ef2bde35821a9e0c0e3.JPGDSCN3147.thumb.JPG.6b0e47e576b54a246ce4ec672098fc34.JPGDSCN3152.thumb.JPG.bac7aa829c4f451ea12eccec1539362d.JPGDSCN3154.thumb.JPG.1601ec7cefb64d3531b689d3f84346c7.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Появився вільний день і вирішив я підготувати топку до нового сезону, ]

 

в димоход не заглядали? цікаво що там робиться після зими протопки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В димохід заглядував самому було цікаво в якому стані після року активної роботи, сажі на стінках чорної труби я не бачив, тільки на стінках було 3мм золи і то думаю що то не страшно, має вигоріти. Також дививвся в димохід з верху димохід був чистий і нагадаю що я його не гільзував.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почиистив топку і встановив ящик на своє рідне місце

Размеры не записывали случайно ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Размеры не записывали случайно ?[/QUO

 

нажаль креслення зразу віддав майстру і не сканував, можу глянути хіба загальні розміри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нажаль креслення зразу віддав майстру і не сканував, можу глянути хіба загальні розміри.

Тоже актуально

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

розміри зовнішнього ящика 370*170 висота 250 мм плюс по кругу 10 мм бурт, а внутрішній щільно ходить у зовнішній.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
А что если топку обложить шамотным кирпичем и короб сделать из магнезитовых панелей? Вместо стекловаты или базальта.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нема гарантій що шамотна цегла не посипеться і буде постійно кидати порох у канали а так і по цілому будинку, базальт проклеїний фульгою так що він не попадає у систему розподілення воздуха
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Добрий день ! Скажіть чи задоволені майстрами по каміну, якщо так то чи можна їх контактний телефон!?!?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хоча нормально так і не прогрів топку, як результат - закоптив все що можна і стінки, і скло.

Причини можуть бути наступні:

- Вологість дров. Або не палити вологими дровами, або дочекатись, доки повністю не вийде волога та доки не нагріється топка. Момент легко зрозуміти: кіптява на стінках почне вигорати сама. Якщо цього моменту не наступає, то в режим тління переводити змісту немає;

- Кількість дров. Якщо дров не достатньо, то температура в топці не набуде потрібного значення;

- Якість дров. Кора погано горить і добре накопичує вологу. Якщо вони з паркетної дубової заготовки, то змісту брати було йотул?

 

В режиме тления не стоит ожидать "чистого стекла".....

Але можна досягти! Якщо топка стабільно не виводитиметься у режим тління, її можні модернізувати. Шамотування дна та стінок можуть суттєво покращити характеристики топки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...