Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Встигни придбати будинок в Романкові за спеціальною ціною!

Игорь Ткаченко

Рекомендовані повідомлення

Встигни придбати будинок від власника в Романкові за привабливою ціною! Обухівський район, на території садового товариства, 15 км. від КПП Ново-обухівського шосе, за рестораном «Край Рай». Сучасний будинок мансардного типу з терасою, продумане планування до найменших деталей, загальна площа 304 кв.м., житлова 174 кв.м., 5 спалень, 2 с/в, 2 гардероби, хол-вітальня 44 кв.м., кухня 11,5 кв.м., гараж на 2 авто, автономна каналізація, електро-, водо- та газопостачання. Будувався згідно проекту для власного проживання з якісних матеріалів по типу «дихаючого будинку» – блочний фундамент, стіни газоблок «Аерок» товщиною 400 мм. із зовнішнім утепленням базальтовою ватою Paroc FAS 4 товщиною 50мм. та силіконовою штукатуркою Baumit, панельні перекриття, утеплення даху Rockwool товщиною 200 мм., композитна металочерепиця з кам’яною посипкою Satjam BOND exclusive (Pruszynski, Польща), вікна Salamander (Німеччина), серія Streamline, з енергозберігаючим наповненням, тоновані з обох сторін в колір горіха, мансардні вікна Velux, вхідні двері з натуральним дубовим шпоном ТМ «Бізон», гаражні ворота з автоматикою Hormann (Німеччина), електропроводка мідним проводом з автоматикою Muller (Німеччина), система опалення та водопостачання трубами Ekoplastik (Чехія), німецькі сталеві радіатори та тепла підлога Kermi (Німеччина), напольний двохконтурний газовий конденсаційний турбо-котел Vaillant (Німеччина) 32 кВт із вмонтованим бойлером гарячої води на 120 літрів, свердловинний насос Grundfos (Німеччина), обидва санвузли викладені плиткою, встановлені інсталяції та вимурувані душові піддони, власна скважина глибиною 45 метрів, септик 6 куб.м. з полями зрошення. Стан будинку – стеля під фінішне фарбування, стіни – виготовлені під поклейку шпалер, підлога – чистова стяжка, ззовні – силіконова декоративна штукатурка Baumit (саме зараз закінчують фасад, оновлені фото викладу через тиждень-другий; натомість прикладу останні фото з сімейного архіву).

Земельна ділянка правильної рівної форми площею 12,3 сотки, виготовлена під посів газону (завезено 250 тон спеціального рослинного грунту), на ділянці дуб та берези, висаджені хвойні та листяні дерева. Ділянка огороджена, проведене освітлення периметру.

Вартість земельної ділянки із будинком – 300 000 доларів США.

Конт. телефон – 067 690 09 11, Ігор.

IMG_0217.thumb.jpg.b2d4a6e379bfd134e1ca5d76a3574db5.jpg

IMG_0221.thumb.jpg.974c19be3d714bdc4ac35c6dc3c0cff0.jpg

IMG_0224.thumb.jpg.043706dde29c7d044ddab2889509289f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"У нас здесь много чего, что не подсильно обычному разуму" (цитата Кузьмича из к/ф "Особенности национальной охоты") :))))

 

А далі вже моя цитата з оголошення

"...(саме зараз закінчують фасад, оновлені фото викладу через тиждень-другий; натомість прикладу останні фото з сімейного архіву)...."

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а зараз хоч щось із нерухомості продається? Хтось має більш-менш точні дані? Чи може сидіти нишком і радіти тому, що є?

Буду вдячний за відповіді чи коментарі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а зараз хоч щось із нерухомості продається? Хтось має більш-менш точні дані? Чи може сидіти нишком і радіти тому, що є?

Буду вдячний за відповіді чи коментарі.

 

Ну этот домик "В Орхидеях 2"я хорошо знаю и могу подписаться под каждым словом.А вот фотки заборчика не хватает.Что касается стоимости ,так мне совсем не понятно,ведь это даже не себестоимость,там одна земля стоит треть,а то и больше. Такие дома точно должны интересовать.Желаю успехов:beer:

Змінено користувачем rul.32
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт, Руслане і дякую за "підпис":)))

Втомився будувати, хоча й дрібниці залишились. Як з'явився менший відразу відчули дефіцит площі в квартирі, а будинок на сьогодні не підходить до стилю життя.

Зараз фасад закінчать - тоді й фото викладу.. Разом із "заборчиком"...

І тобі бажаю успіхів у твоїх "дерев'яних" справах!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

300 специальная цена для форума? а здесь 250 (ссылка устарела)

В сегодняшних реалиях за такой дом больше 140 тяжело представить, ИМХО конечно

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насправді, інша запропонована ціна в 250 тис. то лише гра брокерів в ціни, не погоджена зі мною. Вже мав розмову з ними щодо приведення до однієї ціни на всіх сайтах. Буде виправлено.

Ви мені, будь-ласка, аргументуйте Ваші 140 тисяч, бо люди люблять без толку язиком плескать. Дякую завчасно та чекаю з нетерпінням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы зайдите на тот же сландо и воспользуйтесь поиском и гляньте предложния за 300 тыс., весомых аргуметов страниц на 15 будет. Или кто-то отменил конкуренцию в недвижимости, ну-ну
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте, не аргумент. Переглянув свій напрямок на сландо, ще раз переконався, що запропонована мною ціна не далека від істини. Все ж таки цікавить, чому саме 140 тис. Ви саме такий бюджет маєте? То дуже добре, то прекрасна сума і я твердо переконаний, що Ви зможете придбати собі Ваш власний будинок, але, на жаль, він буде відрізнятись від мого. І місце розташування буде іншим. Можливо я трохи не попадаю в ціну, припускаю, але 140 тисяч - то відверто недооцінено навіть з врахуванням сьогоденного провалу на ринку нерухомості. Час розставить все на свої місця. Удачі Вам у Вашому пошуці!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще раз Вашу тему апну за спасибо )

Конечно это дом самый лучший, но только для Вас. На этом форуме куча тем, где продавцы в итого раза в 2 снижают цены от первоначальной.

Лично я, как потенциальны покупатель, ищу дом и бюджет далеко не 140. Другое дело, что много хочу за свои деньги :\"\": , а Вы, как мне кажется, просто хотите отбить вложенное, что само-собой нормально, но шанс продать стремится к 0

И последнее, для меня например, направление имеет место второстепенное, важнее всего дом, поскольку каждый день буду туда возвращаться, а если не будет желания туда ехать, то какая разница где он находиться? Из изложенного - не надо путать продажу земли и дома, разный поход у покупателя к вопросу. Вот если все надумаю строиться, можете парить мне Козин по 15к за сотку, как "респектабельное" направление :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне кажется самое важное это направление. потому что каждый день или не день, но выходные будете туда ездить. и если это будет в напряг то и ездить туда будет хотеться все меньше и меньше. старо и новообуховские трассы мне нравятся из-за того, что быстро иожно попасть в киев
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне кажется самое важное это направление. потому что каждый день или не день, но выходные будете туда ездить. и если это будет в напряг то и ездить туда будет хотеться все меньше и меньше. старо и новообуховские трассы мне нравятся из-за того, что быстро иожно попасть в киев

 

Правильно. Планируйте ваше место жительства в зависимости от места работы, а не привлекательности предложения. Сэкономите себе время, деньги и главное нервы. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно. Планируйте ваше место жительства в зависимости от места работы, а не привлекательности предложения. Сэкономите себе время, деньги и главное нервы. :beer:

 

ну почему же? мне недавно настойчиво предлагали участок в Ясногородке... зачем он мне, если у меня квартира на Харьковском, а работа - на Позняках? на что мне ответили, что это не проблема, у них много покупателей с левого берега :unknown:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну почему же? мне недавно настойчиво предлагали участок в Ясногородке... зачем он мне, если у меня квартира на Харьковском, а работа - на Позняках? на что мне ответили, что это не проблема, у них много покупателей с левого берега :unknown:

 

Предложить могут и кусок земли на Луне: (ссылка устарела)

 

Выбор каждый делать сам. Просто многие не учитывают временные и финансовые затраты. Наверное из-за неопытности или эмоций :beer:

 

В идеале, это частный дом в пешей доступности до работы, школы и т.п.

 

Мои комплименты продавцам, которые отлично делают свою работу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну почему же? мне недавно настойчиво предлагали участок в Ясногородке... зачем он мне, если у меня квартира на Харьковском, а работа - на Позняках? на что мне ответили, что это не проблема, у них много покупателей с левого берега :unknown:

Ясногородка - 800 $ сотка и территория Киева местами по 30к (сосед на Красном хуторе продает, если че), действительно, куча лохов с Харьковского строятся в Ясногородке :fool: По Вашему, так лучше копить лет 30 на землю поближе к работе ? ну а потом строиться, только уже для внуков :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ясногородка - 800 $ сотка и территория Киева местами по 30к (сосед на Красном хуторе продает, если че), действительно, куча лохов с Харьковского строятся в Ясногородке :fool: По Вашему, так лучше копить лет 30 на землю поближе к работе ? ну а потом строиться, только уже для внуков :good:

 

что Вы, что Вы... гораздо удобнее жить в Ясногородке и каждый день ездить на работу на расстояние больше 50 км через весь Киев :unknown:

 

по 800 и поближе есть, если чё :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну конечно, у всех людей по 3к квартире в Киеве, как же. А если это семья и жилье сьемное? :beer:

Считаем, (беру цену за 2к квартиру) 5Х12=60к в год., а это 7.5 к денег! За них можно купить 10 сот. в Ясногородке, которая будет СВОЯ ну а дальше строиться, в зависимости от финансов и технология дома.

П.с. Не агитирую за Ясногородку, просто кто-то поднял тему), но действительно, ест и ближе по той же цене. Для меня далековато, поскольку есть финансовая возможность строится/купить и до 10 км

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ясногородка - 800 $ сотка и территория Киева местами по 30к (сосед на Красном хуторе продает, если че), действительно, куча лохов с Харьковского строятся в Ясногородке :fool: По Вашему, так лучше копить лет 30 на землю поближе к работе ? ну а потом строиться, только уже для внуков :good:

 

По моему, найдите себе отличную роботу или создайте бизнес, который в кратчайшие для вас сроки, создаст для желанный дом в желанном месте. :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По моему, найдите себе отличную роботу или создайте бизнес, который в кратчайшие для вас сроки, создаст для желанный дом в желанном месте. :beer:

А где у Вас дом? В районе Нивок или аналогичном месте? Тогда уважаю, что смогли в "кратчайшие сроки" построить такой бизнес, что позволил приобрести там домик! Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Апну тему, дом симпатичный, и мое ИМХО, категорично не согласна, что при покупке дома самое - самое важное это дом. Жизнь в частном доме тем и прекрасна, что ты не ограничиваешься сидением в этих стенах, ты огромное количество времени проводишь на воздухе, с апреля по ноябрь все семейные обеды - ужины проходят в беседке (террасе-веранде), детей тоже с улицы не дозовешься, так что я бы бОльшее внимание придала участку, его расположению, озеленению и т.д. В Романкове хвойный лес, для меня лично это просто сказка! Удачной продажи:rolleyes:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не хочу вас растраивать, но в последний раз когда я был в Романкове леса там осталось только вдоль трассы, все остальное ограждено заборами особнячков.

 

Добавлено через 5 минут

По моему, найдите себе отличную роботу или создайте бизнес, который в кратчайшие для вас сроки, создаст для желанный дом в желанном месте. :beer:

Вы меня не правильно поняли, это я не про себя говорил. Но все равно спасибо за совет, хорош, как я сразу не допер :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як кажуть "Знав би де впадеш - сінце підстелив би" - попередні 11 років працював за 5-20 хв. від роботи, а останні 4 місяці часто й години не вистачає на авто дістатися до нового місця. Але глобально, погодьтеся, місце розташування - одне з найголовніших питань щодо житла, незалежно від його виду (квартира, дача чи будинок).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як кажуть "Знав би де впадеш - сінце підстелив би" - попередні 11 років працював за 5-20 хв. від роботи, а останні 4 місяці часто й години не вистачає на авто дістатися до нового місця. Але глобально, погодьтеся, місце розташування - одне з найголовніших питань щодо житла, незалежно від його виду (квартира, дача чи будинок).

 

нужны нормальные фото :), эти никуда не годятся

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сто відсотків, Тетяно, Ви праві. Наступного тижня закінчу фасад і викладу останні фото - схоже, краса вимальовується - спасибі Антону Profitek за шикарну штукатурку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...