Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Аналіз води с.Малютянка. Прокоментуйте будь-ласка.

ChAO

Рекомендовані повідомлення

Аналіз води в аттачі. Ввечері перед відбором проби прокачував скважину годину. Вранці перед відбором ще 40 хвилин.

с.Малютянка (між Бояркою і Глевахою). Скважина глибиною 43м. Обсадна труба пластикова синього кольору, думаю ф125. Насос на глибині 35м.

Рік назад почались проблеми з піском - його стало більше в воді. Покищо фільтрую тільки механічними фільтрами. На кухні "Барьер" від заліза.

Вся сантехнічна кераміка в будинку руда. Стомився вимивати щотижня. Якщо не помити то через тиждень в WC страшно зайти. Та й хімію не хочеться в септик лити.

Хочу прибрати "Руду" з води. Чи достатньо буде Birm в 1252 корпусі чи із-за марганцю доведеться дивитись не Кентавра? Що саме дає такий рудий наліт на сантехніці залізо чи марганець? Показник амонія в моєму випадку критичний?

Наперед дякую за коментарі та поради.

voda_maliutianka_web.jpg.5a307424e20c484ce55e02197c4bbe1d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аналіз води в аттачі. Ввечері перед відбором проби прокачував скважину годину. Вранці перед відбором ще 40 хвилин.

с.Малютянка (між Бояркою і Глевахою). Скважина глибиною 43м. Обсадна труба пластикова синього кольору, думаю ф125. Насос на глибині 35м.

Рік назад почались проблеми з піском - його стало більше в воді. Покищо фільтрую тільки механічними фільтрами. На кухні "Барьер" від заліза.

Вся сантехнічна кераміка в будинку руда. Стомився вимивати щотижня. Якщо не помити то через тиждень в WC страшно зайти. Та й хімію не хочеться в септик лити.

Хочу прибрати "Руду" з води. Чи достатньо буде Birm в 1252 корпусі чи із-за марганцю доведеться дивитись не Кентавра? Що саме дає такий рудий наліт на сантехніці залізо чи марганець? Показник амонія в моєму випадку критичний?

Наперед дякую за коментарі та поради.

 

Советую смотреть в строну Кентавра. Ржавый налет дает железо. Амоний повышен - значит критичен.

Так же задумайтесь о обеззараживании воды, хотя бы питьевой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу прибрати "Руду" з води. Чи достатньо буде Birm в 1252 корпусі чи із-за марганцю доведеться дивитись не Кентавра?

 

Birm однозначно нельзя, так как у вас сероводород. При таких показателях железа и марганца в совокупности с сероводородом нужно смотреть в сторону реагентного обеззжелезивания, либо принудительной аэрации +безреагентная система, но с постоянным контролем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що з сірководнем? Його 0,022 при нормі 0,03. Не знаю де вони там запах почули. За багато років користування скважиною його не відчував.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може тому не відчували запах сірководню, бо запах заліза його забивав. Видалите залізо, тоді зможете почути, хоча, на скільки мені відомо, для визначенні сірководню треба брати окрему спецальну ємність. Як це робить Субос, не відаю? Birm теж не рекомендував би.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Деніска ти за 3 дні загадив весь розділ своїми рішеннями проблем. У мене проблем немає. Є питання яке потрібно вирішити. Це форум а не рекламна площадка тому якщо є що порадити то порадь.

ЗІ: Його хтось забанить нарешті?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукав Centaur і "наткнувся" на спеціаліста який запевнив мене, що з його досвіду Кентавр на моїй воді працювати не буде враховуючи, що попередню аерацію я зараз робити не буду із-за обмеженого бюджета. Рекомендував МЖФ. В неті начитався, що для МЖФ теж потрібно багато кисню (повітря). Чи буде МЖФ працювати з моєю водичкою?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукав Centaur і "наткнувся" на спеціаліста який запевнив мене, що з його досвіду Кентавр на моїй воді працювати не буде враховуючи, що попередню аерацію я зараз робити не буду із-за обмеженого бюджета. Рекомендував МЖФ. В неті начитався, що для МЖФ теж потрібно багато кисню (повітря). Чи буде МЖФ працювати з моєю водичкою?

 

Какие аргументы, кроме личного опыта, против Кентавра?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ніяких мабуть. Сказав, що марганець Кентавр не відфільтрує взагалі.

А як щодо МЖФ?

 

Я МЖФ не применяю. Стоит задать вопрос специалисту относительно жесткости, рН и щелочности после МЖФ.

Опять же сероводород присутствует, что он сделает с этим МЖФом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Від сірководню МЖФу нічого не буде (сайт виробника). А от без аерації смислу немає ніякого: "Еще раз напоминаем, что без принудительного насыщения воды кислородом наш материал не работает...".

Розумію, що і МЖФ і Кентавру аерація не завадила б. Є бюджетні рішення? Скільки коштує повітряний компресор з датчиком потоку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стартует от 3500 грн.

А скільки коштує ежектор на 1' трубу? Щось не знаходжу його в неті. Як він правильно називається?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скільки коштує ежектор на 1' трубу? Щось не знаходжу його в неті. Як він правильно називається?

 

От 50 до 200 америков. В зависимости от типа.

Но имейте в виду они сильно садят поток.

 

Добавлено через 4 минуты

радикального эффекта не будет:(

 

Так и бывает, продержится 3-4 месяца и ВСЕ !!!

Надо аэрировать, в оригинале инструкции так и написано 15% от h2s

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь-ласка чи буде ефективна така аераційна установка для моєї водички у випадку використання МЖФ чи Кентавра?

хттп://ecosweet.prom.ua/p8156757-aeratsionnaya-ustanovka-airpump.html.

Компресор видає тиск від 2,8 до 4 бар, продуктивність 23-25 л/хв. Аератор з 2" труби.

aerator.jpg.a28b3dd8c022ea5f2470bb603bb7fc96.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь-ласка чи буде ефективна така аераційна установка для моєї водички у випадку використання МЖФ чи Кентавра?

хттп://ecosweet.prom.ua/p8156757-aeratsionnaya-ustanovka-airpump.html.

Компресор видає тиск від 2,8 до 4 бар, продуктивність 23-25 л/хв. Аератор з 2" труби.

 

:)интересная система,какая цена этого изобретения?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Установка реально працює? Компресор не запнеться якщо в системі буде під 4 бара? Цікаво як там реалізований зворотній клапан щоб вода не попала в компресор. Змінено користувачем ChAO
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Послушай дорогой. Я ежектора после всех умников вырезаю, так как не ефективно отдувает воздух. Так же могу сказать про напорную аерацию которую тебе парят на Миоловском компресоре в которого срок службы 500часов. Я рад что у нас есть горе советчики, у меня работы будет побольше.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...